Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

nju jest traktowane przez Orange jako onnet(rozmowy wewnatrz sieci) ;)

 

voice na komórki 19zł(29zł mobile i fix), sms 9zł

 

jak nie gadasz i nie smsujesz utrzymanie numeru 9 zł

 

www.njumobile.pl

 

oferta na czas nieokreślony (masz miesieczny okres wypowiedzenia)

 

tyle ze bez telefonu, ale jak masz bulić po 50zł w mixie.... to wez se nju i zacznij odkladac na telefon :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niestety w SGS3 rozwaliłem baterię (w sensie zajebiście szybko rozładowuje się).

 

Możecie polecić mi zwykły telefon z klawiszami, gdzie długo (przynajmniej ponad 24 h) trzyma bateria? Nie interesują mnie ekrany dotykowe, aparaty i inne wodotryski ważne tylko, żeby był bluetooth.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

@up

Śmiertelny :D Kumpel z pracy zalał ;)

 

Guli, IMO Solid to dobry wybór, ale jeżeli chcesz coś, co lepiej wygląda, to bierz E52. Innych nowych telefonów z mocną baterią i bez touch screena nie pamiętam.

 

Obalam mit. Zalałem dwa razy, raz colą, raz browarem, raz wylądowała w kiblu i nawet się nie wyłączyła. Bateria siadła po 4 latach i to w sumie jedyna rzecz (raz padł soft, ale to z winy playa, który wypuścił chujową łatkę, której symbian nie ogarnął).

 

Telefon ogólnie mistrz, bateria, o ile nie korzystasz z netu, to nawet przy sporej ilości wygadywanych minut trzyma około tygodnia. To taka Nokia 6310i w nowej odsłonie ;)

Odnośnik do komentarza

Zamierzam w tym miesiącu kupić nowy telefon. Planuję zrobić tak, że wezmę w pleju jakiś abonament z telefonem na którym będę miał największą różnicę cena telefonu/cena na allegro (z tego co widzę faworytem jest nokia 515, 40zł w pleju, na allegro za 400 chodzi), więc będę miał 360 na czysto, dołożyłbym maks 400zł i kupił coś porządniejszego. Co jest wartego polecenia do 800zł (z czego im mniej tym lepiej, chyba, że naprawdę coś jest warte swej ceny)? Interesuje mnie w zasadzie tylko android, bo aplikacje itepe. Fajnie, jakby miał duży wyświetlacz i nienajgorszą baterię (chociaż zdaje sobie sprawę, że o czymś, co przeżyje dłużej niż dzień bez ładowania przy nawet średnio intensywnym używaniu mogę zapomnieć). Oprócz tego jakiś szczególnych wymagań chyba nie mam, telefon głównie będzie używany jako minikomputer, do oglądania filmów, neta, trochę mniej do gierek, czasem nakręcenie czegoś czy zrobienie zdjęcia, ot normalne użytkowanie. Bardzo mile widziana byłaby też dobra jakość dźwięku przy słuchaniu muzyki. Niekoniecznie musi być to nówka, chociaż tak bym wolał, no chyba, że naprawdę warto polować na jakąś używkę.

Odnośnik do komentarza

Moto G - nie kupisz obecnie nic lepszego na Androidzie w tej cenie. Nowy, z Amazon.co.uk, z 2-letnią gwarancją to jakies 160 funtów. Przesyłka do PL jest za darmo. Poczytaj moje wcześniejsze posty.

 

Na początku miałem z telefonem drobny problem. Zaktualizował mi się z Androida 4.3 JB na 4.4.2 KitKat i przestała mi działać kluczowa aplikacja, więc musiałem przywrócić sobie fabryczny obraz systemu. Na 4.3 wszystko działa mi sprawnie, po 2 miechach dość intensywnej eksploatacji mam zero zwiechów, zero lagów. Jedyny minus, to że raz dziennie muszę odłożyć przypomnienie o tym, że jest aktualizacja systemu. No ale to moje widzimisię, że nie chcę KitKata.

 

Co do baterii, to nawet przy intensywnym używaniu (1,5 h rozmów, ok. 2 h włączonego ekranu, cały czas WiFi i 3G) wytrzymuje 16-20 h. Jak zostawisz telefon offline i trochę tylko pogadasz, bez włączania ekranu, to nawet 3 dni wyciągniesz.

Odnośnik do komentarza

Rozważę go i poczytam o nim, dzięki, a wersja 8gb różni się czymś od 16gb poza wielkością pamięci wewnętrznej? Bo 8gb wersje chodzą na allegro po prawie 200zł taniej (650zł), a jestem przyzwyczajony raczej do oszczędności miejsca (pozdrawiam z mającego 100mb pamięci wewnętrznej galaxy gio). Kolega mi mówi jeszcze, żebym zapolował na Nexusa 4, za 700-800zł można kupić nówkę/używanego przez parę miesięcy na gwarancji, co o nim myślisz?

Odnośnik do komentarza

8 GB w ogóle bym nie rozpatrywał, bo na swoje pliki zostanie Ci 5,5 GB. Reszta to system.

 

IMHO lepiej kupić nową Moto G niż używanego Nexusa. Nexus jest i może trochę mocniejszy, ale zżera baterię jak opętany. Do tego bateria jest niewymienna, a w używanym telefonie dodatkowo pewnie zużyta, czyli trzyma jeszcze krócej.

Odnośnik do komentarza

Ja na 100mb żyję od jakiegoś czasu :D. Po szybkiej kalkulacji wyliczyłem, że absolutnie maksymalnie zużyję na wszystkie swoje pliki 3,5GB. 2GB na apki to tak mało? Wiesz, jednak mieć 150zł w kieszeni a nie mieć to jest różnica :P.

Nexusa ma ziomek i mówi niby, że jak ma dzień na uczelni i łazi po necie to mu starcza (ofc codziennie ładowarka) spokojnie i jeszcze ponad 40% ma jak wróci do domu. No i jakbym kupował używanego krótko na gwarancji to też aż tak zamordowana to ta bateria nie będzie, nie przesadzajmy. Generalnie to widzę, że wybór sprowadza się do tych dwóch modeli, Moto G ma lepszą baterię i mam pewną nówkę, Nexusa musiałbym upolować i ma słabszą baterię, ale z kolei ma nieco większy wyświetlacz, mniej jebania z gwarancją i ma 2GB ramu do 1GB Moto G :-k.

Odnośnik do komentarza

Bitch please. Nic nie opłacasz. Amazon ma umowę z PP. Drukujesz list przewozowy, zanosisz za free na PP i leci do Anglii. W PL Amazon ma centrum dystrybucyjne w Kątach Wrocławskich.

 

Serio, nie rozpatruj nawet tej 8GB. 800 zł za taki telefon jak Moto G to serio są grosze.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...