Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

@Mauro - tu masz opisane zasady promocji. Ja zrobiłem skrina zamówienia ze strony muve.pl bo nie miałem już ani rachunku, ani maila ze szczegółami zamówienia.

 

A co do ceny sugerowanej GTA to słabo, to wygląda, bo pytania o nią na tablicy muve.pl są co jakiś czas kasowane.

Odnośnik do komentarza

Tak jak się spodziewałem. Nie będzie ceny sugerowanej dla GTA V na muve.pl

 

 

"

[GTA V] Jak na pewno wiecie, premiera najnowszej gry ze stajni Rockstara już za dwa tygodnie. Wielu z Was czeka na informacje odnośnie ceny sugerowanej GTA V. Aby dać Wam czas na spokojną decyzję zakupową, postanowiliśmy wyjaśnić, dlaczegonie jest i nie będzie ustalona cena sugerowana gry GTA V.

Jest to związane ze zmieniającym się, docelowo i długofalowo, modelem sprzedaży dystrybuowanych przez nas gier. Odchodzimy od sugerowania ceny detalicznej sprzedawcom na rzecz indywidualnych ustaleń z poszczególnymi sklepami. W tej chwili to sklepy samodzielnie decydują o cenie produktu. Model taki jest powszechnie stosowany zarówno za granicą, jak i na terenie naszego kraju.

Pamiętajcie, że premiera GTA V już 17 września, mamy nadzieję, że spotkamy się w Los Santos"

 

 

 

Odnośnik do komentarza

@pescar - W sumie to dzisiaj ogarniałem sprawę z kartą debetową, żeby kupić na amazonie na xboxa, ale skoro proponujesz to chętnie. Zawsze to kilkadziesiąt złotych taniej.

 

 

W preorderach na muve jest za 229,99 a na sklep.gram.pl za 219,90 zł. Generalnie wszędzie za ok. 220 zł

http://gta-five.pl/watek-wspolpraca-gta-five-z-muve-pl?pid=83829#pid83829

Z tym kodem jest trochę taniej.

 

http://www.gameshop.com.pl/pl/p/GTA-V-Xbox-360/585 Tu niby też, ale kompletnie nie znam tej strony. Po prostu ktoś wrzucił link na FB Cenegi.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Stare dobre GTA. Klimat zdecydowanie lepszy niż w GTA IV i postacie już na początku barwne jak ten sprzedawca samochodowy. Graficznie ok, jedynie do tych zniszczeń samochodów nie jestem przekonany. Sterowanie samochodem w czasie lotu, żeby dobrze wylądować też jakoś dziwne. Gra nie zacina, wszystko ładnie, płynnie. Ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza

Potwierdzam słowa pescara. Co prawda do tej pory zagrałem raptem ze dwie godziny i jeszcze nawet nie miałem okazji pograć wszystkimi bohaterami, ale już teraz ilość możliwości mocno przytłacza, a klimat wprost wylewa się z ekranu. Momentami mam problem z celowaniem, ale ja po prostu mało gram na konsolach w strzelanki, więc to pewnie tylko mój problem. Natomiast model jazdy faktycznie jest mocno gumowy, coś jak SR3 i jeśli miałbym się do czegoś przyczepić, to właśnie do tego.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...