Skocz do zawartości

Polityka wewnętrzna


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/najglosniejsze-wypowiedzi-politykow,625892.htmltakie słowa nie przystoją prezydentowi, cokolwiek by myślał o KODzie.

to nie jet prezydent tylko PiSdowa, kukła przecierz, imperator nad nim czuwa.

 

 

 

Kompletnie obiektywnie - to jest kartka papieru, na której ktoś napisał oświadczenie i podpisał się jako Lech Wałęsa. Ciekawe czy to był Lech Wałęsa, abstrachując oczywiście od tego co to oznacza i co to zmienia.

 

A taka ciekawostka - jako znany amator-grafolog (badałem m.in. sprawę podrobionego podpisu jednego ze studentów w Poznaniu) wpisałem "podpis Lech Wałęsa" w google i takie wyniki otrzymałem. Oczywiście też nic to nie oznacza, potraktujcie to jako ciekawostkę.

https://www.google.pl/search?q=podpis+lech+wa%C5%82e%C5%9Ba&safe=off&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiVkMaYrIvLAhUD3iwKHTvqDSoQ_AUIBygB&biw=1440&bih=707

Ja też nie jestem grafologiem, ale....

 

9q3sdjq.jpg

sposób pisania litery W w aktach Kiszczaka nie zgadza się z 2 i 3 podpisem podobnie z literą L. Akta PiS to podróby. Poza tym ch. warta intryga ze strony imperatora J.K.
XD

 

Orzekł ekspert. Temat zamknięty.

 

Masz inne zdanie? Czemu uważasz że nie?

Odnośnik do komentarza

Jak tego PiSu nie lubię, zwłaszcza tej polityki rozdawnictwa czy rozważania wprowadzenia kolejnych podatków to czytając posty Gacka i podobnych do niego osób to naprawdę świetnie się bawię. Pięknie się Wam w dupskach pali :). No ale oczywiście lepiej, żeby władzę w kraju sprawowali Petru z Lisem :))))

Odnośnik do komentarza

Jak tego PiSu nie lubię, zwłaszcza tej polityki rozdawnictwa czy rozważania wprowadzenia kolejnych podatków to czytając posty Gacka i podobnych do niego osób to naprawdę świetnie się bawię. Pięknie się Wam w dupskach pali :). No ale oczywiście lepiej, żeby władzę w kraju sprawowali Petru z Lisem :))))

"Nic nie wiem, ale się wypowiem." Standard.

Tacy jak Ty pierwsi się burzą, gdy ktoś pisze o sprawiedliwości oglądając filmik pałowanych kiboli w trakcie rozróbek.

Odnośnik do komentarza

Jak tego PiSu nie lubię, zwłaszcza tej polityki rozdawnictwa czy rozważania wprowadzenia kolejnych podatków to czytając posty Gacka i podobnych do niego osób to naprawdę świetnie się bawię. Pięknie się Wam w dupskach pali :). No ale oczywiście lepiej, żeby władzę w kraju sprawowali Petru z Lisem :))))

 

O kurde, to jednak były tylko dwie alternatywy? Albo Petru albo PiS? Kurde, to po cholerę te śmieszne krateczki na kartach wyborczych :O ?

 

A na poważnie - jest na co narzekać niezależnie od poglądów i nie maja do tego nic sympatię.

Odnośnik do komentarza

No ale ja się nie zgadzam z tym co robi PiS, a taką ustawę pincyt plus uważam za bardzo groźną dla budżetu państwa, w dodatku pewnie zwiększy się bezrobocie, bo dla części osób, które mało zarabiają bardziej może opłacać się odejście z pracy i dostawanie pieniędzy na każde dziecko + zasiłki niż niska pensja. Nie zmienia to faktu, że mam sporą bekę ze wszelkich obrońców demokracji, Lisów i innych Gacków, którzy krytykują każdy ruch PiSu i próbują wszystkich przekonać, że nie żyjemy w wolnym kraju, a przecież mamy demokratycznie wybraną władzę. Do tego jeszcze to szydzenie z wypadku Prezydenta, który chcecie czy nie jest głową tego państwa i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

 

Co do dwóch opcji to oczywiście, że jest ich więcej, ja tam nie głosowałem ani na PiS ani na Petru, ale jakakolwiek krytyka KOD-u, Nowoczesnej czy PO to dla tych środowisk jasny znak, że jesteś PiSowcem :rotfl:.

