Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Pany, podpisuję nową umowę w Play.

Abonament najniższy Rozmowy w firmie, bodajże 25 zły netto. Więcej nie potrzebuję, bo do Play i na stacjonarne mam za free.

Byłem dziś w salonie i wstępnie wybierałem telefon. Koleżanka zaproponowała mi Nokię C5 lub Samsunga S5610.

Nie mam parcia, aby wydawać kilka stówek na nowy telefon, bo potrzebuję jedynie dzwonić i czasami napisać smsa.

Co byście z tego wybrali, ewentualnie podrzucili jakiś inny model? Myślę, że budżet, to max 300 zły.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zapytam na wstępie czemu akurat iPhone? Ja powiem szczerze, że jest to dobry sprzęt, ale imo za zbyt duże pieniądze. Można mieć fajniejszy i ciut bardziej funkcjonalny telefon z Andkiem za podobne, albo i mniejsze pieniądze. No chyba, że masz dość Androida no to śmiało bierz iPhone, bo innej alternatywy nie widzę.

Odnośnik do komentarza

W takim wypadku bierz używke 4, dużo lepszy procek, aparat, większa rozdzielczość i z tego co wiem bateria w 4ce dłużej trzyma. Ale tu jest pytanie, czy masz zamiar korzystać z możliwości iOSa na tyle, żeby potrzebny był Ci ten mocniejszy procek? Bo do zwykłego funkcjonowanie na iOSie to i 3GS wystarczy.

Odnośnik do komentarza

W momencie wejścia 4S to tak, skoro chcesz oglądać filmy i używać neta to bym proponował inny telefon z większym wyświetlaczem :P :D A tak serio to bierz 4 bo rozdzielczość większa to i komfort pracy lepszy, chociaż ja szczerze radziłbym się zastanowić nad Galaxy S II, gdyż on w tych funkcjach co podałeś sprawdzi się lepiej z racji większego ekranu. Sam mam Galaxy S plusa z 4' wyświetlaczem i uważam, że to ciut mało przy oglądaniu filmu, ale jeszcze ujdzie, a 3,5' w iPhonie to już bida.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Przymierzam się do zmiany telefonu, bo moja Nokia ma już tak porysowaną szybkę, że nic nie widać :|

 

Ale

1) w grę wchodzi tylko Play, a abonament to maksymalnie 60-70 zeta.

2) jakiś smartfonik bym przytulił, a już najlepiej jakby to była Nokia, której to jestem fanboejm (niestety ;))

 

W jednym z punktów Playa mi pani chciała wcisnąć jednego z HTC, nawet fajny, ale że nie miała nic do porównania, to podziękowałem. Jestem kompletnym lajkonikiem w temacie telefonów nowszej generacji i prosiłbym o jakieś propozycje.

Odnośnik do komentarza

Własnie dużo niedobrego naczytałem się o systemie operacyjnym, który Finowie wybrali do swoich telefonów. Poza tym Nokia jest w odwrocie i nie wiem jak długo jeszcze pociągnie pod swoją marką i jaki support będzie miał jej sprzęt.

No ale co ja zrobię, że z roczną przerwa na Siemensa zawsze używałem telefonów Nokii i nie chcę nic innego :]

Odnośnik do komentarza

Panowie, czy ktoś z Was przenosił może numer na kartę do Play? Którą ofertę Play wybrać tak, żeby zminimalizować koszty? Nie mam smartfona, więc nie korzystam z internetu w komórce. Interesują mnie jak najniższe koszty połączeń i sms do innych sieci i za darmo w Play. Czy dowolna kwota doładowania daje darmowe połączenia w Play?

Odnośnik do komentarza

informacje na temat Play na kartę znajdziesz tutaj: http://www.play.pl/pl/oferta/przejdz-do-play/play-karta/

 

polaczenia wewnatrz play sa darmowe, warunkiem jest trzymanie aktywnej mozliwosci polaczen wychodzacych

 

wedle tej informacji: http://www.play.pl/pl/oferta/play-karta/play-na-karte/

 

raz na 3 m-ce ładujesz za 50zł i masz te 50zł do wygadania na zewnatrz, a numer pozostaje aktywny za ok~16 zł miesiecznie

Odnośnik do komentarza

Dzięki za szybką odpowiedź Smętek :).

 

Taką ofertę dostanę już w momencie przeniesienia numeru? Najważniejsze jest dla mnie to, żebym nie musiał brać nowego numeru, bo płacenie za dwa będzie zupełnie nieopłacalne. Oferta wygląda naprawdę dobrze i chyba jednak zmienię to swoje Orange, bo na razie niby doładowywałem co miesiąc konto za 25zł, ale średnio było z możliwością jakiegoś korzystania na połączenia do innych sieci (zwłaszcza Play).

 

Czy Play ma możliwość jakichś dodatkowych pakietów sms lub minut do innych sieci czy przy normalnym korzystaniu z telefonu są one niepotrzebne?

Odnośnik do komentarza

Smetek, potrzebuję jakiś prosty telefon dla narzeczonej. Przedział cenowy 200-400 zł. Koniecznie bezdotykowy, bez wodotrysków, ze zwykłą klawiaturą (żadnych qwerty!) z twardą obudową. Wizualnie podobał się jej Samsung GT-C3530. Klasyczny, poręczny telefon z dobrą baterią, do dzwonienia i wysyłania SMSów ;) Coś podobnego możesz polecić?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...