Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

W jakich granicach cenowych można ją teraz zostać? :>

 

A coś innego od Nokii przychodzi do głowy? Bo ta wygląda na fajną i czytam w internecie, że i oceny ma dobre. Ale jakby jej u mnie nigdzie nie było to...

 

Wcześniej sam zastanawiałem się nad n95, ale zniechęciło mnie to, że jest strasznie duża i gruba.

Odnośnik do komentarza

No z 500 złociszy pewnie trzeba dać, ale imo warto. Najlepiej sprawdź sobie na allegro po ile chodzą.

Poza tym poleciłbym Nokie: 5310 (ale ma aparat 2,0), 5630.

Nie kupuj N95, bo po jakimś czasie slider słabo chodzi i robią się luzy.

 

Zibi, chyba miałeś na myśli c902 :-k

Odnośnik do komentarza
Play oficjalnie wprowadził ofertę Stan darmowy w Play. Każdy użytkownik Play Fresh może teraz rozmawiać za darmo ze wszystkimi numerami sieci Play.

 

Aktywacja usługi Stan darmowy z Play wymaga wprowadzenia kodu *111*1*1# i naciśnięcia zadzwoń. Aktywność usługi należy sprawdzić kodem *111*1*3#, a następnie po upewnieniu się, że usługa jest aktywna należy doładować konto kwotą minimum 30 zł.

 

Od tego momentu przez 30 dni wszystkie połączenia wewnątrz sieci Play realizowane są bezpłatnie.

 

Bardzo dobre zagranie Play. Do tego dochodzi pakiet 100mb za 5zł. Jak dobrze, że za dwa tygodnie migruję z abo do PF :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Witam! Mam problem, kupiłem sobie playnet 500mb za 15zł i nie mogę go uruchomić! Ściągnąłem konfigurację Wap i wyłączyłem i włączyłem telefon, ale jak chce wejść na neta to pisze połączenie nie powiodło się. Pisałem już zgłoszenie do obsługi klienta, ale oni mówią żeby zainstalować konfigurację... Problem w tym, że ja już mam konfigurację. Mój telefon to LG KF750... Ma ktoś jakieś rady??

Odnośnik do komentarza

Miałem, jakieś 2 lata temu, teraz mam leży jako telefon zastepczy, kupiłem w tamtym roku uzywke z allegro z nowa baterią, stan idealny. Telefon jak najbardziej pozytywny, solidny i dobrze wykonany. Bateria trzyma długo, do sms, owabnia i gadania jak najbardziej wystarczy, aparat, jako taki miły dodatek, cos tam na tym zdjęciu widać ;). Czasem potrafi zamulić, jak jest prawie karta zapelniona. Ogólnie polecam Ci ten model.

Odnośnik do komentarza

Moja dziewczyna chce sobie kupić nowy telefon (tylko nieużywane wchodzą w grę) tak mniej więcej do 500zł. Zastanawiamy się nad dwoma modelami:

SE W595

Samsung Corby e3650

 

 

Przyznaję, że wielkim specjalistą od telefonów nie jestem (mam e51 i pewnie długo jej nie wymienię) Dlatego pytam Was o opinię. Jakoś nie przekonują mnie telefony z dotykowym ekranem, nie wiem może to strach przed nowością. Ogólnie rzecz biorąc raczej skłaniałbym się do wyboru (bo moje zdanie się bardzo liczy:P) SE. Ale może się mylę? A może jest inny telefon w podobnej cenie warty uwagi? Dla ułatwienia: Kryteria jakimi się kieruje moja dziewczyna nie są zbyt racjonalne: Telefon musi być ładny. Reszta jest tylko dodatkiem. Używa go tylko do rozmów i smsów, więc przydałaby się porządna bateria. No i dobrze gdyby był solidny i bezawaryjny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...