Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ej, chłopacy! z cmforum - czy ktoś byłby chętny na granie kampanii w The Division od początku? swojego czasu trochę pograłem ze znajomymi, ale jakoś później zaprzestaliśmy i w sumie zostałem z niecałą połową gry ukończoną, a teraz w sumie pograłbym od początku. Czy ktoś ewentualnie byłby chętny do pogrania kampanii od początku?

Z michem i szymkiem skończyliśmy całość. Szymek i ja sprzedaliśmy, nie wiem jak michu.

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś z Was (Perez?) sprzedawał na allegro egzemplarze recenzenckie gier na ps4 (te z napisem PROMO COPY NOT FOR SALE)? Mozna mieć z tego powodu jakiś problem czy sprzedawać nic się nie bać?

Nie mozna tego sprzedawac, nawet jest na FB jakas grupa, ktora wylapuje takie cos. Kwestia, skad to masz, bo znam przypadki, ze jakis dziennikarz sprzedawal promki, wydawca sie dowiedzial i promek juz nie bylo.

Odnośnik do komentarza

I to jest konkret, dzięki za odpowiedź, w takim razie gierki poczekają na lepsze czasy, może mi się kiedyś zachce w nie zagrać :)

 

A tak z innej beczki – ile trzeba by wydać na kierownicę do konsoli, żeby nie było to tandetne gówno? Widziałem, że najprostszy Thrustmaster kosztuje coś koło 300 zł, ale są też modele za 1,5 tysiąca... Idzie coś sensownego kupić za 600-700?

Odnośnik do komentarza

A tak z innej beczki – ile trzeba by wydać na kierownicę do konsoli, żeby nie było to tandetne gówno? Widziałem, że najprostszy Thrustmaster kosztuje coś koło 300 zł, ale są też modele za 1,5 tysiąca... Idzie coś sensownego kupić za 600-700?

Podobno tylko Logitech G29 Racing Wheel + Logitech Driving Force Shifter + Wheel Stand Pro V2 ale to ~1800zł

Odnośnik do komentarza

Pasuje do dwóch działów, ale wrzucę tu info (bo chyba go nie było):

Sony poinformowało, że posiadacze konsol PlayStation 4 będą mogli cieszyć się rozgrywką w grze Red Dead Redemption, która wkrótce zostanie im udostępniona.

 

Kultowy western, gra Red Dead Redemption z 2010 roku, jest już dostępny na platformie Xbox One w ramach programu wstecznej kompatybilności. Wkrótce gra Rockstar Games trafi także na platformę Sony oraz w naturalny sposób, także na PC. Niestety, nie odbędzie się to tak, jak wszyscy gracze by sobie tego życzyli.

Gra na PlayStation 4 oraz PC dostępna będzie tylko w usłudze strumieniowego przesyłu PlayStation Now, która w Polsce nie jest jeszcze dostępna i co gorsza, nie ma oficjalnych informacji, kiedy taka forma wirtualnej rozgrywki w tym wydaniu miałaby się w naszym kraju ukazać.

Więc na PC będzie pewnie tylko w wersji cyfrowej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...