Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tam sie uzbroilem w Stardew Valley. Stare dobre czasy wspominania Harvest Moon: Back to the Nature powrocily. Niestety powrocily tak efektywnie, ze zona miedzy swietami z rana zamiast zrobic mi sniadanie do lozka odpalala konsole i ciupala w farmera. Co gorsze wrocilem do pracy po nowym roku, a ona do mnie dzwoni i sie pyta "Co lubi Harvey, bo chce mu dac prezent". Cos tu poszlo calkowicie zle :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zauważyłem, ze dorzucili Diablo III Ultimate na PS Store za 84 zeta. Nie powiem, zagrałbym w jakimś większym gronie z słuchaweczką w uchu a nie klepaniem na klawiszach :-k

Tylko jak się gra w Diabolo na padzie?

Ja właśnie gram na komputerze... i widzę, że dodali portal do starych leveli z Diablo pierwszego pod katedrą :D
Odnośnik do komentarza

Me_who co polecasz na vite z wielkiej wyprz?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Na pewno Persona 4 Golden, która jest niesamowitą grą. Poleciłbym tez The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel. Póki co kończę jedynkę, kupiona na wyprzy mam dwójkę.

Zaznaczam, ze obie to klasyczne chinskie bajki , ale za 21 złotych nie spróbować Persony to aż grzech.

Z gier które są na liście, to przeszedłem jeszcze Bastion, tez polecam.

 

No i TLoH ma świetna czołówkę, która czasem sobie lubię odpalić ot tak ;)

Odnośnik do komentarza

Dziekowka. Popatrzylem na ceny ratcheta czy sly i jako nigdy (sic) w to nie gralem a chcialem to dokupilem jeszcze to :D za taka cene (ponad 3 funty u mnie) to zrobilem zapas na ponad rok :D tylko teraz trzeba zmienic tryb dojazdu do pracy na autobusy czy metro zeby to wszystko ograc :D

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Kolegowie PS4owcy, tez tak czekacie na Yakuza 0 czy tylko mi się udzieliło? W żadna cześć wcześniej nie grałem, wiec nie wiem czy mój napał nie jest źle ukierunkowany :) Ale gra ma ficzersy, które mnie rajcują - akcja w roku 1988*, punkt wejścia do całej serii, bo prequel, dużo pobocznych rzeczy do zrobienia, Japonia motzno, podobno całą serię charekteryzuje świetna fabuła, a na filmikach z gry walki wyglądają na zajebiscie efektowne i brutalne :) Grafika mogłaby być chyba lepsza, no ale dam radę ;) No i dodatkowy plus, ze gra od roku już wydana, wiec SEGA miała a nadto czasu żeby ja polatać. Ktoś grał we wcześniejsze części gry w ogóle?

 

* - nadal czekam na odważnego, który zrobi Miami Vice w stylu LA Noire, chyba wtedy nawet kwiaty bym wysłał takiemu studio.

Odnośnik do komentarza

Kolegowie PS4owcy, tez tak czekacie na Yakuza 0 czy tylko mi się udzieliło? W żadna cześć wcześniej nie grałem, wiec nie wiem czy mój napał nie jest źle ukierunkowany :) Ale gra ma ficzersy, które mnie rajcują - akcja w roku 1988*, punkt wejścia do całej serii, bo prequel, dużo pobocznych rzeczy do zrobienia, Japonia motzno, podobno całą serię charekteryzuje świetna fabuła, a na filmikach z gry walki wyglądają na zajebiscie efektowne i brutalne :) Grafika mogłaby być chyba lepsza, no ale dam radę ;) No i dodatkowy plus, ze gra od roku już wydana, wiec SEGA miała a nadto czasu żeby ja polatać. Ktoś grał we wcześniejsze części gry w ogóle?

 

* - nadal czekam na odważnego, który zrobi Miami Vice w stylu LA Noire, chyba wtedy nawet kwiaty bym wysłał takiemu studio.

 

Pierwsze słyszę o tej grze :D

Odnośnik do komentarza

Czekalem na to me_who. Dla mnie prawdziwy konkurent GTA ktory iloscia questow i dlugoscia nakrywa Rockstar czapka. Tyle ze mam za malo czasu by grac i za duzo gier jeszcze w bibliotece. Z reka na sercu jedna z 2-3 gier w tym roku na ktore czekam.

 

Ps - dziekowka za rekomendacje na vite ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Bastion wybadalem, Persone odpalilem i wyglada dobrze. Nigdy nie mialem problemow z jrpgami wiec znalazles komrata ;) Tylko ze na razie to zostawilem lekko bo musze wykonczyc pudelkowe ps4 do niedzieli i sprzedac bo dodaja kilka funtow wiecej ;) ba - niektore gry kosztowaly mnie mniej niz mi zaplaca za odkupienie :D

 

Druga sprawa ze na vicie gram w autobusach czy pociagach a to sie zdarza od czasu do czasu. No chyba ze moja chce cos ogladnac to wtedy wrzucam sluchawki i odpalam vite ;) Jestem ogolnie pod wrazeniem jak sobie daje rady ten sprzet i nie oddam go za zadne skarby swiata.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...