Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Jako kompletny laik w tematyce telefonów (sam korzystam z jednego telefonu od 8 lat ;)), mam pytanie. Można kupić jakiś znośny smartfon do ~800-1000zł? Może ktoś polecić, jakieś konkretne modele? Szczerze powiedziawszy nie mam jakichś większych wymagań (standard, mocna bateria i przegląd neta), ale wypadałoby przenieść się w końcu w nową generację ;)

Odnośnik do komentarza

schizzm, ja stoję przed tym samym problemem. Z powodu ograniczeń iOS i WP8 jestem przyspawany do Androida i do niedawna mocno rozważałem dwa telefony, ale raczej z wyższej półki:

 

* Xperię Z1S czyli mini (4,3 cala) wersję Z1, która ma trafić do sprzedaży w pierwszym kwartale 2014.

* LG Nexusa 5, ale ten ma tak samo słabą baterię jak Nexus 4, więc dla mnie odpada.

 

Poza tym, żadnego z powyższych nie kupiłbym do 1000 zł, dlatego najprawdopodobniej zamówię sobie z angielskiego Amazonu Motorolę Moto G, bo przesyłka do polski jest za friko. Poczytaj sobie o niej. Generalne opinie są takie, że za 800 zł nic lepszego nie kupisz. Z minusów - nie ma slotu na micro SD (8 albo 16 GB pamięci) i nie ma LTE.

 

Jeśli nie jesteś przyspawany do Androida to polecam Ci Lumię 720.

Odnośnik do komentarza

A jak z gwarancją w przypadku Moto G? Realizowana przez Amazon?

 

EDYTA: oczywiście wersja 16 GB wyprzedana ;)

EDYTA2: wersja 8 GB Dispatched from and sold by Amazon więc wersja 16 pewnie też. Czyli gwarancje realizuje Amazon, czyli super. Chyba po nowym roku się skuszę bo N5 za duży dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Moto G wygląda zdecydowanie lepiej od wspomnianych Sony i LG. Jest problem taki, że już Sony i LG są za duże, Motka jest jeszcze większa, a to ma być telefon dla kobiety. Dodatkowo telefon brany będzie na 80% przy przedłużaniu umowy, a Moto G pewnie będzie miało zaporową cene na początku.

 

edyta podpowiada, że Motorola nie planuje dystrybucji w PL, więc ta opcja dla tej osoby odpada niestety

Odnośnik do komentarza

To wynika z prostej przyczyny. Nokia nie widziała dla siebie szansy z własnym OS ani w konkurencji wsrod androidow i poszła w platforme MS, ktora ma to do siebie, że jest optymalizowana pod low-endowe sprzety i przecietny uzytkownik nie widzi wiekszej roznicy w miodnosci dzialania OS na Lumii za 600 i za 1600 zl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...