Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Uncharted 2 jest po prostu doskonały. Dynamiczny, z piękną grafiką, ciekawymi zagadkami... coś wspaniałego. Z innej beczki - chciałem sobie odświeżyć Mass Effect 2, ale skutecznie zniechęciło mnie brak polskiej wersji językowej. Nie jest może ona doskonała, ale naprawdę przyjemnie słuchało się dubbingu.

Odnośnik do komentarza

Po ostatnich akcjach ze strony obu przedsiębiorstw coraz bardziej zakochuje się w polityce Sony. Microsoft wczoraj wyskoczył z mega promocją na gry. Szkoda, że mega jest np. w USA, ale już w Polsce przelicznik na niektóre gry wynosi 10 zł za 1 dolara :kekeke: Nie wiem czy ruch ze strony Sony jest reakcją na to wydarzenie czy mieli to zaplanowane wcześniej(premiera dema nowego GOW), ale udostępnienie God of War HD dla posiadaczy plusa pozytywnie mnie zaskoczyło. W przyszłym tygodniu druga część ma mieć obniżoną cenę. Ciekawe o ile? I czy w ogóle jest sens kupować gry skoro sami w ramach plusa co jakiś czas wrzucają hity :keke:

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że tą polityką chcą zyskać jak największą rzeszę potencjalnych nabywców gier drogą internetową. Pewnie temu ma też służyć uniemożliwienie odpalenia używanych gier na PS4.

 

Koniecznie muszę wymienić kartę, bo mBankowej Plus nie akceptuje :/.

Odnośnik do komentarza

Pograłem godzinę. Gra jest zniewalająca. Przepiękna grafika, doskonała opowieść i ogromne emocje. Lara jest mlodą dziewczyną, która wylądowała w obcym dla siebie świecie, a twórcy gry fantastycznie prowadzą nas przez jej historię. Jak tylko będę mógł powiedzieć coś więcej, to z chęcią napiszę. Na tę chwilę z całego serca polecam.

Odnośnik do komentarza

A zmieniając temat - było to wiadome (bo nie zabija się kury, która znosi złote jaja), ale potwierdziło się oficjalnie: będzie AC IV. Tytuł gry to Assasin's Creed IV: Black Flag. Będziemy przeżywali przygody pirata - Edwarda Kenway'a, ojca Haytama, który był ojcem Ratohnhake'tona (Connora) - bohatera AC III.

 

Cóż - bitwy morskie, którymi tak szczycili się twórcy trzeciej części musiały jakoś zostać wykorzystane, ale nie przemawia do mnie ta epoka historyczna. W sensie - większość gry na morzu? Esencją tej gry było wspinanie się, atak z zaskoczenia, teraz jakoś chyba nie będzie klimatu, zwłaszcza, że trzecia cześć była już zajebiście naciągana - twórcy chyba na siłę chcieli zakończyć wątek Desmonda.

 

Niestety teraz jest już odcinanie kuponów. Jedynki nie dokończyłem (nie mogłem pokonać Roberta de Sable, za ciężki dla mnie był). W dwójkę z dodatkami grało się super, bardzo polubiłem Ezio Auditore, jego epicka historia to mistrzostwo świata. Trójka była już nie tym samym, widać, że robione nieco na siłę. Jestem pełen obaw co do czwórki, ale pewnie i tak kupię, obym tylko nie pluł sobie w brodę.

Odnośnik do komentarza

Oj tak, obowiązkowy tytuł zwłaszcza, że gra zbiera bardzo dobre oceny. Skrobnij ze dwa, trzy zdania jak się gra.

 

Przeciez potwierdzono ze granie na tytulach dla plejek 1-3 bedzie mozliwa aletylko i wylacznie za dodatkowa mala oplata i sciagnieciem jej z ps store'u czy tam clouda.

 

Co do Assasina to definitywnie dla mnie najlepsza wraz z Uncharted sequelowka. Jedynka byla niedotarta ale przeszedlem ja z zapartym tchem. Dwojka byla dopakowana i to masakrycznie. Brotherhood i Revelations tez mnie wciagnelo i to ogromnie i gdy już myslalem ze z indianami to przegiecie to znow producenci pozytywnie zaskoczyli. Trojka zmiazdzyla wszystko i byla najtrudniejsza z wszystkich czesci. Czworka podobno ma byc powiazana z Majami więc nie boje się, ze cala gre spedze na morzu :)

 

W sumie to asasyna przeczytalem i przeszedlem, a teraz robie to jeszcze raz od poczatku ;)

Odnośnik do komentarza

A ja dzisiaj zakupiłem Modern Warfare 2, które jak dla mnie jest najlepszą częścią CoDa. Ponadto wzbogaciłem swoją kolekcję gier o Red Redeption. Gra na razie mnie nie przekonuje. Owszem - na pierwszy rzut oka wygląda olśniewająco, ale na początku wieje nudą. Z czasem pewnie będzie ciekawie :).

 

Kuchar, zdawaj relacje z Tomb Raidera, bo mi ślinka cieknie ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...