Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące później...

Jeśli można mieć kilka uwag...

 

1. Czy Tanevski jest lewonożny? W poprzednim FM-ie było podobnie, a z tego co mi się wydaje, to Zlatko ma lepszą prawą nogę.

 

2. Podobnie sprawa ma się z Chrapkiem - ma ustawioną tylko prawą nogę, a to zawodnik lewonożny.

 

3. Szałek środkowy obrońca? A nie czasem boczny obrońca/pomocnik?

 

 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Szukając informacji o Machniku z Górnika Zabrze przeczytałem coś takiego w wywiadzie z Kasprzikiem:

 

- Na meczu z niemiecką młodzieżówką, który bezbramkowo zremisowaliśmy obecni byli skauci HSV Hamburg. Spodobałem się im. Zaproponowali umowę, ale klub nie mógł się dogadać z Górnikiem. Dostałem warunkową zgodę DFB, niemieckiej federacji piłkarskiej, na treningi w Hamburgu. Pomogło mi, że oprócz polskiego mam też niemieckie obywatelstwo. To dzięki rodzinie ojca.

 

Wywiad wygląda na prawdziwy więc zgłaszam sprawę do sprawdzenia :>

Odnośnik do komentarza

Luis Henriquez na początku był wypożyczony do klubu a potem wykupiony za kwotę 100 000 dolarów, a tutaj jest lista jego sukcesów klubowych i reprezentacyjnych. ,,Smaczek'' do sprawdzenia to opisana przez francuską wikipedię historia Henriqueza w Al-Ajn, miał tam grać od zimy 2005 roku a potem trafić dopiero do ojczyzny, w międzyczasie zdobywając Puchar Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Puchar Prezydenta (??)

Odnośnik do komentarza

Z tego co pamiętam to 2 i 3 miejsca w barwach zespołu narodowego się dodaje, to tak jakby nie wpisywać 3 miejsca Górskiemu bo to za dużo roboty ;) Puchar CONCACAF i Złoty Puchar to największe osiągnięcia Luisa. Informacja o Al-Ajn była tylko w wersji francuskiej, pozostałe wiki mają przetłumaczone hasło angielskie, więc nie wiem do końca jak to jest, w każdym razie w wersji bez ZEA jest półroczna luka, chyba to nie wymysł i Henriquez grał u szejków ;) A kwota 100 000 $ było potwierdzana przez Pogorzelczyka w wywiadzie, tez pewna jest.

Odnośnik do komentarza

Luis Henriquez na początku był wypożyczony do klubu a potem wykupiony za kwotę 100 000 dolarów, a tutaj jest lista jego sukcesów klubowych i reprezentacyjnych. ,,Smaczek'' do sprawdzenia to opisana przez francuską wikipedię historia Henriqueza w Al-Ajn, miał tam grać od zimy 2005 roku a potem trafić dopiero do ojczyzny, w międzyczasie zdobywając Puchar Zjednoczonych Emiratów Arabskich i Puchar Prezydenta (??)

 

Wg playerhistory.com, Henriquez ma wpisane mecze w Tauro FC od 3 lutego 2006. Na Emiraty zostałoby mu trochę czasu, od końca listopada 2005. Ale wyszukiwania na arabskich stronach to ja się nie podejmuję :/

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupa mięci, mięci kupa, za Polska Da Times:

 

Wpływy budżetowe

- Sponsor strategiczny: BetClic – 3,5 mln zł (na sezon)

- Sponsor główny: Sokołów – 2,5 mln zł

- Sponsorzy Premium: Warka, Remes, Amica – po 1 mln zł

- Sponsorzy biznesowi: Bemo Motors, PBG, Lech Business Club, Man – po 500 tys. zł

- Pozostali sponsorzy – 500 tys. zł

- Wpływy ze sprzedaży biletów – 9 mln zł

- Wpływy ze sprzedaży praw telewizyjnych i marketingowych – 7 mln zł

- Wpływy ze sprzedaży zawodników –13 mln zł (w tym 12 mln zł za transfer Rafała Murawskiego do Rubina Kazań)

- W sumie daje to ponad 40 mln zł, ale wpływy byłyby znacznie wyższe, gdyby Lech awansował do fazy grupowej Ligi Europy i gdyby mógł rozgrywać jesienią przynajmniej część spotkań na stadionie przy Bułgarskiej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Pozwolę sobie zapytać tak z czystej ciekawości - zakładając dostosowanie do naszych ligowych widełek, czy CA Krywieca będzie obcięte i jeśli tak, to jak znacznie, tak plus minus? Obecnie wynosi ono 137 przy potencjale 162, a pytam dlatego, bo wydaje mi się, że przypadek Gancarczyka był dosyć podobny (też CA powyżej 130 w bazie 9.3.0).  

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...