Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem więc, że nie masz nic przeciwko zabieraniu dzieci z rodzin konserwatywnych?

Nie mam nic przeciwko rodzinom konserwatywnym, dopóki nie wpajają nienawiści wobec innych ludzi - homoseksualistów, lewaków, konserwatystów, whatever.

Tak samo jak nie mam nic przeciwko lewakom, dopóki nie wpajają nienawiści wobec narodowców, czy przeciwko homoseksualistom, dopóki nie chcą zakazać heteroseksualnych związków.

Da się wychować dziecko pod jakąś drabinkę wartości bez zaszczepienia jej nienawiści do reprezentantów innych ideologii.

tak z ciekawości: namiętne plucie przez lewaków na KRK i wychowanie w nienawiści do wierzących podlega pod te przykłady?

Odnośnik do komentarza
tak z ciekawości: namiętne plucie przez lewaków na KRK i wychowanie w nienawiści do wierzących podlega pod te przykłady?

Pewnie. I vice versa. Pytanie, czy takie rozważania dotyczą sytuacji dzieci, którą ustala ta ustawa.

Czegoś nie zrozumiałeś w tym, co napisałem?

Chipsy(...) nie podchodzi pod ten przepis.

Zabawny przykład, ale pasuje - podchodzą. Dziecko otyłe ze względu na nadużywanie chipsów jest zagrożone utratą życia, a już na pewno zdrowia.

Odnośnik do komentarza
tak z ciekawości: namiętne plucie przez lewaków na KRK i wychowanie w nienawiści do wierzących podlega pod te przykłady?

Pewnie. I vice versa. Pytanie, czy takie rozważania dotyczą sytuacji dzieci, którą ustala ta ustawa.

Czegoś nie zrozumiałeś w tym, co napisałem?

Chipsy(...) nie podchodzi pod ten przepis.

Zabawny przykład, ale pasuje - podchodzą. Dziecko otyłe ze względu na nadużywanie chipsów jest zagrożone utratą życia, a już na pewno zdrowia.

 

 

Jeśli będzie karmione TYLKO chipsami - to tak. Ale jeśli będzie karmione TYLKO i WYŁĄCZNIE nimi, kiedy organizm będzie wyniszczony taką dietą, a obecny lekarz stwierdzi, że to jest fakt, a nie wymysł. Ludzie, ogarnijcie się. Przecież nikt tych dzieci nie zabierze i nie sprzeda :| Chodzi o ratowania życia i zdrowia tych, którzy sami bronić się nie mogą.

Odnośnik do komentarza

 

A jeśli masz coś do niezawisłości sądów,

Reszta cywilizowanego świata uznaje niezawisłe sądy.

 

Boże wybacz mu, bo nie wie co pisze. Nie rozśmieszaj mnie tymi komunałami, bo to są brednie do kwadratu. My cywilizowanym światem jeszcze nie jesteśmy i długo jeszcze nie będziemy. O niezawisłych sądach to mi się nawet pisać nie chce.

Odnośnik do komentarza
Ludzie, ogarnijcie się. Przecież nikt tych dzieci nie zabierze i nie sprzeda :| Chodzi o ratowania życia i zdrowia tych, którzy sami bronić się nie mogą.

Ja o tym doskonale wiem, nie musisz mnie do tego przekonywać, co nie znaczy, że mam się zgadzać z Twoim stwierdzeniem, że ze względu na chipsy nie odbierze się dziecka - bo w skrajnym przypadku oczywiście, że tak. ;)

Odnośnik do komentarza
W przypadku dyskusji o karze śmierci, to działa, ale kiedy w grę wchodzi życie powiedzmy 100 dzieci, to lepiej uratować 95 zagrożonych, a dla pozostałej 5 też może udać się poprawić jakość życia.

 

Jak poprawić? Zabierając do domu dziecka? Na pewno wszystkie wyrosną na wzorcowych obywateli.

Odnośnik do komentarza

Na pewno wszystkie wyrosną (o ile przeżyją katowanie) u tatusiów pijących i bijących mamusię i dzieciaki. Na pewno wyrosną, jeśli będą od małego wysyłane po wódkę i fajki. Z całą pewnością z tatusiami będzie im lepiej.

Odnośnik do komentarza

Zakładam, że jesteś bardzo obrotny i zaradny, szybko się dorobisz i stać Cię będzie na dobrą ochronę, bo masa prostych, ciemnych i głodnych ludzi - jak ja - w takim ustroju chętnie by Cię rozszarpała i zjadła. I nie byłoby policji, żeby chronić bogatych :P ;););) Post z dużym przymrużeniem oka, to nie są groźby karalne ;) :D

Odnośnik do komentarza

 

A jeśli masz coś do niezawisłości sądów,

Reszta cywilizowanego świata uznaje niezawisłe sądy.

 

Boże wybacz mu, bo nie wie co pisze. Nie rozśmieszaj mnie tymi komunałami, bo to są brednie do kwadratu. My cywilizowanym światem jeszcze nie jesteśmy i długo jeszcze nie będziemy. O niezawisłych sądach to mi się nawet pisać nie chce.

he he, no właśnie niedawno "niezawisły" sąd uznał, że nazwanie premiera Polski TW Olina przez jednego z jego ministrów moskiewskim szpiegiem miało znikomą szkodliwość...

 

zapomniałem dodać, że zaledwie po kilkunastu latach wnikliwej Anal Izy... :D

 

żyję w Polsce bananowej

POPiS leje mi na głowę...

 

Dobra, wracając do tematu: ściągnął ktoś artykuł, który wrzuciłem?

to o tych Niemcach, którym socjaliści nie pozwalali uczyć dzieci w domu? jeśli tak to znam sprawę

Odnośnik do komentarza

Ktoś kto jest przeciwny jest chyba ... nie przeżył tego na własnej skórze, nie widział nawet takich sytuacji.

Wyobraź sobie Vami panią policjantkę widzącą dziecko 18 letnie, z limem, poobijaną twarzą i siniakami twierdzi, że mimo pełnoletności rodzice za nią odpowiadają i MOGĄ DAĆ KLAPSA póki ta osoba z nimi mieszka.

 

 

Niestety autentyk.

Odnośnik do komentarza

Ktoś kto jest przeciwny jest chyba ... nie przeżył tego na własnej skórze, nie widział nawet takich sytuacji.

Wyobraź sobie Vami panią policjantkę widzącą dziecko 18 letnie, z limem, poobijaną twarzą i siniakami twierdzi, że mimo pełnoletności rodzice za nią odpowiadają i MOGĄ DAĆ KLAPSA póki ta osoba z nimi mieszka.

 

 

Niestety autentyk.

 

No dorosłej osoby raczej nie dadzą do rodziny zastępczej czy domu dziecka. Więc nie rozumiem co Twoim zdaniem mieli zrobić. Dla mnie sprawa jest jasna - sprawa o pobicie i tyle. Nie ma to nic wspólnego z tym, o czym dyskutujemy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...