Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Gość MitnickMike

ogromną bo się nie znam na tym zupełnie :D Głównie net bo nigdy dotykowego fona nie miałem a ostatnio zacząłem korzystać z neta gdzieś w aucie czy mam potrzebę odebrania mejla czy sprawdzenia przelewów. Z lichą baterią się liczę, cudu nie będzie i pewnie 2-3 dni to MAKS bez ładowarki. Fajnie by było gdyby miał też dobry aparat. Nie jestem wymagający :P

Odnośnik do komentarza

No to polecam w sumie Note 2, 5,5 cala dla dużego chłopa wcale nie jest przeszkodą, a przeglądanie neta to bajka na takim wyświetlaczu. Android żre dużo zasobów ale ten smartphone ma mocny sprzęt i nie muli. Aparat dobry, ale są lepsze. Jeśli by Ci mocno zależało na aparacie to polecam Nokie Lumie 920, ponoć posiada najlepszy aparat na rynku.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

LG E960 Nexus 4 - 319zł,

Xperia SP - 399zł,

Samsung i9300 Galaxy S III - 619zł

Nokia Lumia 920 - 529zł

 

i o dziwo mówisz, że najciekawsze są te tańsze modele? Czym one się konkretnie różnią dla takiego ignoranta elektronicznego jak ja? :P

 

W ogóle to ta oferta jest bardzo śmieszna, jak się teraz przyjrzałem na spokojnie. Telefonicznie zaoferowali mi gorsze warunki niż mejlowo :lol: Z ciekawości muszę się przejść do Plusa jeszcze i zapytać co mi mogą zaoferować, chociaż abonament 74zł brutto i dzwonienie wszędzie za free jest opłacalny w moim przypadku. Ale kurwa, mam bite 5 numerów u nich a startuje z pozycji takiej jakbym miał 1 numer... :-k

Odnośnik do komentarza

Czy ja wiem, czy S3 i LG Nexus 4 są tanie. :P Oba są multimedialnymi kombajnami, które kosztują normalnie grubo ponad 1k. Zwłaszcza ten drugi to potwór, bo z racji czystego Androida ma wydajność nie gorszą niż S4. Sony Xperia SP to już taki telefon ze słabszej półki, ale kilku znajomych ma i są zadowoleni. Naprawdę tanimi telefonami jest reszta LG z listy, czy Galaxy Young, Trend, Ace 2, Wave.

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Tak czy siak polecałbyś bardziej LG E960 Nexus 4? ;)

 

O dziwo telefonista polecał mi Xperię L jako, że był najlepszy z dostępnych w dobrym przedziale cenowym. Początkowo rozważałem ten telefon jednak oferta złożona przez mejla różni się od tej telefonicznej :D Za Xperię L chciał przez telefon 270zł, a oferta z mejla ma kwotę 219zl. Zapytam go w poniedziałek (telefonistę) czemu gra w chuja :-k

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

No i już wiem skad takie różnice w ofertach. Ta tańsza jest od przedstawiciela biznesowego sieci Play, droższa natomiast z biura obsługi :rotfl: I jeszcze telefonista upierał się przez 15min że to niemożliwe, że dostałem taką ofertę bo ceny telefonów są stałe i dopiero przy 20 numerach ( :rotfl: x2) mogę mieć opcję rabatu na kolejny numer. NA CHUJ MI 20 numerów? :D Rozumiem, że jak doczłapę do 19 to też lypa :lol: Tak czy siak jutro będę miał odpowiedź czy tego nexusa 4 mi dadzą bo u telefonisty oczywiście już tego telefonu nie było.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Panowie, pytanie krótkie: Sony Xperia Z1 czy Samsung Galaxy S4? Od dwóch lat używam Galaxy S2 i w sumie nieźle mi służy ale nadchodzi czas na nową umowę. Co ciekawe operator daje trochę lepszą cenę na soniaka a i parametrami też wydaje się ciekawszy sony.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...