Skocz do zawartości

Motoryzacja


klinsmann

Rekomendowane odpowiedzi

Jakby co to serio pisałem o Lanosie. :D Co prawda mają jakąś tam usterkę, że po 200.000KM w silniku się coś tam pierdoli, ale u mnie silnik był robiony chyba dwa lata temu i od tej pory jedyne co musiałem robić to lać do niego gaz/benzynę i olej. Jakby co to silnik 1,6l, 100KM. Inne są za słabe/za dużo żrą/są awaryjne.

 

A poza tym to ktoś zaraz przyjdzie, że za tę cenę nie ma co patrzeć na markę/model, tylko konkretny egzemplarz, więc go uprzedzam. ;) Generalnie za takie pieniądze to IMO nie ma co oglądać samochodów bez mechanika, a jak nie masz takiej opcji, to kup taki, który ci się będzie podobał. I tak pewnie za max 2 lata będziesz musiał do niego coś dołożyć.

Odnośnik do komentarza

Ja również polecam Lanosa, jestem posiadaczem od 3 lat i mogę mówić o samych superlatywach, przez ten cały okres włożyłem w niego może z 400zł. Auto ma gaz przez 9 lat i silnik cacy, tyle co to uszczelki puszczają i przecieki są pod slinkiem, ale to przypadłość każdego lanosa. Marka Daewoo na tyle mnie zachęciła do siebie, że zastanawiam się nad przesiadką do Leganzy. :P

Odnośnik do komentarza

Polećta jakiś niedrogi w utrzymaniu samochód do 5-6 tysięcy. Nie chce wydawać więcej, bo szczególnie wielkich potrzeb na razie nie mam. Byleby nie żarł dużo pieniędzy i jeździło się dobrze.

 

W takim budżecie nie szuka się konkretnej marki i modelu, tylko szuka w okolicy aut w jak najlepszym stanie technicznym.

 

Przemyśl W124 ;). Oszczędny i nie do zajebania silnik, cholernie wygodny, pojemny, wykonany z naprawdę świetnych materiałów, bardzo dużo tanich części.

 

Sorry, ale Baleron w takich pieniądzach to będzie padło straszne.

Odnośnik do komentarza

A Lanosa jak się dobrze poszuka to można znaleźć dobry stan za taniochę, widziałem ostatnio Lanosa od 1 właściciela (przysłowiowego "dziadka jeżdżącego do kościoła"), jeszcze na starych blachach, z dokumentacją serwisową (cały swój żywot naprawiany w autoryzowanych punktach), z 100tyś przebiegu za 1700zł. :P

Odnośnik do komentarza

No Civic też wchodzi w grę. Kuchar, W124 za wielki trochę - wolałbym coś bardziej zwrotnego i smukłego :)

Moge Ci opchnac mojego. Blacha pordzewiala na nadkolach, ale technicznei nie do zajebania. Po 125 tysiacach nei miałem ŻADNEJ awarii silnika, nawet najmniejszej. Tylko najpierw musze kupic cos nowego ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...