Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

Ja to auto traktuje raczej jako koło ratunkowe na najbliższy rok, może dwa maksymalnie. Potrzebuje ułożyć sprawy finansowe żeby pokusić się o coś dużo lepszego stąd taki wybór na szybcika. Teraz mam wątpliwość co do wyboru silnika... 2.0 140km czy 3.0 220km? :D Jedno i drugie i tak będę wrzucał w lpg :-k

Odnośnik do komentarza

Mike, szukając dobrze wyglądającego, prestiżowego auta i pytając o zdanie Beboka, to jakby radzić się Karola Strasburgera w sprawie żartów. Dacia Logan...

Głupi jesteś tak typowy polak-cebulak.

 

Człowiek potrzebuje auta do pracy za 30-35k. Może S-klase mu wybierzesz? :wszystkozle:

Odnośnik do komentarza

Po chuj w ogóle ta gadka. Trzeba przyklasnąć Mitnikowi tą Mazdę, bo i tak nie będzie słuchał o innych samochodach na razie. Jak kupujesz auto na 2-3 lata, to po kiego grzyba w ogóle rozkminiasz silnik dwu czy trzylitrowy. Kupuj wersję tańszą/lepiej utrzymaną (w stosunku do ceny) i po sprawie. Dupę zawracasz tylko pytaniami, co polecimy, skoro już decyzję podjąłeś :keke:

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

A w pizdu, tak właśnie się na tym złapałem że szukam tylko przyklaśnięcia teraz bo mi się ujabała ta Mazda :) Zaraz jadę do mechanika i będę miał wyrok co z Borą konkretnie się zjebało. Ta opcja Beboka (Dacia) mi się podoba, tylko że odliczę raptem 50% vatu z tego biorąc w leasing (na już) to raz, a dwa koszta serwisu też muszę rozeznać. Nigdy nowego auta nie miałem, jestem cebulakiem który się woził używkami :keke:

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

szukam tarcz i klockow (przod i tył) do Foki mk2 rok 2007 (1.8tdci), orginaly po rabacie wychodza koło 2kilo, wiec szukam zamiennikow

 

Brembo bedzie dobrym wyborem ? warto do takiego auta dokladac do wentylowanych tarcz ? moim zdaniem chyba nie... jak nie Brembo to .. Bosch ? z jakich zamiennikow korzystacie ?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kupuję samochód. Budżet do 10000 zł. Warunki konieczne - klimatyzacja i 4x4. W tej chwili oglądam Subaru Legacy/Legacy Outback i Forestera. Gdzieś tam jeszcze przewijała się Skoda Octavia. O taka. Miał ktoś z Was styczność z tymi samochodami? Mieliśmy już w rodzinie Outbacka i był po prostu nie do zdarcia. Jakieś inne propozycje? ;)

Odnośnik do komentarza

Panowie jak to jest z formalnościami.

 

Mam jeszcze starą Corsę, stoi już 2 miesiące, chciałem ją wywieźć do znajomego, który by ją podreperował i sprzedać za 500zł, niestety nie odpaliła ;) Mogę oddać ją na złom, za co dostanę 300zł i nie wiem czy to jest opłacalne...czy może próbować ją sprzedać gdzieś do komisu na części?

A do sedna - co po sprzedaży? Oddaję dokumenty komisowi czy tam nowemu właścicielowi czy idę do urzędu komunikacyjnego, żeby samochód wyrejestrować?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...