Skocz do zawartości

Zakątek konsolowców


Konsole forumowiczów  

214 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś objaśnić co może robię źle? Otóż jest teraz weekend darmowego Golda na XBOXie i jak zwykle postanowiłem pograć po sieci. Wszystko pieknie fajnie, tylko chyba mi się jeszcze nie udało nigdy skończyć meczu czy to w Maddenie, czy FIFA czy inne gry sportowe. Zawsze przeciwnik spierdala przed końcem meczu, zawsze. Czy ja coś źle wybieram i gram w gry z zasadą że jak przegrywam to spierdalam czy może jednak wydawanie pieniędzy za morze frustracji jakim jest granie po sieci ze stadem idiotów to jednak poroniony pomysł?

Odnośnik do komentarza

Meler, raczej druga opcja. Nagminnie w FIFA 12 rozłączali mi się rywale jak wygrywałem mecze, jeszcze gra zaliczała im zwycięstwo. W F13, rozłączali się mniej, ale przynajmniej gra zaliczała zwycięstwo nam. W 14 zagrałem tylko 1 mecz po sieci, więc tu się nie wypowiadam.

 

Trafiasz widocznie na debili, którzy nie potrafią przegrywać...

Odnośnik do komentarza

Wiem hokeju, ale nawet jak se ustawie w Maddenie takie ograniczenia to i tak pitają :/ Jeszcze bym rozumiał jakby było 58-0, ale gramy wyrównany mecz, 14-7 dla mnie, 4 kwarta, 5 min do konca i zalicza kolo turnover on downs i wychodzi. Przecież to jeszcze mnóstwo czasu i można spokojnie o remis albo i zwycięstwo powalczyć...

Odnośnik do komentarza

Zawsze mnie zastanawia,jak oni to robią,że wychodzą przegrywając 3:0 ok. 70 minut i mi nie zalicza zwycięstw,a jak mi się dwa razy zdarzyło wyjść,bo wiedziałem,że nie mam szans na wygranie i szkoda mi było czasu to przyznało mi porażki. Chyba,że tym co wychodzą też przyznaje porażki,a nam po prostu nie daje zwycięstw? Chory system :(

Mówisz o fifie? Bo mi w 99% sytuacji przyznaje zwycięstwo.

Odnośnik do komentarza

Grałem (a raczej obejrzałem, bo ciężko jest tu mówić o samej grze). Nie przeszedłem jeszcze do końca, ale mam wrażenie czytania dobrej książki. Możliwe, że tego nie zauważam, ale szumnie zapowiadanych wyborów moralnych nie dostrzegłem. Jodie i Aiden tworzą ciekawą parę, sama gra jest interesująca, ale... spodziewałem się czegoś więcej.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem. To był raczej interaktywny film, który z samą grą nie miał wiele wspólnego. W odpowiednich momentach naciskaliśmy odpowiedni przycisk, ale to wszystko. Czymś niesamowitym jednak jest fakt jak bardzo pasjonującym może być zwyczajne klikanie tych samych symboli. Mam wrażenie sporej liniowości i "zdegradowania" gracza do roli widza wyłącznie. Choć z początku mocno mnie to odpychało (nie miałem tego problemu przy grze w Heavy Rain), to z czasem opowieść podawana z ekranu telewizora niesamowicie mnie wciągnęła. Spodziewałem się czegoś więcej, ale i tak jestem oczarowany.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...