Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Obejrzałem w ostatnim czasie dwa seriale, które miały premierę w poprzednim roku i muszę przyznać, że jestem zadowolony. Fargo jest dość popularne, ale wcześniej jakoś nie mogłem się zmusić do obejrzenia i muszę przyznać, że nie dziwię się, gdy wymienia się tę produkcję jako głównego przeciwnika dla Detektywa ;). Dla mnie Fargo jest tylko trochę gorsze, lecz to ciągle bardzo wysoki poziom. Znakomity jest przede wszystkim zimowy klimat, do tego ciekawa historia i czekam na drugi sezon, chociaż podobnie jak w Detektywie będzie miał on inną fabułę (ma nawiązywać do przeszłości z tego co pamiętam). Polecam obejrzeć, bo warto.

 

Teraz skończyłem oglądać Marco Polo, a więc serial zrobiony przez Netflixa. Dla mnie bardzo solidny i godny polecenia, a końcówka pokazuje, że kolejny sezon powinien być jeszcze lepszy, bo otwiera przed nami dość interesujący wątek. Na FB dałem 7/10, ale myślę że jest potencjał i po kolejnym sezonie ocena może podskoczyć ;). Muszę przyznać, że "Tysiąc oczu" to jeden z najciekawszych bohaterów jakich ostatnio w serialach widziałem. Do tego wątki mongolsko-chińskie, więc dla mnie bardzo spoko, bo chyba pierwszy serial jaki w tego typu klimacie oglądam :-k.

 

Co do premier zimowych to czekam przede wszystkim na powroty Banshee i House of Cards.

 

Planuję też zabrać się za Mad Mena lub Boardwalk Empire, bo ponoć znakomite seriale, a nie oglądałem jeszcze :P.

Odnośnik do komentarza

Boardwalk Empire to pozycja obowiązkowa

 

skończyłem Breaking Bad

 

 

 

moje odczucia po pierwszych dwóch sezonach były takie żeby rzucić to w cholerę. Sezon 3 i 4 rzeczywiście bardzo mi się podobały, tak jak i pierwsza połowa piątego sezonu - była po prostu genialna. z początku byłem bardzo rozczarowany drugą połową piątego sezonu, ale na dobrą sprawę to chyba jedyny sensowny motyw na zakończenie tej wspaniałej historii

 

zasadniczo serial godny polecenia.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Przyszedł styczeń, a wraz z nim premiera Empire. Za serialem stoją mocne nazwiska: Lee Daniels, Brian Grazer, Timbaland. Promocja ze strony Fox była duża i ja osobiście spodziewałem się więcej niż to, co mogę ocenić po jednym odcinku. Prawdę powiedziawszy serial wygląda trochę jak auto-diss na afroamerykańską cześć tortu branży muzycznej. Wybija się postać grana przez Henson i ona jest największą nadzieją, że z kolejnymi epizodami będzie lepiej. Potencjał jest bez wątpienia, ale pierwszy odcinek jest wredną prognozą, że mogli to schrzanić. Na razie będę się łudził, że to wizja Danielsa mi nie podchodzi (jeśli chodzi o scenariusz, to maczał palce przy wszystkich odcinakach, ale wyreżyserował tylko pierwsze dwa).

Odnośnik do komentarza

Jakoś mało, która książka Kinga była dobrą adaptacją (szczególnie jako serial albo mini serial), ale z tego może być coś ciekawego:

"Pan Mercedes" na małym ekranie. Sonar Entertainment nabył prawa do ekranizacji pierwszej w karierze Stephena Kinga powieści kryminalnej "Pan Mercedes". Na jej podstawie powstanie miniserial, który przygotują scenarzystaDavid E. Kelley ("Boston Public", "Ally McBeal") i reżyser Jack Bender ("Zagubieni").

Odnośnik do komentarza

Skończyłem dzisiaj oglądać Peaky Blinders. Słyszałem wiele dobrych opinii na temat tego serialu, więc motywację miałem dobrą. Pierwszy sezon... Cóż, całkiem niezły, ale jakoś specjalnie mnie nie przyciągnął. Kolejne odcinki oglądałem nie z ciekawości, a z nudów. Może dlatego, że oglądałem go zaraz po genialnym HoC. Anyway, cieszę się, że nie skończyłem na pierwszym sezonie. Drugi MEGA! Z każdym odcinkiem coraz lepiej, a 3 ostatnie wyciągnąłem na raz, pomimo silnego bólu głowy. Z niecierpliwością czekam na sezon 3 :) Aha, zapomniałbym - muzyka ge-nia-lna.

 

PS

Polecacie jakiś w miarę nowy serial (czyt. taki którego nadrobienie nie będzie problemem i nie zdąży się znudzić zanim będę na bieżąco)?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Poszukuje pewnego serialu, jest o 2 facetach i czarnej pani detektyw z Nowego Jorku bodajże. Pierwszy z nich jest byłym komandosem i wykonuje zadania dla tego drugiego. W pierwszym odcinku ratują w/w panią detektyw i współpracuje dalej z nim. Wiem że trochę mizerny opis, ale może wystarczy. Ostatnio leciał chyba na tvn7.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...