Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie żadnej Nokii nigdy nie polecę za przejścia z modelem X2-02, który był reklamowany cztery razy w autoryzowanych serwisach Nokia Care, ponadto wykonanych zostało kilkanaście połączeń do centrum pomocy oraz napisane kilkadziesiąt maili. A telefon mam od dwóch miesięcy. Dopiero teraz gdy wysłałem z żądaniem o wymianę telefonu to dostałem odpowiedź zwrotną, że wgrają mi starszą wersję oprogramowania, ale muszę go wysłać do Warszawy.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Czyli rozumiem, że ten model polecasz? :) Bo przekonuję się do niego głównie ze względu na prostotę "kafelków" WP.

 

Tak - nie wiem co prawda na jakim etapie kumacji nowych technologii jest Twoja mama, ale w porównaniu tych dwóch telefonów, ja bym mimo wszystko wybrał Lumię - akurat te modele mają normalny soft, który nie umarł.

 

A do tego jest IMO dość intuicyjna ;)))

Odnośnik do komentarza
Gość MitnickMike

Panowie kosmos. Od około 2tyg mam E52 od Beboka i.... jestem mega zadowolony. Telefon napierdala aż miło, zero zwiech czy zamulania. Bateria przy moim użytkowaniu trzyma grubo ponad 6dni a jeszcze nie robiłem pełnego formowania. Trochę mnie odrzucało na początku względem obsługi przez przyzwyczajenie do SE ale im dalej w las tym lepiej. Nie mogę jedynie słuchawki bt podłączyć a na SE mi śmigała bez problemu. Jakość dźwięku w rozmowie także jest bardzo dobra. Polecam tego forumowicza :kekeke: Żadne SE się nie imają do tej Nokii. Ewidentnie poza se k800i mój najlepszy telefon do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Posiadam aktualnie Xperie U, mam jednak problem z GPS`em. Na pewno w opcjach jest on włączony jednak za cholere aplikacja Run Keeper oraz np GPS tester nie chcą się połączyć z satelitami. Oczywiście próbowałem obu aplikacji używać pod gołym niebem ale nic to nie zmienia, wygląda to tak jakby w ogóle brakowało połączenia. Z drugiej strony google maps jak najbardziej znajduje moją lokalizację, z tym że bardzo niedokładnie. Gdzieś wyczytałem że czasem warto zostawić telefon np parapecie albo po prostu na dworzu z godzinę aby ten złapał fixa(cokolwiek to znaczy...) w moim przypadku jednak nic to nie pomogło, także :please:

Odnośnik do komentarza

Zrób tak:

w ustawieniach zaznacz wykorzystanie agps (to co innego niż GPS! ), włącz internet, włącz GPS, włącz aplikacje wykorzystująca GPS, np. Nawigację. Powinien złapać fixa.

Oczywiście rób to na otwartym terenie, w budynku może być problem z zasięgiem.

 

Powinno zadziałać, telefon ściągnie sobie aktualne położenie satelitów z neta i szybko się podłączyć.

Odnośnik do komentarza

Powinien ale nie zawsze jest.

U mnie jak nie mam połączenia z netem to łapanie fixa trwa strasznie długo albo w ogóle nie łapie. Natomiast gdy jest net i agps włączony to kilka sekund. Bierze się to z tego ze bez netu telefon szuka na ślepo satelit i mu to nie wychodzi a dzięki sieci ściąga sobie informacje gdzie są na niebie.

 

Może ta opcja się po prostu inaczej nazywa (typu wspomaganie określenia pozycji lub cos podobnego) lub siedzi gdzieś głębiej w ustawieniach.

 

Podaj jaka wersja androida to jak będę w domu to sprawdzę gdzie to dokładnie jest w ustawieniach.

 

Każdy kiedyś zaczynał ;-)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...