Skocz do zawartości

Patch 9.3.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Utalentowany bramkarz z Chile wolał przejść do Arki (środek tabeli, nie gra w żadnych pucharach), niż do mnie (1 miejsce po połowie sezonu, wyszedłem z fazy grupowej w p uefa). Inny młody piłkarz nie chciał do mnie przejść, bo "dopiero dołączył do nowego klubu", po czym za kilka dni przechodzi do Lecha. Mój napastnik ślini się na samą myśl, że interesuje się nim Legia, która włóczy się gdzieś pod koniec tabeli.

To tylko kilka kwiatków. Nic się nie zmieniło od poprzednich wersji. Jestem już gotów zrozumieć to, że przeszliby do Hiszpanii, lub Włoch, gdzie są lepsze płace i warunki do rozwoju, ale to co się dzieje nadal jest nielogiczne.

Odnośnik do komentarza

Kielce, trzeci sezon, krajowa.

 

edit: On w ogóle nie był zainteresowany przejściem do mnie. Zaoferowałem najwyższą możliwą pensję i bycie piłkarzem kluczowym. Konkurenci też krajowa, od razu odpadli ze wszystkich możliwych pucharów. Małe pytanie mam, jak i kiedy jest naliczana reputacja? Powoli po wygranych spotkaniach, czy po zakończeniu sezonu?

Odnośnik do komentarza

Polecam Genie Scouta, lub Edytor czasu rzeczywistego, aby sprawdzić dokładnie (wyrażone w liczbach) jaką reputację ma Twój klub, a jaką inne. Pewien nie jestem, ale wydaje mi się, że na koniec sezonu dorzucane są punkty reputacji za zajęte miejsce w lidze i pucharach(wtedy zazwyczaj dostajesz wiadomość o klasyfikacji światowej klubów). A nie tylko reputacja wpływa na to, który klub wybierze zawodnik, oprócz tego o czym wspomniałeś są jeszcze baza treningowa, stadion i zapewne liczba kibiców przychodzących na mecze i pewnie masa innych czynników.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie to co napisał Piotr + bardzo duży wpływ danych kraju(rozwinięcie, reputacja, reputacja ligi itd) ale tego tu nie bierzemy pod uwagę bo wszystkie kluby grają w jednej lidze. Decyduje też czasem udział w Europejskich Pucharach, oraz relacje(co tutaj też było raczej bez znaczenia). Wpływ ma również reputacja menadżera itd itp. Aczkolwiek oprócz statystyk kraju największy wpływ ma reputacja a później finanse.

Odnośnik do komentarza

Odpowie mi ktoś wkońcu na pytanie jaką wersję po spaczowaniu powinienem mieć? 9.3.0? Bo mam 9.2.0 build 30307 czy jakoś tak. Na dodatek nie mam w statusie gry żadnego wykresu zużycia procesora czy przy rozmowach motywacyjnych opcjii odznacz wszystko ;/ Oczywiście gram już kolejny sezon od gołego FMa przez patche 9.1, 9.2, ale wg mnie nie powinno mieć to wpływu na wersję gry w statusie gry. Cholera mnie bierze bo jak uruchamiam patch 9.2 to pisze mi że mam nowszą wersję FMa niż chcę zrobić update. O co chodzi? I nie mam kurde pirata jak to ktoś mi zarzucał ;/ Może ktoś to sprawdzić dla mnie?

Odnośnik do komentarza
W statusie gry pojawił się wykres "zużycie procesora". Nie wiem po co mi to ale nie w tym problem. Mam cały czas zużycie 0%.

 

Zawału bym przez Ciebie dostał, że takie debilne tłumaczenie zrobiłem :x.

 

 

:kekeke:

 

Większość ma 0 %, Intel już się o tym wypowiadał :]

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie:nie mogę spatchować patcha 9.0.3 po zainstalowaniu uprzednio gry. wie ktos moze o co chodzi?bo męczę sie juz z tym dluzszy czas. bo gdy dochodzi do rozpakowywania pliku fm.exe pojawia sie błąd 0x0000020(nie pamietam czy akurat tyle zer-ale jak ktos wie o co chodzi to to mu nie przeszkodzi mi pomoc) i pisze :,,error creating updates file C:program files\football manager 2009\fm.exe" jesli ktos moze mi pomoc to bylbym niezmiernie wdzieczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...