Skocz do zawartości

Patch 9.3.0


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Zacząłem grać na nowym patchu i mam co do niego pytanie bo dwie rzeczy są dla mnie denerwujące .Czy można coś zrobić żeby zagraniczni graczy tak nie przychodzili do naszej ligi? Przeglądam inne drużynu to tam Agger,Insua,Saviola... a napewno oni by do naszej ligi nie przyszli.

Czy można coś z tym zrobił żeby tak nie przychodzili i żeby mój asystent wartych graczy podawał mi też z Polaków a nie jakiś Brazylijczków i gwiazdy Europejskie

Pewnie bawiłeś się w edytorze i podwyższyłeś reputację ligi, bo inaczej jest to niemożliwe, żeby takie rzeczy się działy na samej łatce. Jeśli w dalszym ciągu będziesz "uważał", że edytorem się nie bawiłeś, do zrób reinstall i po kłopocie. Pozdrawiam:)

 

 

właśnie się nie bawałem w edytorze:)

Odnośnik do komentarza
Witam.Zacząłem grać na nowym patchu i mam co do niego pytanie bo dwie rzeczy są dla mnie denerwujące .Czy można coś zrobić żeby zagraniczni graczy tak nie przychodzili do naszej ligi? Przeglądam inne drużynu to tam Agger,Insua,Saviola... a napewno oni by do naszej ligi nie przyszli.

Czy można coś z tym zrobił żeby tak nie przychodzili i żeby mój asystent wartych graczy podawał mi też z Polaków a nie jakiś Brazylijczków i gwiazdy Europejskie

Pewnie bawiłeś się w edytorze i podwyższyłeś reputację ligi, bo inaczej jest to niemożliwe, żeby takie rzeczy się działy na samej łatce. Jeśli w dalszym ciągu będziesz "uważał", że edytorem się nie bawiłeś, do zrób reinstall i po kłopocie. Pozdrawiam:)

 

 

właśnie się nie bawałem w edytorze:)

 

 

Prawdopodobnie masz uaktualnienie bazy danych CMRev, wiec tam z tego co wiem bawili sie ze zmiana reputacji, popodwyzszali budzety klubom i zrobili to tak "umiejetnie", ze takie kwiatki wychodza. Ja mam podobny problem co Ty, ale juz 2 dzien nad tym pracuje, zeby byla zachowana proporcja, czyli zeby nie bylo masowej emigracji Polakow(w sumie juz mi sie to udalo), ale tez zeby super zawodnicy od razu nie przychodzili do naszego kraju. Patch 9.0.3 troche ta sprawe rozwiazal, ale widze, ze teraz na moich testach w Polsce robi sie kolonia znakomitych Afrykancow:P

Odnośnik do komentarza
Jakieś uaktualnienie wgrywałeś?

Wgrywałem 9.1,9.2 i 9.3

Na 9.2 ok było ale wgrałem 9.3 i tam wszędzie albo jak pisałem wyżej gwiazdy przychodzą albo pełno Brazylijczyków i asystent mi podaje takich graczy co nie znam i 0 Polaków.A nie chce mieć aż tak że każdy klub prawie robi się Pogonią Szczecin[co tyle Brazyliano mieli]

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Witam ja mam taki problem...

Instalvje grę za pomocą rejestracji telefonicznej wszystko działa elegancko gram w grę normalnie potem zapisvje wyłączam i jest problem, jak chce ponownie włączyć gre to wyskakvje mi taki błąd http://images49.fotosik.pl/118/11c1f3a893dfd309med.jpg i mvsze odinstalować gre i ponownie zainstalować i jest dobrze ale za każdym razem jak chcę grać co to za bląd?

Odnośnik do komentarza
Witam ja mam taki problem...

Instalvje grę za pomocą rejestracji telefonicznej wszystko działa elegancko gram w grę normalnie potem zapisvje wyłączam i jest problem, jak chce ponownie włączyć gre to wyskakvje mi taki błąd http://images49.fotosik.pl/118/11c1f3a893dfd309med.jpg i mvsze odinstalować gre i ponownie zainstalować i jest dobrze ale za każdym razem jak chcę grać co to za bląd?

 

przeskanuj kompa antyvirem ... miałem ten sam problem ale okazało się że jest on winą syfu jaki posiadałem na kompie!

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...

Dziś jak codziennie chciałem włączyć FM-a, lecz po kliknięciu dwukrotnie na ikonkę gry nic się nie działo. Zainstalowałem więc grę na nowo i od razu włączyłem - udało się. Potem jednak wgrałem patcha 9.3.0 i znów się nie da, zainstalowałem ponownie - wgrałem patch i ciągle gra nie chce się włączyć. Wspomnę jeszcze tylko, że wczoraj było jeszcze wszystko w porządku.

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...