Skocz do zawartości

Kącik depresyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Z chorobą, walka o normalność, skonczylem studia, technikum, sporo pracowałem, zaczlem studiować informatyka i... Jebut.

Wlasnie w maju sie nie oszczędzałem, dwie, trzy -prace, mgr, nauka, ale musialem zarobic na auto. W czerwcu bylem wyczerpany i jeszcze w pracy mega stresy. Ale od września..

nie przeciazalem sie, zdazylem isc na trzy treningi boksu, wyjazdy Poznań, Belchatow, Leczna, Gdańsk...

 

I z niczego zachorowalem. No decyzja o pójściu do szpitala wydaje sie sluszna, leze juz 4 dni, a gorączka dalej jest, nie wiedza jeszcze co sie dzieje. Nie wiem czy bym przezyl w domu weekend, mając tak slabe wyniki.

 

W piątek jeszcze bylem na egzamie wstępnym do izby skarbowej, jak zdalem to i tak przepadnie, bo do piątku (rozmowa) nie wyjdę, wstępnie będą mnie trzymac 2tyg- miesiąc.

Odnośnik do komentarza

Co to za życie bez pasji? Ja też ze względu na nadwagę i rodzinną historię chorób serca powinienem unikać alkoholu i tłustych potraw. Tylko co to za życie?

Vami, w porównaniu do jmk to normalnie żyjesz na krawędzi.

Chłopak trafił do szpitala, bo ma naprawdę kiepskie wyniki (kto wie czy nie zagrażające jego życiu) a Ty wyskakujesz z "ja też wpierdalam tłuste żarcie i chleję browce choć wiem, że to jest niezdrowe".

Odnośnik do komentarza

 

Tak, tez tak mowilem jak mialem 18 lat i sluchalem Nirvany i Sex Pistols. Teraz mam prawie 30 i imo nie ma nic cenniejszego niz wlasne zycie czy zdrowie.

Ja z kolei mówiłem tak do momentu pierwszej choroby syna.

 

Mi sie pewnie tez to w pewnym momencie zmieni, wiec absolutnie sie z Toba zgadzam.

Odnośnik do komentarza

Ja i tak umre mlodo, wiem, ze to glupio brzmi, ale statystycznie osoby z moja choroba dozywaja 40-50 lat.

Teoretycznie, kazdy dzien moze byc ostatnim, bo kazda infekcja moze byc zabojcza, na dworze, w tramwaji, na.uczelni itp. idealne rozwiazanie to ‘chlopiec balon‘ nie wiem czy ktos.ogladal ten film;)

Chce korzystac z zycia, wiadomo, tez.nie.szaleje, jak jest gorzej to odpuszczm, nie chlam, nie.cpam itd itp. Wyjazdy to moja.pasja, nie umiem bez.nich zyc i jestrm dumny, ze.zalixzylem Bialystok na.zakazie,.Krakow . w 70osob, Leczna, kilka razy slaskie miasta.. bo wiem, ze nie jeden zdrowy by sie na.cos.takiego nie odwazyl.

 

Ja z choroba musze toczyc walke.dzien w dzien wiem, ze ciezko to sobiewyobrazic. wiec nie mowcie ze nie dbam o zycie. po prpstu wyciskam z niego maksa i przez to tak jak teraz cierpie...

Odnośnik do komentarza

Podziwiam Cię. Też miałem ostatnio szpitalną odsiadkę i od razu włączył mi się tryb rozpaczy, choć sytuację miałem zupełnie nieporównywalną do Twojej. Jedna tylko uwaga: nie zakładaj, że będziesz żył te statystyczne pół wieku. Zakładaj, że będziesz żył dłużej. O życie trzeba walczyć nie tylko dla siebie, ale i dla najbliższych - a jeśli dobrze pamiętam, to masz przecież dziewczynę. Nie daj się stłamsić statystyce. Może i umrzesz w moim wieku, ale po co się tak zafiksowywać? Nic Ci to nie da poza dodatkową zgryzotą.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...