Skocz do zawartości

Filmy


Tenorio

Rekomendowane odpowiedzi

:| może jestem dziwny ale uważam "Pogodę na jutro" za naprawdę dobry film. Z może trochę trywialnym ale jednocześnie ciekawym i oryginalnie podanym przesłaniem, no i pozytywnym morałem. Też zwyczajnie miło się go ogląda. Wiadomo, nie jest to epokowe dzieło kinematografii ale "rysa na dorobku", czy "totalna porażka"? No nie.

Odnośnik do komentarza

Pogody nie oglądałem, ale wcześniejsze 4 szanse, które dałem Stuhrowi reżyserowi oceniłem na filmwebowe 5/10 (Duże Zwierzę naweta na 4/10) i dałem sobie spokój. teraz znajomi wyciągneli mnie na Obywatela i znowu 5/10.

 

do nadrobienia mam Pogodę i Korowód - a powiadacie, że Pogoda oglądalna, spróbuję więc.

Odnośnik do komentarza

a powiadacie, że Pogoda oglądalna, spróbuję więc.

 

Zdania są podzielone ;) Ja "Pogodę na jutro" oglądałem dwukrotnie, bo jeżeli zdarza mi się pomyśleć, że jakiś film oceniłem zbyt surowo, to daję mu drugą szansę (do tej pory wykorzystał ją chyba tylko "Szósty Zmysł"), ale i za drugim razem byłem mówiąc językiem X-Factora "na nie".

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Czy Strażnicy Galaktyki to najlepszy film evaaaaaaaaah!?

Nie pójście na to do kina było moim największym życiowym błędem. Ok, film jest trochę nerdowski, więc nie każdemu podpasuje, ale dla mnie jest genialny. Jest jak ekranizacja sesji RPG jakiegoś zajebistego systemu. Fabuła, humor, efekty, muzyka, postacie - no wszystko jest 10/10. Jak ja bym chciał, żeby powstała gra a'la Mass Effect osadzona w świecie Strażników. To jest film, który powinien był powstać w latach 80-tych, ale na szczęście powstał teraz z wykorzystaniem całego rozwoju techniki filmowej.

 

I szop pracz z tymi wielkimi giwerami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

"Pani z przedszkola" - dość nietypowa polska komedia, której bliżej do filmów Allena niż do Wyjazdu integracyjnego. Tak więc plus za samą próbę stworzenia inteligentnej komedii. Niestety, nie jest to próba udana. Zaletami są fajnie odtworzone realia lat siedemdziesiątych i osiemdziesiątych, kilka zabawnych scen i Karolina Gruszka w roli tytułowej. Poziom filmu ratuje też Krystyna Janda w świetnej roli drugoplanowej.

Wada filmu to kiepski scenariusz: beznadziejna historia z kompletnie bezbarwnymi postaciami (z wyjątkiem babci granej przez Jandę).

Kiepski ale nie beznadziejny film.

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie miesiące wiele zachwytów usłyszałem na temat "Guardians Of The Galaxy". W końcu udało mi się ten film obejrzeć i jestem trochę rozczarowany. Jednak zaobserwowane opinie nastawiły mnie chyba ze zbyt wysoko postawioną dla filmu poprzeczką. Fajny, sympatyczny, nie nudzi, ale żeby się jakoś specjalne czymś wybijał? Całkiem umiejętnie wpleciono humor w SF, a to się często nie zdarza. Za to z pewnością plus. Co mnie najbardziej zabolało? Czy tylko ja uważam scenę...

 

 

gdy Quill ratuje Gamorę w przestrzeni kosmicznej

 

 

...za kretyńską?

Odnośnik do komentarza

Przez ostatnie miesiące wiele zachwytów usłyszałem na temat "Guardians Of The Galaxy". W końcu udało mi się ten film obejrzeć i jestem trochę rozczarowany. Jednak zaobserwowane opinie nastawiły mnie chyba ze zbyt wysoko postawioną dla filmu poprzeczką. Fajny, sympatyczny, nie nudzi, ale żeby się jakoś specjalne czymś wybijał? Całkiem umiejętnie wpleciono humor w SF, a to się często nie zdarza. Za to z pewnością plus. Co mnie najbardziej zabolało? Czy tylko ja uważam scenę...

 

 

gdy Quill ratuje Gamorę w przestrzeni kosmicznej

 

 

...za kretyńską?

mam dokladnie takie same odczucia. Dobry, rozrywkowy film ale nic wiecej. Dupy nie urywa. I tak, zgadzam sie z Toba - ta scena rzeczywiscie byla idiotyczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...