Odnośnik do komentarza

Co tam, niech będzie jak najgorzej, ważne że się dowali Gackowi i lemingom. Takie trochę radzieckie myślenie - może być tylko spiryt i ziemniaki, ważne żeby Rosja zagrała na nosie Amerykanom.

No ale do następnych wyborów i tak nic się nie zmieni, w nich na PiS i tak nie zagłosuję, więc wyciągam z tych rządów to co mi się najbardziej podoba - podejście KOD-owców, Gacków i innych Lisów do Prezydenta czy rządów ;).

Odnośnik do komentarza

Jak tego PiSu nie lubię, zwłaszcza tej polityki rozdawnictwa czy rozważania wprowadzenia kolejnych podatków to czytając posty Gacka i podobnych do niego osób to naprawdę świetnie się bawię. Pięknie się Wam w dupskach pali :). No ale oczywiście lepiej, żeby władzę w kraju sprawowali Petru z Lisem :))))

 

lepiej, przynajmniej nie byłoby rozdawnictwa na tą skalę, Rysiek choć trochę się zna na ekonomii. Oczywiście ideał to nie jest, ale wolę demoliberałów niż katonacjokomunistów,

Odnośnik do komentarza

Co tam, niech będzie jak najgorzej, ważne że się dowali Gackowi i lemingom. Takie trochę radzieckie myślenie - może być tylko spiryt i ziemniaki, ważne żeby Rosja zagrała na nosie Amerykanom.

Paralela - Lucas wybaczy trudne słowa - byłaby udana, gdyby nie chodziło o to, że Gacka i lemingów sprawy zamachu na demokrację i państwo prawa będą boleć tak samo jak tych, którzy się z tego zamachu cieszą. ;)

Odnośnik do komentarza

>Pisz, że coś jest smutne, choć niezaskakujące.

>Krytykuj, że ktoś pisząc w tym samym tonie próbuje obrazić dyskutanta i wytrącić go z równowagi;

Żenada.

I bądź poważny.

 

 

 

Żenadą jest to, że muszę się teraz hamować. Ja piszę, że nie zaskakuje mnie, że pozwalasz swoim sympatiom politycznym wpływać na osąd sytuacji z prezydentem. Ty, że nie zaskakuje Cię, iż nie potrafię czytać ze zrozumieniem. No faktycznie, równowaga idealna, dumny synu ziemi katowickiej.
Odnośnik do komentarza

 

 

dla części osób, które mało zarabiają bardziej może opłacać się odejście z pracy i dostawanie pieniędzy na każde dziecko + zasiłki niż niska pensja.

 

Jeżeli są ludzie, którzy będą więcej zarabiali z 500+ niż z normalnej pracy, to coś nie tak jest z rynkiem pracy w Polsce.

Odnośnik do komentarza

 

dla części osób, które mało zarabiają bardziej może opłacać się odejście z pracy i dostawanie pieniędzy na każde dziecko + zasiłki niż niska pensja.

 

Jeżeli są ludzie, którzy będą więcej zarabiali z 500+ niż z normalnej pracy, to coś nie tak jest z rynkiem pracy w Polsce.

 

500+ ze swoimi dodatkami dla ludzi zarabiających mało + reszta socjalu dającego wsparcie dla bezrobotnych da jak najbardziej takie możliwości, to nie jest czcza gadanina. Jedni się zwolnią, drudzy poproszą o redukcję pensji, ewentualnie licząc jeszcze na coś pod stołem.

