Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Po słabym 4 sezonie cieszyłem się, że 5 to już ostatni. Sam sezon bardzo mi się podobał, natomiast zakończenie to tak jak już poprzednicy powiedzieli słabe.

Jak ktoś spragniony gangsterki to polecam Peaky Blinders (coś mi się wydaje, że już go tutaj polecałem). Serial produkcji BBC. Właśnie kończy się drugi sezon (a sezony krótkie bo tylko 6 odcinków) i jest bardzo smacznie. Podoba mi się ten angielski klimat :)

 

A ogląda ktoś Watahę? Polski serial produkcji HBO o straży granicznej. Fajna obsada, fabuła troszkę wolno się kręci, ale imo interesująca. Widoki bardzo fajne. Natomiast jest pewien minus, o którym pisałem dziś na forum polygamii: "(...) skoro nawet HBO nie potrafi dobrze nagrać dialogów, to albo nikt w naszym pięknym kraju tego nie potrafi albo to nasi aktorzy mają problem z dykcją. Albo jedno i drugie..."

 

Zacząłem jeszcze Ripper Street oglądać. Po pilocie stwierdzam, że ma potencjał. Kolejna produkcja BBC. Znowu fajny klimat Anglii i całkiem fajna Muszę Sherlocka w wolnej chwili nadrobić, bo też podobno dobry.

Odnośnik do komentarza

Co do Watahy, to 3. i 4. odcinek lepsze niż pierwsze dwa, ale nadal nie jest zbyt dobrze. Fabuła kręci się bo się kręci, ale jest trochę naciągana. Ale może to dlatego, że znam specyfikę pracy prokuratury i postać pani prokurator wkurza mnie niemiłosiernie. Za to, co ona robi, wyleciałaby z roboty. Do tego dialogi są nie dość że niesłyszalne (typowe dla polskich produkcji udźwiękowienie), to jeszcze drętwe. I niestety postacie pozbawione są charakteru, te ich problemy są strasznie banalne.

Odnośnik do komentarza

Mi także baaardzo podoba się nowy sezon Homeland, może nie bardziej niż poprzednie, ale na pewno nie czuję spadku poziomu. Natomiast w związku z brakiem który jest pod spoilerem jasonxa podobno oglądalność wygląda gorzej i kto wie jaka będzie przyszłość serialu.

A co do Peaky Blinders to też się powtarzam, ale gorąco polecam, genialny klimat, genialny Cillian Murphy (moim zdaniem to jeden z najbardziej niedocenionych i najbardziej utalentowanych aktorów swojego pokolenia).

Odnośnik do komentarza

 

jak wrażenia po 5 tym sezonie boardwalk empire ?

Oceniam ten sezon jako bardzo przeciętny. Po pierwszych odcinkach liczyłem na naprawdę niezły finał, tymczasem wyszło w stanach mocno średnich.

 

 

Niestety +1

Bardzo dziwnie potyczyli niektóre wątki, chyba chcieli za dużo wykończyć (niektórych dosłownie).

 

Odnośnik do komentarza

Mi także baaardzo podoba się nowy sezon Homeland, może nie bardziej niż poprzednie, ale na pewno nie czuję spadku poziomu. Natomiast w związku z brakiem który jest pod spoilerem jasonxa podobno oglądalność wygląda gorzej i kto wie jaka będzie przyszłość serialu.

 

On November 10, 2014, Showtime renewed the series for a 12-episode fifth season to premiere in 2015

http://tvline.com/2014/11/10/homeland-season-5-renewed-the-affair-season-2/

 

Odnośnik do komentarza

Nowy odcinek Homeland - ŚWIĘTE JEBANIE :o.

 

naprawdę już kupiłem to, że Brody jednak przeżył, zacząłem już nawet pleść w głowie skomplikowane teorie w jaki sposób, z czyjego nadania i jaką miał zaplanowaną rolę :o

 

 

 

 

Ale imo odcinek był dosc slaby - chyba najslabszy w serii. Oby na kolejny szykowali jakas gruba armate :D

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...