Skocz do zawartości

Lech Poznań w FM 2010


Rekomendowane odpowiedzi

=> Bartosz Tatarczuk

- na wiosnę zniknął z zespołu MESA, póki co zostaje w kadrze

 

 

Wiadomość od niego:

 

Re: :)

gram gram:) po prostu Mialem zerwane wiezadla w kolanie i przez to stracilem caly sezon, zagrałem tylko w dwoch pierwszych meczach. ale juz wszystko dobrze i juz wracam:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
a niechęć do Legii u Lewandowskiego będzie?

 

Aby rozstrzygnąć kwestię raz na zawsze, fragment wywiadu z Lewandowskim z kwietniowego "Kolejorza":

 

"W czołowym warszawskim klubie potraktowali go źle. Czy do dziś Robert ma do Legii urazę?

 

- Czułem duży żal, że nikt mi w oczy nie powiedział, że to koniec przygody z Legią. Trudno coś takiego zapomnieć - twierdzi"

Odnośnik do komentarza

Jak odwzrowany będzie Tomek Mikołajczak, nowy nabytek Lecha? W Nielbie grał wyśmienicie (byłem wielokrotnie świadkiem jego nieprzeciętnego talentu), strzelając 38 bramek podczas dwóch sezonów gry. Myśle, że mimo wieku, można mu dać dość duże możliwości rozwoju, bo mogę się założyć, że jeszcze w tym sezonie o nim usłyszymy. Swoją drogą, Kuba Smektała, gracz który miał tyle samo bramek na półmetku, był wyróżniającą się postacią Piasta Gliwice.

 

- polecam swoją drogą :)

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Za Mikołajczaka odpowiadać będzie researcher Nielby, chyba że takowego nie było, wtedy dostanie na zachętę PA -9.

Kinas to researcher Nielby :]

Ja bym proponował PA -10 ;)

 

Hmmm.... rocznik 87, trochę przy stary jak na "-" potencjał. Z drugiej strony, jak niewiadomo co z niego wyrośnie, to lepiej ustawić "-7" niż wklepać liczbę z kosmosu.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...