Skocz do zawartości

Patch 9.3.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Może zainstalujcie nowsze sterowniki do grafiki.

 

Mam troszkę lepszy sprzęt niż Salamander i w ogóle mi się nie tnie :>

 

Mam nowe stery... Ale nie tylko o 3D tu chodzi, gdyby to był jedyny problem z a niedorobioną grą... Właśnie znowu, przez nadidealne rozprowadzanie piłki przez program muszę zakończyć przedwcześnie mecza,i oczywiście... LOAD SAVE. I tak do bólu!!! Program kanuje to ja go pałką! :D

 

 

 

Czlowieku ty powinienes sie leczyc na depresje

Odnośnik do komentarza

Dobra zainstalowałem tego patcha, sprawdzam wersję gry i pisze 9.2.0 30301... nie powinno być 9.3.0? Uruchamiam nową grę i nie mam do wyboru bazy danych z patcha 9.3.0 tylko z dwóch poprzednich i wersji podstawowej, ale żeby było śmiesznie jak chcę zrobić update z patcha 9.2.0 to piszę że gra jest w nowszej wersji niż uruchamiany patch ;o to wkońcu się zainstalował czy nie?

 

Jeśli się zainstalował to faktycznie jest problem długich (najczęściej 2 miesięcznych) kontuzji... Hellas mi się rozsypało ;/

Odnośnik do komentarza
Może zainstalujcie nowsze sterowniki do grafiki.

 

Mam troszkę lepszy sprzęt niż Salamander i w ogóle mi się nie tnie :>

 

Mam nowe stery... Ale nie tylko o 3D tu chodzi, gdyby to był jedyny problem z a niedorobioną grą... Właśnie znowu, przez nadidealne rozprowadzanie piłki przez program muszę zakończyć przedwcześnie mecza,i oczywiście... LOAD SAVE. I tak do bólu!!! Program kanuje to ja go pałką! :D

 

 

 

Czlowieku ty powinienes sie leczyc na depresje

 

A moim zdaniem też trzeba zmienić w "dźwięki i obrazy" grafikę meczu (czy jakoś tak) na "Auto" i nie będzie problemu.

 

PS. Spójrz na grafikę, a dopiero potem na pamięć i procesor. Też mam 4gb ram i 2-rdzeniowy AMD, ale mam grafikę ATI Radeon HD 3200... Gram Na Auto i jestem zadowolony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Dobra zainstalowałem tego patcha, sprawdzam wersję gry i pisze 9.2.0 30301... nie powinno być 9.3.0? Uruchamiam nową grę i nie mam do wyboru bazy danych z patcha 9.3.0 tylko z dwóch poprzednich i wersji podstawowej, ale żeby było śmiesznie jak chcę zrobić update z patcha 9.2.0 to piszę że gra jest w nowszej wersji niż uruchamiany patch ;o to wkońcu się zainstalował czy nie?

 

Jeśli się zainstalował to faktycznie jest problem długich (najczęściej 2 miesięcznych) kontuzji... Hellas mi się rozsypało ;/

zly crack?

Odnośnik do komentarza

Wracając na moment do tematu zmiany ocen w gwiazdkach dla trenerów, które wiele osób tak chwaliło - uruchomiłem grę na dużej bazie danych w 8 krajach (tylko najwyższe klasy rozgrywkowe): Anglia, Hiszpania, Włochy, Holandia, Niemcy, Brazylia, Francja i Rosja. Okazuje się, ze w takiej konfiguracji na 7 gwiazdek w treningu stałych fragmentów i strzeleckim oceniony jest jeden trener - w dodatku jest to ta sama osoba - trener drużyny Boca... Trening defensywy na 7 gwiazdek to dwaj panowie: Fabio Capello i wspomniany trener Boca, trening panowania nad piłką na 7 gwiazdek znowu dwóch panów - obaj z ligi brazylijskiej. Dziękuję za uwagę, dziękuję za taki realizm, dziękuję za takie zmiany.

