Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż to. Sam się swego czasu śmiałem, że pierwsze trzy sezony ogląda się na zasadzie "byle dobić do tego, po którym będę zbierał szczękę z podłogi". Potem w czwartym jest już tego więcej, a piąty (a szczególnie jego druga część) to już jazda bez trzymanki z genialnym zakończeniem.

Odnośnik do komentarza

 

"Wataha" - abstrahując od tego, czy wiernie odwzorowano warunki pracy naszej SG, czy wiele rzeczy przekoloryzowano, pierwsze odcinki na naprawdę dobrym poziomie. Czuć klimat, a gra Leszka Lichoty niczego sobie.

Nie zgodzę się. Moim zdaniem serial jest mizerny. Jedyne co w nim dobre to widoki i muzyka. Postacie nie mają w ogóle charakteru, dialogi są strasznie drętwe, a fabuła błaha, oparta na granych tysiące razy banałach. W dodatku jest po prostu nudny, akcja toczy się w żółwim tempie, a wprowadzane nowe postacie nie mają kompletnie znaczenia. Narobili hałasu, reklamy w radiu, telewizji, Internecie, a wyszło jak zawsze.

Trzeci odcinek obejrzę, ale podejrzewam że po raz kolejny będę rozczarowany. Jak znam życie to przez 5 odcinków będzie nuda i ziewanie, a w 6. wszystko się wyjaśni i będzie wartka akcja.

 

A mi sie akurat bardzo podoba :) Tyle, ze ja jestem nieobiektywny i ogladam chyba glownie dla widokow, bo fajnie jest sobie przypomniec miejsca, gdzie bylo sie kilka miesiecy temu :) Dialogi momentami sa naprawde fajne i mysle, ze dobrze odwzorowuja realia tamtych rejonow. A co do niejednoznacznosci bohaterow, to mysle, ze jest jeszcze grubo za wczesnie na wyciaganie takich wnioskow.

Odnośnik do komentarza

Ja już BB skończyłem. Praktycznie przez cały pierwszy sezon miałem wrażenie, że to jest niezły serial, ale z pewnością nie zasługuje na taki rozgłos jaki miał wśród widzów. I tyko jakieś momenty trzymały mnie by dalej oglądać kolejne odcinki. Później akcja się rozwinęła, dodano kilka ciekawych wątków i szło dosyć płynnie. W trzecim sezonie pojawiał się żal, że nie ma czasu, aby włączyć następny epizod i już nie zastanawiałem się, co tak genialnego ludzie widzieli w tym serialu. Czwarty i piąty to konkretna jazda bez trzymanki.

 

Także jak ktoś się zmusza to rzeczywiście lepiej nie oglądać, ale jak są tylko wątpliwości, to radziłbym przetrzymać do kilku odcinków drugiego sezonu.

Odnośnik do komentarza

Smetek, ja póki co uważam że co odcinek to lepszy...Praktycznie w okół każdej postaci można by zrobić osobny serial, do tego para zakonnica i jej pomagier po prostu miażdżą. Do to tego świetne czasy, super tło historyczne, mafia, rasizm do tego odkrywanie technik chirurgicznych, które teraz dla nas obecnie są niczym szczególnym, natomiast wtedy były to przełomowe odkrycia. No i przegenialny Clive Owen. Póki co dla mnie serial to absolutne top :)

Odnośnik do komentarza

Oglada ktos Gomorre? Wczoraj wieczorem, przez przypadek, wpadlem na drugi odcinek tego serialu na Cinemax i musze przyznac, ze bardzo mi sie spodobal. Kilka lat temu czytalem ksiazke i wyglada na to, ze adaptacja serialowa (ze zmienionymi nazwiskami) wyszla im na bardzo dobrym poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...