Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

No dobra, niech będzie nawet po stronie słuchawki, ale byłoby miło, żeby Plus mi wytłumaczył czemu na wykazie użycia są pozycje podane jako MMS, a nie ma numeru telefonu, który miałby być po drugiej stronie tej usługi i czemu ta usługa jest liczona w minutach, za które obciążają mnie kosztami.

Odnośnik do komentarza

No dobra, niech będzie nawet po stronie słuchawki, ale byłoby miło, żeby Plus mi wytłumaczył czemu na wykazie użycia są pozycje podane jako MMS, a nie ma numeru telefonu, który miałby być po drugiej stronie tej usługi i czemu ta usługa jest liczona w minutach, za które obciążają mnie kosztami.

nie znam litery prawa, ale jeszcze masz usługę rachunku szczegółowego to powinni Ci objaśnić w salonie co to za MMS bez numeru :) czy przy tej pozycji masz podaną ilość kB/kb ?

Odnośnik do komentarza

nie wiem kto projektował sieć pakietową polkomtela, ale billing pokazuje dobre jajca. MMS przez systemy billingowe powinien być widoczny jako paczka danych, jeden MMS to średnio 60kB, zazwyczaj są rozliczane analogicznie jak SMS, czyli 1 MMS kosztuje x PLN, wskazanie minut w pozycji MMS zakrawa o farsę, jestem ciekaw jak logicznie Ci to wytłumaczą

Odnośnik do komentarza

NIe wiem czy to odpowiedni temat ale chciałem zapytać czy ktos się orientuje jak wygląda sprawa z kosztami połączeń w przypadku kiedy ustawie sobie przekierowanie numeru z sieci orange do play. Czy osoby dzwoniące na numer orange i przekierowane na numer play będą płaciły tak jakby dzwoniły do orange czy do play. Z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Znam dwoje użytkowników tego telefonu. Jedna z osób (on) nie chce o nim nawet mówić, druga (ona) deklarowała ostatnio chęć nauczenia Lumii latania. Oboje narzekają na spowolnianie i zwieszanie się telefonu, problemy z łączeniem w sieci Wi-Fi, itd. Powszechne są opinie, że jeśli już Lumia, to tylko z tych "wyższych" modeli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...