Skocz do zawartości

Kącik depresyjny


Icon

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem zawsze lepsza państwówka i jeśli pojawia się możliwość do takowej dostać, warto skorzystać. Sam pracuję w państwowym przedsiębiorstwie i to nie tylko pewna praca, ale też wszystko jest lepiej poukładane i pilnowane. A skoro ta opcja, z tego co rozumiem, jest mniej ryzykowna pod względem zdrowotnym, również wskazałbym "jedyneczkę" jako sugestię.

 

Wszystkiego dobrego, @jmk, trzymam kciuki : )

Odnośnik do komentarza

W budżetówce pewnie masz trzynastki, dopłaty do wakacji, premie, więc kasa wcale gorsza być nie musi.

Poza tym na moje ktoś z tej drugiej roboty zrezygnował po tygodniu, skoro mieli się odezwać od razu, a odzywają się po tygodniu - to powinno dać do myślenia.

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem zawsze lepsza państwówka

Oj na pewno nie zawsze, ale w sytuacji jmk jak najbardziej tak.

Sam pracuję w państwowym przedsiębiorstwie i to nie tylko pewna praca, ale też wszystko jest lepiej poukładane i pilnowane.

Sam pracowalem w budzetowce i teraz robie w korpo i mam calkowite odmienne zdanie od Twojego w sensie poukladania. W budzetowce jest burdel jakich mało :D

Odnośnik do komentarza

 

Moim zdaniem zawsze lepsza państwówka

Oj na pewno nie zawsze, ale w sytuacji jmk jak najbardziej tak.

Sam pracuję w państwowym przedsiębiorstwie i to nie tylko pewna praca, ale też wszystko jest lepiej poukładane i pilnowane.

Sam pracowalem w budzetowce i teraz robie w korpo i mam calkowite odmienne zdanie od Twojego w sensie poukladania. W budzetowce jest burdel jakich mało :D

 

burdel na to do siebie, że jak ciężko to ogarnąć to ludzie są potrzebni, w korpo jest odwrotnie, łatwiej się człowieka pozbyć
Odnośnik do komentarza

Prywatne zawsze jest lepsze niż państwowe, pieprzeni etatyści. Grunt to uczciwa umowa i szczerość z obu stron.

 

- Będę szczery, mam bardzo duże problemy zdrowotne, co powoduje kłopoty z dyspozycyjnością i konieczność częstego korzystania z opieki zdrowotnej.

- Doceniamy szczerość. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą pracy i życzymy szczęścia w dalszym poszukiwaniu zatrudnienia.

Odnośnik do komentarza

Prywatne zawsze jest lepsze niż państwowe, pieprzeni etatyści. Grunt to uczciwa umowa i szczerość z obu stron.

Rzecz jasna w przypadku państwówki to drugie zdanie nie może zaistnieć :lol:

 

Bierz etat państwowy i nawet się nie zastanawiaj.

 

 

edit: FYM, zapomniałeś o "oddzwonimy".

Odnośnik do komentarza

jmk serio nie wiem, czy cały czas sie zastanawiasz, ale jesli ta praca w budzetowce jest pewna to bierz póki sie rozmysla.

Rozumiem, ze to umowa o prace? 3miesiace a potem na stałe czy jak? IMO jak juz sie załapiesz na stałe, to do emerytury Cie nie wypchna. W prywatnej a) po kolejnym L4 nie przedluza umowy b)z tego co pisales to taki biznes, który za chwile moze sie zawinąć (nie sadze, zeby firma przetrwala x lat).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...