Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

A moim zdaniem to zależy, czego oczekujesz od konsoli. Jeśli chcesz w ogóle sprawdzić, czy to dla ciebie, a nie boisz się zagrać w starsze, odstające grafiką od dzisiejszych standardów, a dodatkowo nie masz parcia na granie z kumplami online (czy też równolegle) w najnowsze tytuły, to moim zdaniem cena okazyjna. Co prawda za drugie tyle masz XBOXa One z kompatybilnością wsteczną, ale z drugiej strony nie dla każdego te 400 to grosze.

Odnośnik do komentarza

No wlasnie zalezy co oczekujesz. Gry na 360 sa tanie jak barszcz, jak se kupisz golda to masz 2 darmowe tytuly w miesiacu do tego. Imho jest to fajna oferta jesli nigdy nie miales konsoli i dolozenie 400 zeta nie wchodzi w rachube a chcialbys zobaczyc jak to jest. Podobnie z PS3.

Odnośnik do komentarza

https://www.pepper.pl/promocje/konsola-do-gier-xbox-360-forza-horizon-2-microsoftstore-32752

 

Opłaca się dla kogoś kto nie miał nigdy konsoli? Czy lepiej zbierać na nową generację?

 

 

Powiem tak, od roku sobie ogrywam PS2 i sobie chwalę. Wcześniej nie miałem okazji pograć na konsoli. A na kompie tylko mało wymagające gry.

Na nową generację bym pewnie uzbierał, ale nie wiem czy by mnie było stać na gry :-D

 

 

Ktoś tu kręci w zeznaniach ;).

Odnośnik do komentarza

Ps3 ogrywam caly czas choc mam ps4. Jestem oldschoolowym graczem ktorego wali grafika i podniecanie sie "naturalbym ruchem wlosow" to dla mnie wcale nie koniecznosc. Kazdy stary gen to fajna sprawa, a gry sa fajne i mozna sie cieszyc gra ;)

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

https://www.pepper.pl/promocje/konsola-do-gier-xbox-360-forza-horizon-2-microsoftstore-32752

 

Opłaca się dla kogoś kto nie miał nigdy konsoli? Czy lepiej zbierać na nową generację?

Powiem tak, od roku sobie ogrywam PS2 i sobie chwalę. Wcześniej nie miałem okazji pograć na konsoli. A na kompie tylko mało wymagające gry.

Na nową generację bym pewnie uzbierał, ale nie wiem czy by mnie było stać na gry :-D

 

Ktoś tu kręci w zeznaniach ;).

Ale się dałem złapać... ;-)
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy się opyla:

Marzyliście o nowym PlayStation? Jest okazja by nabyć je w całkiem niskiej cenie jak na nową konsolę Sony. Do 18 grudnia możecie zakupić w sieci sklepów Biedronka konsolę PlayStation 4 Slim z dyskiem 1TB za jedyne 1199 zł. Prócz tego w "Biedrze" pojawiły się telewizory obsługujące 4K. Mowa tutaj o Philips 49PUS6031, którego nabyć możecie za 1999 zł.

 

https://livespot.pl/to-sie-dzieje-naprawde-telewizory-4k-i-ps4-slim-w-biedronce

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

W Day of The Tentacle Remastered jest zawarta gra Maniac Mansion z 1987 roku. Na poczatku myslalem ze meh, ale tak sie wkrecilem, ze narazie spedzilem wiecej czasu w tej grze niz w DoTTR :lol: Ale przejsc tego bez starej, dobrej solucji chyba sie nie da :D

W oryginalnej wersji DoTT też MM był :). Pamiętam, że te naście lat temu równie mocno się zdziwiłem ;)

Odnośnik do komentarza

Kontynuacja :)

 

Gameplay inny tzn? MM wprowadził SCUMM-a, który w zasadzie był wspólnym mianownikiem dla wszystkich przygodówek LucasArts. Jeśli dobrze pamiętam, to w obydwu tytułach możemy się w dowolnym momencie przełączać między postaciami, co było wyróżnikiem tych gier wśród point n clicków. (W MM było jeszcze to urozmaicenie, że wybieraliśmy bohaterów, którymi chcemy grać)

Odnośnik do komentarza

Juz Ci kiedys mowilem na konsolecie, ze mam remastera TSoMI na PC. Swietna gra, ale jej nie skonczylem. Problemem byl poziom trudnosci, od ktorego sie czlowiek odzwyczail i az za duzo gierek slownych w jezyku angielskim ;)

 

 

Edyta dodaje, ze w remastery point'n'clickow w ktore bym chetnie pogral, to zdecydowanie seria Gobliins bylaby na czele listy. No ale tych niestety nie ma :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...