Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

SoA

 

 

No i się skończyło. Fajnie, że Sutter nie zostawił żadnych furtek, kończąc wszystkie wątki SAMCRO.

 

 

 

 

Jakoś jestem w stanie sobie wyobrazić rozpoczęcie kolejnej serii na intensywnej terapii i zagipsowany Jax pod eskortą Policji, wielka ucieczka i potem przez cały sezon zabawa w kotka i myszkę a na koniec krzesło elektryczne ;)

 

 

Odnośnik do komentarza

Czyżby?

 

 

Eglee jakoś wyszła cało obstrzelana przez kałachy ;) Zapowiedzieli, że to koniec i pewnie tak będzie, ale nikt mi nie wmówi, że nie mają "furtki" na powrót.

Na marginesie miałem wrażenie, że ta końcowa scena i korowód to byl trochę pastisz zakończenia Housa.

Tak na chłodno to chyba to był najsłabszy sezon SONSów. Takie robienie i rozpierduchy i chęć skończenia tego na siłę.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jestem świeżo po obejrzeniu pierwszego sezonu (i dwóch odcinków drugiego) Homeland. Za co ten serial dostał te wszystkie nagrody i skąd to uznanie i hype? :| Dość mocne rozczarowanie, zwłaszcza że ostatnie lata w kategorii seriali dramatycznych to była niesamowita konkurencja i po laureacie Emmy i dwóch Złotych Globów spodziewałem się sporo. Nie jest to produkcja tragiczna(bo seans zakończyłbym po jakichś dwóch odcinkach a nie początku drugiego sezonu...) ale zwyczajnie średnia. Fabularnie mocno naciągana, często wręcz naiwna(momentami przekraczająca cienką czerwoną linię...), bazująca na "nagłych i niespodziewanych" zwrotach akcji i cliff-hangerach. Serial poziomem i samym stylem prowadzenia historii jest baaardzo podobny do Dextera, i to nie z tych najlepszych, a tych średnich jego momentów. Zresztą oba były pokazywane przez Showtime, a jak później sprawdziłem scenarzyści też się przeplatali, co właśnie mocno było czuć. Jako jeden z wielu seriali, do obejrzenia ot tak, zrelaksowania się, jak najbardziej ok, ale fama świetnej produkcji i worek nagród zupełnie niezasłużone i niezrozumiałe.

 

A, no i aktor grający Brodyego strasznie irytujący :| Nie wiem czy to wynikało po prostu z jego specyficznego stylu grania, czy taki był zamysł reżysera, ale oglądanie i zwłaszcza słuchanie go trochę bolało. W dodatku jakiś taki bezpłciowy jako postać, choć może miał taki być... Za to Claire Danes świetna, jeden z większych plusów.

Odnośnik do komentarza

Do chuja wafla, co oni robią z Walking Dead. Każdy kolejny odcinek jest coraz głupszy, jeszcze gdyby fabuła wciągała to jakoś można byłoby wybaczyć kompletny brak logiki. Ale tam już nic ciekawego się nie dzieje, łażą, jeżdżą, czasami spotykają jakichś innych niedobitków ludzkości, walczą ciągle z tymi zombiakami, ale fabuła w ogóle nie posuwa się do przodu. Co jakiś czas ktoś tam ginie, ale ponieważ dzieje się to co chwilę, nawet się do tych postaci nie przywiązuję. Już tylko z przyzwyczajenia oglądam i liczę, że jak najszybciej się już skończy.

Przecież tak jest mniej więcej od końcówki 3. sezonu.

Odnośnik do komentarza

Homeland s04e11

 

Spodziewałem się, że pokażą w tym odcinku przebieg przesłuchania Petera, a to zostało zupelnie pominięte.

Dar Adal od momentu pojawienia się w drugim sezonie był podejrzanym typem, w trzecim sezonie wydawało się, że nie zawsze gra czysto wobec CIA. Nie wykluczam, że jest to jakiś uśpiony agent ISI, który teraz będzie miał szansę na przejęcie władzy w CIA.

 

Odnośnik do komentarza

Homeland

 

 

Do tego beznadziejny cliffhanger. Z góry wiadomo o czym będzie następny sezon i tylko pozostaje nadzieja, że pojedyncze wątki/jakieś konkretne akcje uratują ten poziom, do którego dobił ten sezon. A jak jeszcze na tej akcji zabiją Quinna, bo Carrie go odrzuciła to...

 

Odnośnik do komentarza

no to już po finale 4 tego sezonu

 

@adamus

 

 

co do Dar Adala, to mogłoby tak być, ale dlaczego sam nie wsadził się na stołek, tylko pcha tam Saula ? nie widzę w tym spójności, z drugiej strony jego układ z Haqqanim jest imho o kant dupy potłuc

 

tak na dobrą sprawę, z czyjej ręki działania czyni Dar Adal ? Prezeydenta USA ?

 

 

 

ogólnie o 4tym sezonie

 

 

moim zdaniem to najlepszy sezon ze wszystkich, patrząc na ostatni odcinek, moje odczucia są mimo wszystko pozytywne. parę wątków zostało zakończonych, kilka nowych zostaje wstępnie zawiązanych

 

 

 

@brss45

 

 

no ja właśnie nie bardzo wiem o czym będzie kolejny sezon, skoro Haqqani dostaje "list żelazny", uważasz, że to nagranie zostanie upublicznione i list przestanie obowiązywać po przejęciu władzy aż po Kabul ?

 

 

 

ktoś wie, kiedy ma startować 5ty sezon ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...