Odnośnik do komentarza

W dodatku dopiero teraz zobaczyłem, że ten megahipersuper trener to nie trener, tylko General Manager :keke: więc w zasadzie można powiedzieć, że na 7 gwiazdek nikt nie trenuje. Owszem, pewnie po sezonie czy dwóch już się kilku takich znajdzie, ale najlepsze dryżyny świata licza na wyniki już :)

Odnośnik do komentarza

Profesorze, chcesz mi powiedzieć, że na świecie nie ma świetnych trenerów od strzelania, stałych fragmentów czy ataku? To kto nauczył Cristiano Ronaldo czy Ronaldinho takiego wykonywania wolnych i dryblingu? Sami się nauczyli? Przecież obaj na pełnej prędkości potrafią z piłką zrobić cuda, a nie nauczył ich tego menedżer klubu, w ktorym robią największą karierę. Nauczył ich tego gdzieś kiedyś jakiś trener, oczywiście przy setkach godzin treningu itd. Kto nauczył Barcelonę takiej piłki, ze mają bilans bramek +50? no bez żartów, ja nie mówię, że ma być tak jak w FM-ie 2006, że nawet w Polsce miałem samych siedmiogwiazdkowców, ale bez skajności w skrajność bym jednak prosił. Żeby nie opierać się na naszych wizjach artystycznych ;) poniżej screeny. Polecam szczególnie kolumny nazwisko i rola w klubie - chodzi o to, że najlepsi są managerami i nie da się ich na stanowisku trenera zatrudnić, przez co reformę SI uważam za farsę.

 

Siła i aerobik

Trenerzy GK

Taktyka

Panowanie nad piłką

Obrona

Atak

Strzały

Stałe fragmenty

 

Jeśli twórcom i programistom brakuje pomysłów - chętnie pomogę. Chociażby wydzielenie z treningu stałych fragmentów dośrodkowań - czym innym jest celne dogranie koledze na głowę w biegu, a czym innym precyzyjne umieszczenie piłki w okienku przeciez...

Odnośnik do komentarza
No zobacz. A ilu jest na przykład w rzeczywistości fachowców na najwyższym poziomie? Taki zwycięzca i finalista LM, Liverpool, klasowego trenera bramkarzy nie ma od lat. Tak jak zawodników z CA > 190 w bazie jest kilku, tak i trenerów z 7* powinno być paru.

 

Jaja sobie Waść robi? :> Choćby w czołowych klubach ligi hiszpańskiej sztaby szkoleniowe to specjaliści na najwyższym poziomie.

I żeby nie było, to statsy trenerów są spartolone niemal w każdym FM - w takim Realu czy Barcelonie trzeba niemal od razu wywalić 3/4 sztabu, nieważne czy to edycja 07,08 czy 09.

Odnośnik do komentarza
Nie trzeba mieć 7*, żeby być świetnym trenerem

To oznacza, że w FM'ie trener z 4 gwiazdkami może być lepszy lub zbliżony umiejętnościami do trenera 7* 0-o" ?

Według mnie również tą kwestię spartolono. Szczególnie śmieszne jest właśnie to, co wspomniał ktoś wcześniej, że trzeba wywalać 3/4 sztabów takich z takich klubów jak Barcelona, Arsenal, Man Utd itp.

Odnośnik do komentarza

Problem w tym, ze biorąc do ręki instrukcję i mając patcha 9.3 mamy problem - bo można nie wiedzieć co trzeba zrobić, zeby miec świetnego trenera. Taka zmiana - jeśli w ogóle - to powinna być zaimplementowania przy okazji kolejnego FM-a instrukcja powinna zawierać dokładne wyjaśnienie, coby nic mi oczu nie przysłaniało. W chwili obecnej, mimo lat doświadczenia, mam problemy z okresleniem kto jest świetnym trenerem.

Odnośnik do komentarza
Nie trzeba mieć PA 190, żeby być gwiazdą futbolu. Nie trzeba mieć 7*, żeby być świetnym trenerem. Magia cyferek przesłania Wam oczy, imo, co w przypadku fanów naszego ukochanego arkusza kalkulacyjnego jest nader częstą dolegliwością.

 

Co nie zmienia faktu, że SI nie wykorzystało w pełni skali, którą samo stworzyło.

Odnośnik do komentarza

Problem z gwiazdkami trenerskimi jest w waszych głowach a nie w grze. Ostatnio pracownicy SI na swoim forum wielokrotnie powtarzali, że te gwiazdki są tylko i wyłącznie graficzną reprezentacją tego co w grze - jak jakiś trener miał 7 gwiazdek na 9.2.0 a teraz ma mniej to nie znaczy, że jest gorszy - trenuje dokładnie tak samo jak poprzednio, nikogo nie trzeba wywalać. Można powiedzieć, że poprzedni system był mało klarowny - teraz dokładniej widać kto jest dobrym fachowcem a kto gwiazdą trenerską. Poprzednio dwóch trenerów mogło mieć po 7* a tymczasem algorytm gry jest tak zrobiony, że i tak jeden był lepszy od drugiego i miało to duży wpływ na trening. Teraz po prostu widać to tak jak to powinno wyglądać (czyli doprecyzowanie reprezentacji graficznej).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...