Skocz do zawartości

Patch 9.3.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

siema

mam takie pytanie(prosze o wyrozumiałosc bo jestem nowy...)

czy na fm bez zadnych patchow mozna zainstalowac patcha 9.3.0??

poniewaz gdy zainstalowalem tego patcha (9.3.0) to wyskoczyl mi blad XML i ze nie mozna odnalezc bazy danych z 9.1.0..... i gra otwiera sie w oknie a nie na pelny ekran...

nie da sie nic zapisac wogole i co pare minut wyskakuja bledy...

Odnośnik do komentarza
to dlaczego gdy zainstalowalem patch 9.3.0 na ''czysty'' fm do mi wyskoczyl bład że nie moze znalezc bazy danych z patcha 9.1.0??

 

 

niestety ale mam pirata(nie stac mnie jeszcze na orginalny kod)

 

Nie wiem czy zdążycz to przeczytać ale sam sobie odpowiedziałeś. Ogarnij się.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mieszane uczucia...Sporo kontuzji podczas meczu - z tzw dupy czyli brak komenta w czasie gry.Pilka za plecy naszych obroncow = przechwyt napastnika przeciwnika w 100%...w druga strone prawie zawsze obronca dogania naszego grajka :D Straty bramek z 25 metrow i najczesciej przez grajkow z niskimi atrybutami to norma.Mimo zaznaczenia opcji kontratakow moj zespol nie potrafi ich wyprowadzac - idac np 3 na 2 posiadacz pilki jej nie odgrywa do lepiej ustawionego partnera tylko biegnie tam gdzie obroncow najwiecej, kolejna sprawa to samolubstwo i proba wejscia do bramki z pilka naszych graczy.Zauwazylem tez ,ze po minieciu bramkarza nasz grajek nie kieruje pilki do pustej bramki od razu tylko czeka by trafic w bramkarza :o - sytuacja zdarzyla mi sie kilkakrotnie.To samo z wybiciami z lini bramkowej komputerowego gracza - oczywiscie nasi obroncy jej wybic nie potrafia nigdy :D.Kolejne co zauwazylem to murowanie bramki przez graczy komputerowych i mala liczba bledow indywidualnych.Z mojej strony zawsze sa to 3-4 strat na korzysc przeciwnika w czasie polowy :] Wkurzajacy jest tzw "wysoki" poziom gry i swoisty bilard - to co czasami dzieje sie z pilka zakrawa na absurd,a kolejnym kwiatkiem jest wybijanie pilki na oslep przez naszych graczy,gdy nie ma zagrozenia.Wykop mojego bramkarza = strata pilki w 80 procentach,bo moi przeciez nie umieja grac glowa ;]Poza tym ciekawa rzecz,ktora ktos tu zauwazyl czyli spadki formy przed sezonem - wygralem z CFC Cluj 6-0,a na inauguracje remis z Ruchem i porazka z Arka :) .Po przerwie zimowej gralem 7 sparingow - 6 zwycieztw w tym ze Sparta Praga,a po nim ostatni sparring z Podbeskidziem na 0-0 no i inauguracja ligi czyli wtopa z Lechem 1-3.Zastanawiajaca jest passa zwyciestw Legii grajaca takim prawie samym skladem i w lidze i w pucharach (nadludzie ?) i na 10 spotkan po przerwie zimowej wygrali wszystko w lidze :] Jak dojada tak do konca rundy to niech nikt mi nie mowi tu o realizmie...

 

Zwroccie uwage na sposob rozgrywania pilki przez komputer ,a nasz...rece opadaja ! Zaczyna mnie to irytowac !

Odnośnik do komentarza

A ja mam takie pytanie:

Mam wgranego patch-a 9.3.0. Chcę rozpocząć nową grę, wyskakuje mi okno którą wersję mam wybrać - i wybieram 9.2.0.

Potem w ogólnych informacjach o grze (przy uruchomieniu FM-a z nową grą) pokazuje mi, że jest to wersja 9.3.0 (i jeszcze jakieś tam cyferki).

I teraz nie wiem - czy gram na wersji 9.2 czy 9.3 ??? Znacie odpowiedź???

Odnośnik do komentarza
To, co wybierasz przy tworzeniu nowej gry to wersja bazy danych. W Twoim wypadku będziesz więc grał na bazie 9.2.0 w FM 2009.3.0.

Inaczej mówiąc- masz wszystko to, co wprowadza patch 9.3.0, lecz bazę danych z wersji 9.2.0.

