Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli chodzi o exy to na pewno jeszcze bym dorzucił inFamous 1 i 2, God of War III lub cała trylogia jeśli nie grałeś na PS2. Jeśli lubisz platformówki to Ratchet & Clank, akurat sprzedaje. No i też MGS4, lub jak w przypadku GoW trylogia :P A jeśli chodzi o multiplatformówki to jest tego cała masa. Red Dead Redemption wydaje mi się czymś w co absolutnie trzeba zagrać.

Odnośnik do komentarza

A ja bym sugerował wykupić na trzy miechy PlayStation Plus za 60 zł. Zaloguj się do PS Store i obadaj. Oferta jest bardzo fajna - za grosze masz non stop dostęp do 10 całkiem przyzwoitych gier (zwłaszcza dla kogoś, kto zaczyna). Teraz jest bodaj Crysis 2, Ratchet & Clank, inFamous 2, LittleBigPlanet 2, Bulletstorm, Resident Evil 5 i kilka mniejszych tytułów. Obadaj http://www.ps3site.pl/rozpiska-playstation-plus-na-listopad/132295

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Niedawno nabyłem PS3 i mam problem. Posiadam monitor Samsunga 22' Full HD i chciałbym pograć na nim, jednocześnie wykorzystując obraz Full HD. Niestety, monitor posiada tylko wejście VGA. Myślałem nad jakąś przełączką, jednak w necie czytałem, że nie będzie działać. Jestem zielony w tej materii.

 

Fanboye PS3, pomożecie? :)

Odnośnik do komentarza

By w pelni cieszyc się technologia HD trzeba miec niestety wszystko podlaczone kablem hdmi. Przelaczka z hdmi na bga nic Ci niestety nie da bo telewizor ciagle bedzie czytac wsio z portu bga. Również musisz wiedziec o tym, ze stosowanie jakichkolwiek przelaczek dotyczacych video lub audio zaniza nieco jakosc efektywnosci. To tak jakbys zamiast 10m przedluzacza polaczyl 3 kable 3,33m - niby dziala a sam nie wiesz kiedy się to przerwie i znowu bedziesz musial lutowac/kleic.

Odnośnik do komentarza

Y plaga monitorow full gd z wejsciami vga to zakala dzisiejszych czasow. Wielu ludzi się na to lapie nie majac pojecia nic o telewizorach, a nastepnie nie wiedza ze moga taki monitor zwrocic do miesiaca (prawo konsumenta) bez podawania wiekszych przeczyn. Tak niestety jest napedzany rynek. Mam wielu kolegow w pracy )twiekszosc to kategoria wiekowa 40-60) ktorzy niestety zlapali się na taki trik.

 

Vulture, przeszukaj roznego rodzaju wyszukiwarki z porownywarkami cen i na pewno znajdziesz cos naprawdę dobrego. Roznica w jakosci jest ogromna bo np ja podlaczalem swoje ps3 przez vga dopóki nie dokupilem nowego kabla hdmi. Pogralem kilka dni na vga i po tym okresie podlaczylem do nowo otrzymanego hdmi i moje oczy już się tak nie meczyly, a sama przyjemnosc z grania byla o wiele wieksza. Szkoda tylko, ze teraz PS3 uzywam jako odtwarzacza blue-raya i okazjonalnie do fify13 gdy robimy meski wieczor w weekendy ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...