Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Przydałoby się poprawić miejsca urodzenia niektórych zawodników:

 

Kalkstein - Września

Kamiński M. - Konin

Królak - Śrem

Marynowicz - Głubczyce

Matysiak - Kraśnik

Olejniczak - Poznań

Piesio - Garwolin

Przybylski - Biskupiec

Szczepański - Skaryszew

Wrzeszcz - Wyrzysk

 

Zdaję sobie sprawę, że niektórych z tych miast w bazie zapewne nie ma, więc czy to jest duży problem zgłosić je, by zostały dodane?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Odniose sie tylko do wygladu Lecha na latce 10.3. Jest to najlepiej zrobiona druzyna w Ekstraklasie w Fm'ie. Bylo kilka transferow nie zrobionych, ale to pewnie przez to, że stan bazy musial byc datowany na 17/18 luty, a u nas troche pozniej konczy sie okienko. Po za tym, dodana wiekszosc zdolnych juniorow w klubie, no i oczywiscie reszta kwestii tj. daty i miejsca urodzen.

Odnośnik do komentarza
- A potem? Będzie Pan rywalizował z Tomkiem Mikołajczakiem o miano drugiego napastnika Lecha?

- Rywalizacja jest pomiędzy wszystkimi ofensywnymi zawodnikami. Gramy jednym wysuniętym napastnikiem i dwoma bocznymi, którzy wspomagają. To Siarhiej Krywiec i Sławomir Peszko. Myślę, że trener bardziej widzi mnie właśnie po boku. Jeżeli będe wchodził, na boisko to pewnie tam.

 

Fragment wywiadu z Chrapkiem. Całość:

http://www.futbolnews.pl/informacje/informacje-regionalne/wielkopolskie/art,241,chrapek-po-kontuzji-bedzie-w-lechu-skrzydlowym.html

Myślę, że warto byłoby mu dodać te pozycje do bazy.

Odnośnik do komentarza

Dzięki. O jakie transfery Ci konkretnie chodzi?

 

Marek Golembowski - odszedł do Unii Swarzędz(na twoje usprawiedliwienie jest fakt, że tego klubu nie ma w bazie danych).

Sebastian Głaz - nie jest wypożyczony do Resovii, tylko sprzedany.

Piotr Kamiński - sprzedany do Resovii.

Łukasz Kowalski - sprzedany do Dęba Dębno (podobna sytuacja jak z Unią - wyżej)

 

A tak poza tym, to wszystko jest zrobione super. W porównaniu do wykonania Cracovi, lub Wisly to jest majstersztyk.

Odnośnik do komentarza

Hmmm - ci dwaj z Resovii to pewne info? Kiedy zostali sprzedani? Moje ostatnie informacje mówiły o wypożyczeniu.

 

Na patchu 10.3, czyli w Lechu, którego Ty robiłeś - Piotr Kamiński nie jest nawet wypożyczony do Resovii, widnieje jako pełnoprawny zawodnik Lecha i to jest błąd. Info o ich przejęciu przez Resovie mam z ich oficjalnej strony klubowej, czyli raczej pewne informacje.

 

EDIT:

Co do P.Kamińskiego to byl na testach w Siarce Tarnobrzeg, ale w końcu nie wiem, czy tam gra. Na podstawie oficjalnej strony Lecha - w kadrze jego nie ma, nawet w ME. Czyli, to co wcześniej mówiłem o wypożyczeniu do Resovii to nieaktualne, wiec wyprowadzam ciebie z błędu - nie ma go w Resovii.

Odnosząc sie do Głaza to moje zdanie jest takie jakie było.

Odnośnik do komentarza

Co do Kamińskiego to mogę się posłużyć tym: http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100313/SPORT02/254784241

Aktualnie gra w Resovii.

 

Pierwsze: Obydwa zdobył Piotr Kamiński, były piłkarz Lecha Poznań, który nie został jeszcze potwierdzony do gry w Siarce, ale powinno to nastąpić lada dzień.

 

Drugie: Oficjalna Lecha milczy na ten temat.

Odnośnik do komentarza

O losach byłych piłkarzy MESA oficjalna z reguły milczy.

 

IIRC sam Kamiński potwierdził jesienią, że nadal jest piłkarzem Lecha, o jego losach zimą nic nie wiem.

 

Dlatego napisałem o tym wcześniej i według mnie - dobrze zrobiłeś, że pozostawiłeś P.Kamińskiego w Lechu. Po jego wypożyczeniu, gdzie jesienią grał w Resovii, sam trener tego klubu, mówił, że nie będą starać się o przedłużenie kontraktu. News, który podał ktoś wyżej, też na niego trafiłem, ale uważałem, że jak na oficjalnych stronach Siarki nie ma wzmianki o transferze Kamińskiego, to dlatego nie napisałem, że przeszedł.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...