Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Proponowali mi to w ramach przedłużenia umowy, ale zrezygnowałem. Te tablety (Prestigio MultiPad 7.0 Pro Duo) co oferują w T-mobile nie mają wbudowanego modemu 3G, modułu GPS, ani bluetootha, więc jak dla mnie dyskwalifikacja.

 

Z tym, że dla mnie tablet musi służyć do zabawy w necie, więc koniecznie potrzebuję 3G. Jeżeli chcesz tylko oglądać filmy offline, czy łączyć się via WIFI, to inna para kaloszy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam jeszcze większy dylemat:

-HTC 8S z Windowsem
-LG Swift L7
-XPERIA J
-Lumia 620
-Lumia 520
-Samsung GALAXY TREND

Muszę się zdecydować dosyć szybko, a nie bardzo wiem w co wchodzić. Byłem zdecydowany brać telefon na kartę (LG SWIFT L9), ale mamie kończy się umowa i coś takiego jej zaoferowali.
Dzięki.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ja Ci mogę polecić dwa modele:

Samsung Galaxy S2 (2x1,2GHz, 1GB RAM, 4,3")

LG L9 (2x1GHz, 1GB RAM, 4,7")

 

No, a jeśli byłbyś gotowy by poczekać koło 2tyg na telefon to ZTE v967s (4x1.2GHz, 1GB RAM, 5"), sprzedawcy na allegro najczęściej sprowadzają ten telefon z Chin (gdyż, nie jest on wprowadzony do obiegu w Europie). Polecam też produkty firmy Lenovo. Sam zamówiłem w tym tygodniu ZTE V987, ciut lepszą wersje v967s, wydajnościowo te telefony zbliżone są do flagowców z zeszłego roku, a Chińczycy o jakość wykonania naprawdę dbają. Jednymi mankamentami jest wsparcie z nowymi softami (jednak, nie jest to kompletne zero) oraz dość długi okres napraw gwarancyjnych (telefon jest wysyłany do Chin). Niech marki ZTE i Lenovo Cię nie przerażają, mają większy udział na rynku niż Sony czy HTC. ;)

Odnośnik do komentarza

Jak sam Martin zaznaczył, chodzi mu o telefon z Androidem, no i ja mu się nie dziwię :P No i za te pieniądze nie dostanie się Lumii z naprawdę dużym wyświetlaczem. :] Fakt, W8 na telefonach jest fajnie zoptymalizowany i nie wymaga potężnego sprzętu, jednak Android 5.0 ma wprowadzić podobny standard i myślę, że S2, L9 a i pewnie ZTE dostanie tą aktualizacje jak nie od producentów, to od developerów.

Odnośnik do komentarza

Chyba sam nie wiesz o czym piszesz, siedzę na bieżąco w temacie telefonów z Androidem i w życiu nie posądziłbym S2, L9, czy nawet ZTE (jest to czwarta największa firma komórkowa na świecie, przed Sony, HTC oraz Nokią!) o słabą jakość wykonania, czy w ogóle traktowanie ich w kategorii "taniego gówna". L9 posiada IPS z rodzielczością qHD co jest wystarczającą ilościa, a jak wiadomo ekrany IPS mają bardzo dobre opinie, Samsung był długo hitem sprzedaży, wśród zalet wymieniany był świetny wyświetlacz. Co do ZTE to mogę zaufać jedynie opiniom użytkowników z pewnego dużego forum o androidzie, jednak negatywów praktycznie nie spotkałem. Jedyne o co się można przyczepić to to, że chipset Mediateka sprawia czasami trudności w odbiorze GPSu (np. endomondo pokazuje liczby z kosmosu, jednak zamiennik typu RunKeeper działa bez zarzutu), jednakże wydajność tego sprzętu jest więcej niż zadowalająca. Wynik w benchmarku Antutu w ZTE to koło 13tyś pkt. przy koło 14tyś w Samsungu Galaxy SIII. Proponuję Bebok, byś zainteresował się lepiej tematem, niż siać stereotypowe ględzenie. Za 700zł można dostać porządny i wydajny telefon z Androidem. :]

Odnośnik do komentarza

Ja bawiłem się trochę WP i pod względem płynności nie ustępuje iOS. Jednak na tą chwile imo za wcześnie na telefon z tym systemem, market i liczba aplikacji jest uboga i dla kogoś, kto chce wykorzystywać potencjał smartphone, to nie do końca dobry wybór. W przyszłym tygodniu dostanę ZTE v987, ma ten sam proc co v967s, powinien nawet bardziej mulić bo ma wyższą rozdzielczość, jednak z wyczytanych opinii raczej nie mam o co się martwić. :)

Odnośnik do komentarza

Ty nie rozumiesz, ze telefon ma dzialac. Przede wszystkim. Zapytaj sie tych, co maja andki na low endach jak to dziala po roku. Gowno mnie obchodzi czy tel ma qhd, full hd czy ekran z Rubina, skoro ledwo dziala i wpieprza baterie jak somalijskie dziecko obiad.

 

User XP - to sie liczy, a nie benczmarki. Rzić se nimi można podetrzeć.

 

I żeby nie bylo - sam mam andka, niecierpie go, ale nie mam alternatywy.

Odnośnik do komentarza

Sam póki co mam Samsunga Galaxy S plusa, po wgraniu odpowiedniego custom romu na płynność nie mam co narzekać. Bateria trzyma 3 dni i wystarczy. Jak się zapcha telefon niepotrzebnym gównem, to nie dziwie się, że telefon ledwo zipie i baterie zżera. Jak dbasz, tak masz. ;) Wcześniej miałem Galaxy Mini i faktycznie była to kicha na całego. Ja jednak odnoszę się do wymagań Martina, który wyraźnie zaznaczył, że za te pieniądze chce telefon z Androidem i dużym wyświetlaczem, więc starałem się doradzić zgodnie z jego oczekiwaniami.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj tak. Poza tym nowy S2 za 700 zł? Bicz pliz.


Sam póki co mam Samsunga Galaxy S plusa, po wgraniu odpowiedniego custom romu na płynność nie mam co narzekać. Bateria trzyma 3 dni i wystarczy. Jak się zapcha telefon niepotrzebnym gównem, to nie dziwie się, że telefon ledwo zipie i baterie zżera. Jak dbasz, tak masz. ;) Wcześniej miałem Galaxy Mini i faktycznie była to kicha na całego. Ja jednak odnoszę się do wymagań Martina, który wyraźnie zaznaczył, że za te pieniądze chce telefon z Androidem i dużym wyświetlaczem, więc starałem się doradzić zgodnie z jego oczekiwaniami.

jasne, kupujesz tel, placisz za soft i musisz go wymienic, bo dziala chujowo. ja nie mam telefonu zapchanego gownem, mam podstawowy soft i tel. mi laguje kiedy chce. Czasem czekam 10 s na tak podstawowe moduly jak telefon, lista polaczen czy wiadomosci. A bateria tez mi wytrzyma 3 dni, jak tel lezy i dzwonie z niego raz na pol dnia. Jak go uzywam normalnie, czyli do tego, do czego jest to prosi o ladowarke po 8h, a ma 1500 mAh in tylko 3,7 cala.

 

Zrozum to, ze wiekszosc ludzi chce kupic sprzet i on ma zajebiscie dzialac just now, out of the box.

 

Android jest gownianym systemem w wydaniu producentow, ale niestety ani BB10, ani iOS ani WP8 nie moga robic tego co android stad nie ma wyboru.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...