Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Eh, niech pracuję nadal po 16 godzin to zacznę jeszcze czytać wspak :fool:

 

No ale dobra, żeby nie robić offtopu. Ostatnio Kamtek pożyczył mi http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=13611 Buzz Świat Quizów. Jakby ktoś miał dojście, to serdecznie polecam. Gra w 4-8 osób (potrzebne specjalne "Buzzery") na imprezce przy piwku/wódeczce. Zabawa po prostu na 102. Niektóre pytania są cholernie trudne. Najgorsze, że używki tej gry chodzą na allegro po ponad 400 zł!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potrzeba było kupić PS+, żeby w końcu zassać i przekonać się do Uncharted. Skończyłem część trzecią i jestem naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczony. Chyba pora na jedynkę i dwójkę. Teraz zabieram się za Uncharted: Złota Otchłań na PS Vita :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

The Last of Us to tytuł, który według mnie jest mocnym kandydatem do gry roku, ale tutaj wstrzymałbym się chyba jeszcze do czasu wydania pod koniec roku Beyond: Two Souls. TLOU jest zdecydowanie grą, która urzekła mnie w każdym calu. Jeśli miałbym ją do czegoś porównać to na myśl przychodzi mi The Walking Dead zarówno w wersji serialowej jak i tej gamingowej co z resztą zostało wspomniane przez twórców jako jedna z inspiracji do powstania tej gry. Ja natomiast mam jeszcze jedno skojarzenie jeśli chodzi o postacie z gry, a konkretnie o Ellie która trochę przypomina mi Elizabeth z Bioschock: Infinity. Nowe dzieło Naughty Dogs to niesamowity klimat i fabuła które nie pozwalają się nudzić (przynajmniej ja się nie nudziłem :) ) przy tym tytule. W kilku miejscach już miałem wrażenie że zbliżam się do końca kiedy nagle okazywało się że przed nami kolejna duża lokacja. W związku z tym dużym plusem dla mnie jest czas jaki potrzebny jest na ukończenie gry. Według portalu How long to beat jest to 12 do 16 godzin co zapewnia rozrywkę na więcej niż jeden czy dwa wieczory jak to było u mnie w przypadku Hitman Absolution czy nawet wspomnianego przez Guliego Uncharted 3, którego przeszedłem w jeden weekend. Skończenie TLOU zajęło mi łącznie 23h, ale starałem się zajrzeć do każdego możliwego pokoju żeby tylko nie przeoczyć jakichś zasobów o które w tej grze jest naprawdę ciężko. Jeśli ktoś lubi post apokaliptyczne klimaty w naprawdę dobrym wydaniu musi koniecznie zaopatrzyć się w ten tytuł.

Odnośnik do komentarza

No ja bym powiedział, że to jest kandydat do gry generacji. Chociaż wiadomo, że taką nie sposób wybrać. Mi licznik na Normalu stanął na 20,5h. Co ciekawe przy wspomnianym przez Ciebie Hitmanie było to o godzinę dłużej, ale tam wynikało to z czego innego. W zasadzie to podpisuję się pod tym co napisałeś i dodam, że TLoU to gra brutalna z świetną, dojrzałą fabułą.

Odnośnik do komentarza

To poczekaj na nową część GTA (premiera w połowie września). Przy niej IV wypadnie słabiutko. RDR również świetnie, ale moim zdaniem to są tak różne gry, że ich nie można porównywać. Dlatego nie można wybrać jednej gry, przynajmniej ja tak uważam i wolę mówić, że gra generacji to wąskie grono najlepszych tytułów.

Odnośnik do komentarza

Mnie akurat RDR znudziło i nawet nie skończyłem - nie rozumiem zachwytów.

 

Nadrabiam zaległości i gram w Sleeping Dogs - model walki wspaniały, a trudne to jak diabeł. Wkurwia jedynie model jazdy (wpływ GTA zapewne) i grafika jest mocno średnia, ale z czystym sercem mogę polecić wszystkim fanom sandboxów.

Odnośnik do komentarza

TLoU grą generacji? Chyba zbyt mocno powiedziane. Na pewno jest to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Do pełnego szczęścia brakuje jej według mnie otwartego świata. Zgadzam się z Feanorem, że RDR jest równie mocną pozycją. Podobnie jak seria z Batmanem.

Co do GTA V to poczekajmy z ocenami do wyjścia gry. Oczekiwania są ogromne, a może wyjść kupa.

Odnośnik do komentarza

Każdy ma inny gust. Dla mnie grą generacji był Assasin's Creed II (podstawka). Epicka opowieść, nie mogłem się od tej gry oderwać i przeszedłem chyba z 4 razy. Co jakiś czas do niej wracam (do całej trylogii z Ezio w roli głównej).

 

Must have w tym roku mam od cholery: TLOU, Beyound: Two Souls, oczywiście poczciwa FIFA, Battlefield 4.

 

Czekam też na UFC od EA, bo jednak oni potrafią robić wizualnie gry no i wreszcie mam nadzieję będzie stabilna gra online.

Odnośnik do komentarza

TLoU grą generacji? Chyba zbyt mocno powiedziane. Na pewno jest to jedna z najlepszych gier ostatnich lat. Do pełnego szczęścia brakuje jej według mnie otwartego świata.

Otwarty świat nie pasuje jednak do gry, której najmocniejszą cechą ma być fabuła. Mi tam zabrakło trochę jednak godzin grania... i jeszcze większych ilości fabuły :)

Odnośnik do komentarza

Wszystko okazuje się jest rzeczą gustu. Dal mnie AC II było nudne, kilka razy troche na siłę wracałem do tej gry,az w koncu przestałem zupełnie grać.

 

Tak więc grą dekady to GTA, cała seria.

 

Choć ostatnio więcej frajdy mi sprawiło wspomniane Sleeping Dogs. Niedawno przeszedłem. Też polecam, nawet bardzo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...