Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Icon, ja obecnie mam Samsunga GT-S5610 i mogę go z czystym sumieniem polecić. Początkowo byłem sceptykiem przyzwyczajonym do Sony Ericssona, ale ten Samsung idealnie zastąpił mi stary telefon. Bateria trzyma około 4-5 dni, dzwonić i pisać mogę bez ograniczeń ;). Do tego ma całkiem dobry aparat. Idealny telefon dla ludzi, którzy nie chcą smartfona.

Odnośnik do komentarza

Taką ofertę dostanę już w momencie przeniesienia numeru? Najważniejsze jest dla mnie to, żebym nie musiał brać nowego numeru, bo płacenie za dwa będzie zupełnie nieopłacalne. Oferta wygląda naprawdę dobrze i chyba jednak zmienię to swoje Orange, bo na razie niby doładowywałem co miesiąc konto za 25zł, ale średnio było z możliwością jakiegoś korzystania na połączenia do innych sieci (zwłaszcza Play).

wydaje mi sie, że dostanie starter play z numerem tymczasowym, obecnie przenoszenie numerów powinno trwać nie dłużej niż pojedyncze dni

 

Smetek, potrzebuję jakiś prosty telefon dla narzeczonej. Przedział cenowy 200-400 zł. Koniecznie bezdotykowy, bez wodotrysków, ze zwykłą klawiaturą (żadnych qwerty!) z twardą obudową. Wizualnie podobał się jej Samsung GT-C3530. Klasyczny, poręczny telefon z dobrą baterią, do dzwonienia i wysyłania SMSów ;) Coś podobnego możesz polecić?

tutaj masz porównanie do telefonu, którego model podałeś i tego który przedstawił Timon

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/4753/0/5377/0/

Ja bym się skłaniał żeby parę zł dołożyć, ze względu na lepszą baterię i obsługę hsdpa. Różnica w cenie nie powinna być zabójcza

 

Alternatywnie Nokia 6300 - korzystam z tego telefonu już prawie dwa lata i gadam dziennie około 2h, bateria trzyma ok 4-5 dni przy takim użytkowaniu, niczym stara 6310i ;) no i to klasyczna Nokia :)

 

 

Czy Play ma możliwość jakichś dodatkowych pakietów sms lub minut do innych sieci czy przy normalnym korzystaniu z telefonu są one niepotrzebne?

wedle regulaminu te usługi nie wykluczają się ze sobą, pamietaj ze nielimitowany pakiet kosztuje 10zł za 30 dni (zapis w regulaminie)

Odnośnik do komentarza

Dzięki za szybką odpowiedź Smętek :).

 

Taką ofertę dostanę już w momencie przeniesienia numeru? Najważniejsze jest dla mnie to, żebym nie musiał brać nowego numeru, bo płacenie za dwa będzie zupełnie nieopłacalne. Oferta wygląda naprawdę dobrze i chyba jednak zmienię to swoje Orange, bo na razie niby doładowywałem co miesiąc konto za 25zł, ale średnio było z możliwością jakiegoś korzystania na połączenia do innych sieci (zwłaszcza Play).

 

Czy Play ma możliwość jakichś dodatkowych pakietów sms lub minut do innych sieci czy przy normalnym korzystaniu z telefonu są one niepotrzebne?

 

Jeszcze jest opcja, że bierzesz Oferta na kartę Rok Ważności Konta z opcją All Inclusive Rozmowy w Play lub All Inclusive SMS i wtedy stosownie do wybranej opcji każde doładowanie przedłuża ważność konta o 1 rok oraz:

5-9 zł - 5 dni darmowych rozmów w Play lub 100 sms ważnych 5 dni

10-24 zł - 10 dni darmowych rozmów w Play lub 250 sms ważnych 10 dni

25-49 zł - 30 dni darmowych rozmów w Play lub 1000 sms ważnych 30 dni

50-99zł - 50 dni darmowych rozmów w Play lub 2000 sms ważnych 50 dni

100-300zł - 50 dni darmowych rozmów w Play lub 2000 sms ważnych 50 dni

 

Oczywiście pieniądze z doładowania pozostają do wykorzystania.

 

I do końca roku genialna promocja z udziałem Coca-Coli. Za kod spod nakrętki 2 zł doładowania. W miesiącu można doładować za 16 zł.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Mam telefon (Nokia N8 - Symbian) w Plusie. Od jakiegoś czasu kiedy łącze się przez net z YT system Plusa zapisuje, że zamiast usługi GPRS (na którą mam wykupiony pakiet) korzystam z usługi MMS :o I jest to taki cwany MMS, że nie jest podany numer, którego miałaby dotyczyć usługa, to jeszcze jest mi naliczana opłata za korzystanie z usługi spoza dostępnych pakietów. Złożyłem reklamację i czekam na odzew. Czy ktoś kiedyś spotkał się z taką sytuacją?

Odnośnik do komentarza

Otrzymałem odpowiedź z Plusa i jestem nią zdegustowany łagodnie mówiąc. Cytując kluczowy fragment...

 

Dokonałam analizy zestawień połączeń zrealizowanych z ww. numeru w cyklu rozliczeniowym 5.9.2012 - 4.10.2012 r. Przeprowadzona analiza nie wykazała nieprawidłowości. Kwestionowane przez Pana połączenia zostały wykonane z ww. numeru i poprawnie uwzględnione w fakturze. Opłaty za ww. połączenia zostały naliczone zgodnie z Cennikiem świadczenia usług telekomunikacyjnych

 

Na temat kluczowej dla mnie sprawy jakim cudem połączenie z Internetem i korzystanie z serwisu YouTube zostały zapisane jako korzystanie z tajemniczej usługi MMS bez żadnego numeru pod którym ta usługa miałaby być uruchomiona zamiast GPRS nie ma ANI SŁOWA!

 

Ja zazwyczaj nie lubię takich spraw wałkować, ale nie mam zamiaru odpuścić. Jutro idę do salonu.

Odnośnik do komentarza

Właśnie doczytałem do końca...

 

Biorąc pod uwagę powyższe uzasadnienie reklamację rozpatrzyłam negatywnie. Informuję o zakończeniu postępowania reklamacyjnego. Zgodnie z [...] droga postępowania reklamacyjnego została wyczerpana i przysługuje prawo dochodzenia roszczeń w postępowaniu sądowym, a w przypadku Konsumentów dodatkowo prawo dochodzenia roszczeń w postępowaniu mediacyjnym lub polubownym.

 

No q*** :x Reklamację rozpatrzyliśmy negatywnie... bo tak, a jak nie pasi to idź Pan do sądu. To ma być traktowanie klienta? Żenua totalna.

 

Smętek telefon jest salonu. System dostawał każdą zalecaną aktualizację i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...