Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Chujnia opór ta promocja.

Może God of war za 34 zł kupię, bo nie grałem nigdy w żadną cześć

No ja tez sie skusiłem. Niezła sieka. Skala pojedynków, szczególnie z bossami jest przytłaczająca, ale dosko wyglada na ekranie. Myśle, ze w koszcie jednoosobowego wyjscia do kina nie ma co sie zastanawiać.

Aczkolwiek mogłoby być jakieś wprowadzenie fabularne, bo dla nowego, to gra sie zaczyna trochę z czapy, a później napotkani bogowie i reszta odwołują sie do wydarzeń wcześniejszych. No ale nie oszukujmy sie, w tej grze nie tyle chodzi o fabułę, co o sympatyczne masakrowanie, dekapitacje i hektolitry cyfrowej krwi :)

Odnośnik do komentarza

Robił ktoś reflowing ps3? Duże jest ryzyko, że sobie całkowicie zbrickuję konsolę?

 

Co prawda YLODa jeszcze nie mam, ale to chyba pierwsze oznaki - przy zimnej konsoli przy starcie (przy kolejnych minutę dwie później, aż do w miarę normalnej pracy w menu, czy aplikacjach typu YT), a później przy bardziej obciążającej grafice, konsola się wyłącza z RLOD (bez żółtego światełka).

 

Jakby co opalarkę i pastę termoprzewodzącą już mam :keke:

Odnośnik do komentarza

Ja osobiscie nic z tego nie robilem, ale znajomek z pracy mowil cos u metodzie suszarki ktora u niego zadzialala. Nagrzewal suszarka tyl konsoli przez 25 minut, pozniej ponad godzine dzialal w polmetrowej odleglosci wiatrak zeby to schlodzic i zadzialalo. Szczerze w to nie wierzylem ale po spytaniu wujka gogla wyszlo ze to czesta metoda naprawy

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Mój pad od PS3 totalnie ześwirował. Szukałem czegoś na allegro, ale nówki sztuki oryginalne są w absurdalnych cenach.

Kupował ktoś coś niekoniecznie oryginalnego, ale w miarę dobrej jakości? Już myślałem, że znalazłem cokolwiek, ale okazało się, że w zestawie nie ma tego kabla do ładowania. Niby ten z poprzedniego jeszcze działa, no ale nie wiadomo jak długo :-k

 

Polecacie jakieś modele? A może są jakieś promocje na pady do ps3 tylko ceneo nic o tym nie wie? :P

Odnośnik do komentarza

Czy przed czwórką trzeba ruszać pierwsze 3, czy spokojnie można nie trzymać się kolejności? ;)

Ja grałem tylko dwójkę i przy czwórce świetnie się bawiłem, choć czasem oczywiście niektóre teksty do mnie nie trafiały (bo jest trochę wspominek). Ponadto ja po przejściu czwórki kupiłem Kolekcje Drake'a i np. cześć pierwsza juz trochę za bardzo się zestarzała i po ograniu czwórki mocno się na niej męczyłem, po czym się poddałem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...