 

Czyli, kuchnia olek, tylko baza jest z 9.2.0 - a jeśli używam jakiejś ściąganej taktyki to lepiej, żeby pod 9.3.0 była zrobiona?

Tak czy nie?

Odnośnik do komentarza
Tylko to że FM zrobił się nie wiem dlaczego nudny. Robię ostatnie podejście-próbuje Stttgartem-fajny klub,fajny skład-idealny do obalenia FCB.. Jak znowu po pół roku bede miec dosc to zrobie sobie dluzsza przerwe z FMem

Nie przesadzajmy z tą nudą ;).

Wiadomo - nawet SI nie stworzy managera idealnego. Wiele razy obiecywałem sobie, że po kolejnym sezonie dam sobie spokój, zmienię klub bo nie ma wyników, bo zespół okupuje doły tabeli, bo w pucharach nie idzie, bo nie chcą grać u mnie lepsi zawodnicy, bo murawa nierówna ;) itp. itd.

Ale przez te dwadzieścia kilka sezonów (tą samą drużyną) nie mogę powiedzieć, żebym się nudził - w każdym sezonie było coś, coś nie pozwalało mi się od gry oderwać :). Choćby to, że klub, który miał masakryczne długi ma teraz budżet na poziomie ok. 11 mln funtów - jak na polską ligę to dość przyzwoity wynik ;).

A teraz, po wzroście mojej reputacji (i umiejętności oczywiście ;) ) miałem propozycję objęcia Liverpoolu i West Hamu - oczywiście odmówiłem.

 

Co do dyskusji o kontuzjach - nie zauważyłem, żeby w nowym patchu jakoś znacząco zwiększyła się ich ilość. Są na takim poziomie, że w zasadzie nie przeszkadzają w jednoczesnej grze w pucharach krajowych, zagranicznych i lidze. Chyba że w jednym meczu przeciwnik wykosi Ci trzech lub czterech graczy ;).

Odnośnik do komentarza

Cześć! W najnowszym patch`u wkurza mnie gra obronna, przeciwnik prowadzi piłkę, przy nim 3 moich zawodników i on biegnie dalej. Jakoś staram się temu zaradzić poleceniami indywidualnymi dotyczącymi rywala. Zauważyłem - u siebie - dość częste komentarze zawodników, zarówno moich jak i przeciwnika, dotyczących nieodgwizdania rzutu karnego (2 a nawet 3 razy w ciągu meczu). Ktoś zauważył coś takiego? Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Witam. Mam dosyc dziwny przypadek. Mialem drobne problemy z vista wiec przesiadlem sie na xp. W miedzy czasie sciagnalem patch 3.0 i postanowilem rozpoczac nowa gre na tym wlasnie patchu.

I pierwszy kwiatek. Nie ma mozliwosci przydzielenia zawodnika ze skladu 18, czy z 1szej XXI jako dostepnego dla druzyny rezerw.

Zainstalowalem fm plus patch 3.0. Ominalem 1.0 i 2.0. Czy to jest powodem?

Pomocy, bo przyzwyczailem sie juz do tej opcji.

Odnośnik do komentarza

Witam.Zacząłem grać na nowym patchu i mam co do niego pytanie bo dwie rzeczy są dla mnie denerwujące .Czy można coś zrobić żeby zagraniczni graczy tak nie przychodzili do naszej ligi? Przeglądam inne drużynu to tam Agger,Insua,Saviola... a napewno oni by do naszej ligi nie przyszli.

Czy można coś z tym zrobił żeby tak nie przychodzili i żeby mój asystent wartych graczy podawał mi też z Polaków a nie jakiś Brazylijczków i gwiazdy Europejskie

Odnośnik do komentarza
Witam.Zacząłem grać na nowym patchu i mam co do niego pytanie bo dwie rzeczy są dla mnie denerwujące .Czy można coś zrobić żeby zagraniczni graczy tak nie przychodzili do naszej ligi? Przeglądam inne drużynu to tam Agger,Insua,Saviola... a napewno oni by do naszej ligi nie przyszli.

Czy można coś z tym zrobił żeby tak nie przychodzili i żeby mój asystent wartych graczy podawał mi też z Polaków a nie jakiś Brazylijczków i gwiazdy Europejskie

Pewnie bawiłeś się w edytorze i podwyższyłeś reputację ligi, bo inaczej jest to niemożliwe, żeby takie rzeczy się działy na samej łatce. Jeśli w dalszym ciągu będziesz "uważał", że edytorem się nie bawiłeś, do zrób reinstall i po kłopocie. Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...