Skocz do zawartości

Seriale telewizyjne


Feanor

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.filmweb.pl/serial/Stranger+Things-2016-750359

 

nowa pozycja od Netflixa, jestem w połowie drugiego odcinka, ale zapowiada się najlepszy serial tego roku. :o

dawno mnie tak serial nie wciągnął, po jednym dniu jestem w połowie i jest nieziemsko. lekkie s-f (tajne laboratorium, kontrola umysłu, nadnaturalne zjawiska), ale ogląda się świetnie, a gra aktorska, nawet dzieciaków, na najwyższym poziomie. co ciekawe, IMO najgorzej wypada Winona Ryder, czyli najbardziej znane nazwisko. :D

Odnośnik do komentarza

Ja skończyłem Stranger Things w jeden dzień i jestem absolutnie zakochany. Nie mogłem się w pełni wczuć w całą otoczkę, bo jestem rocznikowo o dekadę spóźniony, ale myślę że każdego wychowanego w latach 80. klimat serialu powali na kolana :)

 

Opowieść jest wciągająca, ale nie jest to IMO clue tej serii (bo sezon 2 już zapowiedziany) - wspaniale było "wrócić" do czasów beztroskiego dzieciństwa i przeżywać przygodę wraz z Mikiem, Lucasem, Dustinem i Eleven :)

Odnośnik do komentarza

Jestem po E04 Stranger Things i muszę się zgodzić z wcześniejszymi opiniami. Jest taką mieszanką Super-8, E.T., X-Fiies i może trochę Goonies ;) Bardzo dobrze przedstawia klasyczny przykład przyjaźni pomiędzy młodymi chłopcami, której nie jest w stanie nic zniszczyć.

 

Nie wiem czy będzie to nr 1 w 2016 r., ale na pewno powinno być w czołówce, zobaczymy co się wydarzy w kolejnych odcinkach, które jestem pewien, że wciągnę max. do piątku.

 

I jak napisał lad, muzyka świetnie dobrana.

Odnośnik do komentarza

Takie czasy, mamy trailery...Trailerów...

 

Co do Stranger Things, faktycznie serial bardzo dobry, niby ma się wrażenie że to wszystko gdzieś się już widziało ale to łączenie konwencji jest super i wychodzi reżyserom bardzo dobrze, pomimo kilku oczywistych dziur w fabule.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...