Skocz do zawartości

Komputery przenośne


Rekomendowane odpowiedzi

Studia zaczynasz za 8mcy, ceny dwa razy się zmienią, a to co kupisz teraz za 3,5k będzie 0,5k tańsze. Może się mylę, ale nie sądzę, więc nie za szybko?

Nie spieszyłbym się tak, gdybym nie widział, że żywot obecnego laptopa dobiega końca :P.

Odnośnik do komentarza

Spotkałem się z różnymi opiniami na ten temat, wg. niektórych należy wyciągać baterię, ale nie naładowaną w pełni, tylko w 70%-80%. Kolejną z takich porad jest, że niekoniecznie trzeba wyciągać baterię podczas pracy na zasilaczu, ale średnio raz na tydzień należy popracować właśnie na baterii, ja stosuję się do tej drugiej opcji i na razie nie narzekam.

Odnośnik do komentarza

Witam, mam taki problem, pokazuje mi się niebieski ekran albo zawiesza się lapek. Nie mam już cierpliwości i planuje oddać lapka do serwisu aby przywrócili go do stanu używalności. U tu mam pytanie czy ktoś ma za sobą taką przygodę z serwisem? Ile to może orientacyjnie kosztować, bo gwarancja mojego sprzętu nie obejmuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Czy ktoś obeznany z laptopami mógłby przejrzeć tą ofertę i polecić jakiś produkt. Górna granica cenowa to 600 zł. Lapek przeznaczony ma być w zamyśle do pisania pracy licencjackiej i gry w FM09, no może głównie do FMa :)

 

 

Ja polecam Ci Asus X51RL-AP185, HP KP479AA, Toshiba Satellite A300D-11T

Odnośnik do komentarza

Przeczytaliście regulamin serwisu www.okazje-cenowe.pl ? Jeśli nie, to radzę to zrobić.

 

Co do bardziej racjonalnych propozycji, to do 600zl można lapka kupić (a jakże!), ale nie wiem jak z FM09 na nim. Na allegro można dostać Compaq N610c. Używam takiego od dwóch lat i jedyną poważną wadą jest to, że się grzeje (za sprawą PIV). Jeśli znajdziesz N620c z Pentium M to bym brał. Możesz też wychaczyć netbooka za taką cenę, ale nie wiem, czy FM nie wymaga większej rozdziałki niż 1024x600. Zawsze możesz też polowac na aukcje.

Odnośnik do komentarza
Przeczytaliście regulamin serwisu www.okazje-cenowe.pl ? Jeśli nie, to radzę to zrobić.

 

Przeczytałem dopiero po napisaniu posta na forum :doh!: Pokombinuje jeszcze z naprawą obecnego, jak będzie to nie opłacalne to poczekam, aż kryzys przyniesie obniżkę cenowa :kekeke:

Odnośnik do komentarza

Da się za pomocą Lenovo recovery odpalić jakoś dzielenie dysku na partycję? OS to Windows Vista Basic. O ile mnie pamięć nie myli, to jak się normalnie płytkę z Vistą wrzucało, to można było się do tego dogrzebać, a tutaj nie bardzo wiem jak.

Odnośnik do komentarza
Da się za pomocą Lenovo recovery odpalić jakoś dzielenie dysku na partycję? OS to Windows Vista Basic. O ile mnie pamięć nie myli, to jak się normalnie płytkę z Vistą wrzucało, to można było się do tego dogrzebać, a tutaj nie bardzo wiem jak.

Poszukaj info o programie GParted :).

Odnośnik do komentarza

Mam pewien problem z laptopem.

 

http://www.1komp.pl/produkt-5-202-20224.htm - ostatnio sprawiłem mojej mamie takie cudeńko, bez systemu. Wgrałem XP, no i... właśnie. Zaczęły się problemy ze sterownikami, bo "mądrzy" producenci dodali płytkę, która działa tylko pod Viśtę -_- Ale ok, dałem sobie z tym radę, poszperałem w sieci, poinstalowałem wszystko, tylko nie działa mi dźwięk. Nie wiem, co mam zrobić. Próbowałem prawie wszystkiego, bezskutecznie. Jest jakaś rada, poza instalacją Visty?

Odnośnik do komentarza

Zainstaluj linuxa :D

 

Przeszukaj nie tylko pod model, ale też pod serię :) Ja tak znalazłem do swojego lapka (HP dv6740ew). Jeżeli chodzi o dźwięk, spróbuj zainstalować ręcznie, po ściągnięciu sterowników. Zobacz też, czy nie musisz ściągnąć łatki, która wykrywa Ci możliwość zainstalowania sterownika.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...