Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że poszły jakieś promocje:

 

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/gry-za-mniej-niz-84-zl-w-playstation-store/#comments

 

W związku z tym mam kilka pytań :).

 

1. Czy polecacie coś konkretnego?

2. Czy Batman Arkham Knight Premium za 79zł jest warty kupna? (i jest równie dobry jak B: AA i AC? A tymi jarałem się dość mocno :))

3. Czy warto brać Heavy Rain? ;)

Odnośnik do komentarza

1. Z tej listy mogę polecić: ACIV, God of War III, Sleeping Dogs, Tales from the Borderlands.

 

Będziesz miał najlepszego asasyna, doskonały slasher, fajną grę z otwartym światem i najlepsze co wyszło od Telltale.

 

2. Jeśli podobały Ci sie poprzednie Batmany, to jak najbardziej.

 

3. Nie pomogę, bo nie grałem. Mam zestaw z Beyond Two Souls, ale to jest takie trochę meh, choć ma swoje momenty.

Odnośnik do komentarza

U mnie, po miesiącu kiszenia się w koszyku też wpadło kilka gierek. Większość to pewnie raczej "kiedyś się ogra" ;)

Heavy Rain - klasyk z ps3. Grane z poprzedniej generacji i trochę już zapomniane, fajnie będzie powtórzyć to raz jeszcze. Po kilku latach niewiele pamiętam.

Beyond: Two Souls - nie grałem, ciekawy jestem.

Wpadło jeszcze Sherlock Holmes: The Devil's Daughterer, Lakers of Fear i Murdered: Soul Suspect - mam nadzieję, że będzie w grać :)

No i Mad Max jeszcze.

Odnośnik do komentarza

Widzę, że poszły jakieś promocje:

 

https://lowcygier.pl/promocje-cyfrowe/gry-za-mniej-niz-84-zl-w-playstation-store/#comments

 

W związku z tym mam kilka pytań :).

 

1. Czy polecacie coś konkretnego?

2. Czy Batman Arkham Knight Premium za 79zł jest warty kupna? (i jest równie dobry jak B: AA i AC? A tymi jarałem się dość mocno :))

3. Czy warto brać Heavy Rain? ;)

 

Ad. 2 ma niedoróbki, ale imo najlepszy Batman ze względu na mechanikę gry

Ad. 3 bardzo

 

Ad.1:

 

AC Black Flag, Far Cry 4, Killzone

Odnośnik do komentarza

Heavy Rain to ekstraklasa o ile zaakceptujesz, że masz tylko złudny wpływ na rozwój fabuły. Najlepsze podejście to potraktować tę grę jako serial/thriller, delektować się klimatem i unikać spoilerów. Mnie porwało :)

Z tym "zludzeniem" to sie jednak nie zgodze, bo to glownie od Twojej gry zalezy

kto przezyje i czy sprawca bedzie zlapany

 

Odnośnik do komentarza

 

To tak, ale z tego co pamiętam to te śmierci nie mają prawie żadnego wpływu na główną oś fabuły, tzn. bez względu na to kto po drodze umrze - wszystko toczy się tak samo. Chyba to nawet sprawdzałem, ale mogę się mylić - grałem w to jakieś 3 lata temu.

 

http://www.gamefaqs.com/boards/933123-heavy-rain/53946616- tutaj jest jakaś krótka dyskusja na ten temat.

 

Mnie to w ogóle nie przeszkadzało, ale np. znajomy był zawiedziony tym, że tak naprawdę fabuła jest liniowa i nie ma znaczenia, którą ścieżkę wybierzesz.

 

Odnośnik do komentarza

Zreszta podobnie jest w innych grach fabularnych z polki Telltale games jak np Walking Dead czy Takes of Borderland.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

No wiadomo, ale np w TWD 1 i 2

to jest ograniczone tylko do wyboru miedzy osoba nr1 a osoba nr2. W Heavy Rain moga przezyc wlasciwie wszyscy albo zginac, prawie, wszyscy

 

Odnośnik do komentarza

Far Cry 4 mam, w sumie już go kończę (zajmuje dość długo, bo maksuję. Nie wiem, jak to działa, ale FC 3/4 i Batmany to jedyne gry, gdzie miałem radość z odkrywania wszystkiego ;)). Dobry tytuł, ale jednak to powinien być DLC do części 3 niż oddzielna gra (no i Vaasa ciężko przebić, najlepszy antagonista w grach ever :wub:) .

 

O Heavy Rain pytałem, bo pamiętam, jaki swego czasu był mega hype na to, a po premierze było już bardziej meh, bo to nie gra a opowieść interaktywna, ale to mi akurat nie przeszkadza :).

 

Co do Assassina - bez poprzednich części podchodzić? Grałem kiedyś pierwszego, ale - jak chyba w wielu przypadkach - odbiłem się, bo nudził równo.

 

Telltale zostawie sobie na PC, bo tam je ogrywam i zbieram. Tak samo chyba Sleeping Dogs, a nawet nie jestem pewien, czy gdzieś tego już nie kupowałem...

 

W zasadzie to jeszcze myślę czy nie zapewnić sobie gehenny i nie kupić Dark Souls 2 :-k

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...