Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiłem sobie ostatnio pada do kompa, który okazał się wielofunkcyjny i pasuje też do PS2/PS3, więc wróciłem do swojej starej PS2 :D Włączyłem sobie UFC i jak zwykle mam ten problem... gram w arcade i idzie mi bardzo dobrze, wygrywam przez K.O. zazwyczaj w pierwszej rundzie, K.O. w stójce (kopy, bo gram kickbokserem) lub rzucam na parter i serią ciosów. Problem przychodzi, gdy włączam np. champion mode, no niemal zawsze - nawet jak dobrze mi idzie - jak jest sprowadzenie do parteru to od razu zakładają mi dźwignię itp i kończy się poddaniem :/ Jak się z tego skutecznie bronić, wie ktoś?

Odnośnik do komentarza

Są jakieś strzelanki w Playstation Store typowe do gry sieciowej? Kiedyś w Xbox Live był Battlefield 1943 (w dniu premiery kupiłem za 50zł, to był klimacik), gdzie był tylko tryb online. O coś takiego mi chodzi. Zależy mi na jak najniższej cenie. Wprawdzie mam CoD-a, ale to nie to samo ;). Najwyżej kupię od razu BF-a 3 - 100zł to kusząca cena.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Swego czasu stalem przed podobnym wybore czy zainwestowac w Sonke czy w Xboxa. Wybralem PS3 i nigdy tego nie zalowalem. Znajomi maja po 2 konsole i wszyscy mowia ze ps3 jest lepsze bo ma blueraya i nie ma platnego dostepu do netowych pierdolek. Powiem szczerze, ze brakuje mi tylko na plejce czegos takiego jak kinect, ale jeśli nie jestes zainteresowany takimi grami to nie bedzie to żaden problem.

 

Koniec koncow istnieje tez ps move (gorsze od kinecta imo), ale nie ma zbyt wielkiego wachlarzu gier na to.

Odnośnik do komentarza

Szczerze to z okolo 15. Ogolnie chadzam do kina, ale czasami kupie/pozycze blueraya. Roznica jest taka ze tutaj blueray kosztuje 10 funtow, a więc jakies 40 minut mojej roboty, a w Polsce zapewne nieco wiecej, a wiadomo jaka roznica jest w zarobkach.

 

Wiem gdzie zmierzasz Fasol. Niektorzy kupuja plejke myslac tez o blue-rayu, ale nie korzystaja z niego. Ja dochodze do wniosku, ze za rok, dwa wsio bedzie na bluerayach bo dvd zostanie wypchane na boczny plan.

 

Dodam tez, ze na plejce korzystam z aplikacji typu bbcplayer czy vidzone (bardzo fajny na imprezy).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...