Odnośnik do komentarza

Gabe, a 500+ + zasiłki? Pincyt plus nie jest traktowane jako świadczenie socjalne, więc wtedy mogą brać zasiłki + 500 i może będą nawet dostawać trochę mniej, ale za to mają czas wolny i spokój. Ew. będą się zwalniać i pracować na czarno za trochę mniejsze pieniądze.


Kurde wyszło na to, że zgadzam się z Gackiem, chociaż raz ;).

Odnośnik do komentarza

Do tego jeszcze to szydzenie z wypadku Prezydenta, który chcecie czy nie jest głową tego państwa i takie sytuacje nie powinny mieć miejsca.

 

PiS sam do tego doprowadził budując siłę na katastrofie smoleńskiej bezwstydnie ją rozgrywając na swoją korzyść. Czy szydzeniem z ofiar nie jet robienie żenujących festiwali bredni na komisjach Macierewicza, na których w większości przypadkowi ludzie badają coraz bardziej fantazyjne teorie zamachów, których dowodzić mają pękające parówki i puszki po piwie? Potem dziwisz się, że z wypadku jest beka, bo narracja PiS będzie tak, że to na pewno zamach? Sytuacja z wypadkiem nie jet śmieszna, śmieszna jest przewidywalna reakcja "wyznawców" PiS.

Odnośnik do komentarza

Michu, ale przecież nie tylko reakcja "wyznawców PiS" jest przewidywalna, to samo można też powiedzieć o tym drugim obozie. Jedni będą mówić o zamachu, drudzy się z tego śmiać i tak w kółko. Te główne partie niestety są przewidywalne i pozytywnie raczej już nie zaskoczą. Dziwi mnie tylko to, że tak łatwo przypisuje się łatkę oszołomów i fanatyków tylko środowisku pisowskiemu, a dla mnie to dwa tak samo złe wybory.

Odnośnik do komentarza

Lucas, jeśli przez pięć lat z wypadku, w którym ginie Prezydent RP robi się kpiny i kabaret, to nie dziw się, że potem jest taka a nie inna reakcja. Sam się śmiałem, że będą zrzucać winę na KOD, Rosjan lub Tuska, nie jestem z tego specjalnie dumny, ale niestety taka była moja pierwsza myśl gdy usłyszałem o wypadku prezydenta Dudy.

Odnośnik do komentarza

 

 

dla części osób, które mało zarabiają bardziej może opłacać się odejście z pracy i dostawanie pieniędzy na każde dziecko + zasiłki niż niska pensja.

 

Jeżeli są ludzie, którzy będą więcej zarabiali z 500+ niż z normalnej pracy, to coś nie tak jest z rynkiem pracy w Polsce.

 

500+ ze swoimi dodatkami dla ludzi zarabiających mało + reszta socjalu dającego wsparcie dla bezrobotnych da jak najbardziej takie możliwości, to nie jest czcza gadanina. Jedni się zwolnią, drudzy poproszą o redukcję pensji, ewentualnie licząc jeszcze na coś pod stołem.

 

Nooo, a na zwolnione miejsca pracy wskoczą ci co teraz są na zasiłku i ciągną kokosy z socjalu. Bilans wyjdzie na zero :) Już widzę jak jakiś szef beneficjentowi "500+" da coś extra pod stołem - chyba kopa w d...pę. Sugestia, że "Rodzina 500+" spowoduje falę masowych zwolnień się z pracy, oparta jest tylko na infantylnym absolutyzowaniu bardzo subiektywnych opinii jej piewców. Może i tak będzie? A może nie? Dzisiaj nikt tego wiedzieć nie może. Zresztą jakiemu procentowi tych, którzy skorzystają z tego programu będzie się rzeczywiście opłacała kombinacja z zasiłkiem? W mojej rodzinie i wśród bliskich znajomych będzie spore grono tych, którzy skasują po 500 i 1000 zł miesięcznie z tego programu i nikt jakoś nie zakłada rezygnacji z pracy. Dziwne co?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...