Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

Last Man on Earth - obejrzałem na razie trzy odcinki, można się pośmiać i ogląda się miło. Bardzo ciekawi mnie w jaką stronę to pójdzie i czy się wyjaśni coś.

 

Mało kto pisze o "Better Call Saul" - a szkoda. Na razie mi się bardzo podoba i zachęca do dalszego oglądania.

Odnośnik do komentarza

Ostatni odcinek Better Call Saul super. Poprzednie trochę męczyły bułę - IMO za wolno wszystko posuwa się do przodu i brakuje jakiegoś elementu zaskoczenia. Tym bardziej, że zostały tylko 4 odcinki.

 

No i zdecydowanie wolę Saula Goodmana od Jamesa McGilla :)

Odnośnik do komentarza

No ja BCS oglądam regularnie. Dwa ostatnie odcinki znakomite, szczególnie ten poprzedni, gdzie było mnóstwo Mike'a. W tym najnowszym fajnie zrobił

Kettelmanów z hajsami, fajnie to wyszło

. No i czuć tu klimat BB dzięki sposobowi kręcenia, kilku bohaterom itd.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

To samo bym śpiewał o McConaugheyu jakbym się rok temu TD jarał przed premierą. Farrell i McAdams mają IMO potencjał, a o Vaughnie gorszej opinii mieć już chyba i tak nie mogę, więc niemal wszystko będzie na plus.


W ogóle ma ktoś pomysł jaka piosenka jest w tym teaserze? Google i dziesiątki fejsbukowiczów zdają się nie mieć pojęcia :/.


e: dobra, ktoś napisał komentarz

The song is an original by Fiona Apple created solely for the new season. It is not a released track yet.
więc dupablada
Odnośnik do komentarza

W ogóle to jak uda się Mcconahejować Vaughna to już chyba we wszystko uwierzę. Sprawienie, że McAdams nie wygląda na słodki i (pozornie oczywiście) nieosiągalny obiekt pożądania współbohatera komedii romantycznej też będzie zasługiwało na jakąś specjalną odmianę Emmy.

Odnośnik do komentarza

Better Call Saul - po finale S01

 

 

Jakiś "miętki" ten sezon był. Oprócz akcji z Mexami Kettelmanami takie troche bezpciowe. Być może jak z BB trzeba przeczekać 1 sezon i liczyć na "pierdolnięcie". Ale na razie dla mnie lekkie rozczarowanie

 

 

 

Ja się nie zgodzę. Mi oglądało się bardzo przyjemnie, podobały mi się nawiązania do BB, a w finale przede wszystkim Śliski Jimmy ;). Nie wiem czego oczekiwałeś, ale ja się nie zawiodłem i czekam mocno na kolejne sezony ;).

 

 

Co do Detektywa to ciężko będzie zrobić sezon na takim poziomie jak ten pierwszy, ale wierzę w tę produkcję, będzie dobrze! :)

Odnośnik do komentarza

 

Better Call Saul - po finale S01

 

 

Jakiś "miętki" ten sezon był. Oprócz akcji z Mexami Kettelmanami takie troche bezpciowe. Być może jak z BB trzeba przeczekać 1 sezon i liczyć na "pierdolnięcie". Ale na razie dla mnie lekkie rozczarowanie

 

 

 

Ja się nie zgodzę. Mi oglądało się bardzo przyjemnie, podobały mi się nawiązania do BB, a w finale przede wszystkim Śliski Jimmy ;). Nie wiem czego oczekiwałeś, ale ja się nie zawiodłem i czekam mocno na kolejne sezony ;).

 

 

Co do Detektywa to ciężko będzie zrobić sezon na takim poziomie jak ten pierwszy, ale wierzę w tę produkcję, będzie dobrze! :)

 

BCS

 

 

Dla mnie pierwszy sezon też mocno przeciętny. Jakoś nie kupuje pokazania tej walki ze swoją naturą Ślskiego Jimiego, a bycie dobrym adwokatem, żeby nie zranić brata. Start serial miał dobry. Przez pecha i bycie drobnym cwaniaczkiem wpada w kłopoty gdzie musi na pustyni swoja gadką uratować tych dwóch idiotów i siebie. Potem tak robi się trochę mało ciekawie. I dopiero sam koniec sezonu daje nadzieje, że drugi sezon będzie jazdą bez trzymanki.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...