Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Icon,

idziesz do salonu Play pod koniec września i zgłaszasz chęć przeniesienia numeru. Podpisujesz papier (upoważnienie Playa do załatwienia za Ciebie wszystkich formalności). Resztę roboty załatwia za Ciebie Play. Jak już wszystko będzie ok to przyślą ci smsa że możesz przyjść do salonu Play (nie koniecznie tego w którym podpisałeś upoważnienie) i podpisać umowę.

Moje przeniesienie wyglądało tak, że o 23:59 straciłem numer w Erze, a jak wstałem ok 9 rano numer już działał w Play. (musiałem tylko zrestartować tel.)

Odnośnik do komentarza

Wyrobiłem sobie na dniach certyfikat symbian na moją 5800 i niby wsio oki. Ale jak chcę sobie zainstalować temat to wyskakuje komunikat: "aplikacja nie jest zaufana i może uszkodzić dane telefonu". Gdy kliknę dalej jest kolejne ostrzeżenie: "aplikacja nie jest kompatybilna z telefonem, kontynuować mimo to?"

Tematy są bankowo na ten model, nigdy się nie spotkałem z takimi ostrzeżeniami na poprzednich telefonach (N95 i N82). Przejmować się tym czy lepiej nie instalować tych aplikacji?

Odnośnik do komentarza

Sory Icon, że dopiero teraz piszę, ale nie miałem neta na urlopie.

Tak jak pisał wyżej kejdzej, idziesz do Play, podpisujesz stosowne dokumenty i oni załatwią wszystko za Ciebie. Jednakże, radziłbym iść z tym przynajmniej miesiąc przed wygaśnięciem umowy. Jak już pisałem. Plus strasznie leci w kulki i opóźnia przeniesienie numeru. Mojej żonie też kończy się umowa, z tym, że na początku listopada. I doradzili mi w Play, aby przyjść już pod koniec września. Ja to załatwiam tak, że póki nie ma decyzji Plusa na przeniesienie numeru, nie podpisuję umowy z Play. Dopiero po uzyskaniu potwierdzenia, że Plus zgadza się na przeniesienie numeru, podpisuję umowę w Play i dostaje numer tymczasowy. Działa on do czasu, aż nasz stary numer nie zacznie funkcjonować w Play. I jeśli nie korzystamy z tego tymczasowego numeru, jest on bezpłatny.

Odnośnik do komentarza

Telefon jest wypasiony, ma praktycznie wszystkie pierdoły, trudno doczepić się jego wyposażenia, ale jest cholernie wielki, zawiesza się i podobno jest awaryjny, mój po 3 miesiącach użytkowania wylądował w naprawie. Miałem go z firmy, ale po 2 czy 3 naprawie zamieniłem się na Nokię e65.

Odnośnik do komentarza

N95 jak na te czasy nie jest niczym specjalnym. Ja poszukałbym czegoś innego i na pewno nie slidera od Nokii.

Ma sporo wad. Potrafi się dość często wieszać (o czym wspomniał Icon), ale po wgraniu najnowszego softu powinno być lepiej, slider nie jest najlepszej jakości. U mnie po ponad pół roku użytkowania (a chciałbym zaznaczyć, że dbam o telefony) ten mechanizm był już trochę rozklekotany, miał spore luzy. Odtwarzacz muzyki nie za specjalny, spore szumy, słuchawki dołączone do tego modelu to szmelc. Bateria trzymała słabiutko, tak ok 2 do maksymalnie 3 dni, a nie używałem do zbyt intensywnie. A dla mnie największą wadą była grubość telefonu, był bardzo niewygodny w noszeniu go w kieszeni. Aha i brak szybki osłaniającej wyświetlacz to porażka, wyświetlacz się łatwo rysował i o jego uszkodzenie nie było trudno.

Sprawdź sobie N82 jak chcesz multimedialny. Jest sporo lepszy od N95 i mniejszy, byłem z niego naprawdę zadowolony :0

Odnośnik do komentarza

N95 mam juz prawie dwa lata i jestem zadowolony

 

o ten telefon nie udaje mi sie dbac za bardzo(wielokrotne upadki) czego konsekwencja byla wymiana klapki od baterii (15zl z przesylka za zamiennik, wylamaly sie bolce), slider troszke ma luzu, ale po tylu upadkach i na beton ma prawo...

 

telefon rzadko, bo rzadko ale jak sie potwiera za duzo rzeczy ma delikatny zwis, dlatego z kazdej aplikacji trzeba w zasadzie wyjsc przez wyjdz a nie czerwona sluchawke i tego problemu nie ma

 

wada napewno jest bateria, kiedy duzo rozmawiam, potrafii trzymac tylko jeden dzien, przy normalnym uzytkowaniu bez muzyki 3-4 dni.

 

moim zdaniem telefon wart polecenia, dobry aparat calkiem dobre audio(stereo na glosnikach zew.),

 

baaardzo przydatny na uczelnie, pdf duzy wyswietlacz do odczytywania zdjec z innych aparatow przeslanych przez BT ;)

Odnośnik do komentarza

Ostatnio stwierdziłem, że pora wymienić sfatygowanego W200i na jakiś nowszy model. Niestety w ogóle nie orientuje się na rynku telefonów komórkowych. Telefon służy mi przeważnie do dzwonienia i smsowania, nie miałbym nic przeciwko nieźle trzymającej baterii, odtwarzacz raczej nie jest potrzebny, aparat - byłoby miło gdyby był przyzwoity, gdyż raz na jakiś czas może się przydać.. Może ktoś mógłby mi doradzić jakiś ciekawy model? Przeznaczyć mogę tak gdzieś z 300zł.

Odnośnik do komentarza

Ojciec przedłużył właśnie umowę z Erą. Co miesiąc ma do wykorzystania X minut do wszystkich sieci i na stacjonarne. Jednak wiadomo jest, że zawsze są jakieś problemy z połączeniami do sieci Play. Moje pytanie brzmi: czy połączenia do Play również dochodzą do tego miesięcznego pakietu? Dlaczego się pytam? Otóż w salonie powiedzieli mu, że nie, jednak w regulaminie na ten temat nie ma nic napisane (a zawsze było i w sumie jest wyszczególnione, że na przykład: do Play drożej). Jak to jest, czy ktoś z Was się orientuje?

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem całkiem fajny w wyglądzie i obsłudze, tylko że ma spore rozmiary. I aparat tylko 2 mp, jeśli to dla Ciebie istotne.

Może i fajny w wyglądzie i w obsłudze, ale bardzo szybko się rysuje i ciężko przyzwyczaić się, ale można (:P), do tego pokrętełka. Poza tym, to telefon bardziej dla kobiet, zwłaszcza, że niektóre używają go naprzemiennie z lusterkiem :P

Odnośnik do komentarza

LG KE970 Shine - ktoś coś wie? Ogólnie nie jestem przekonany do telefonów LG ale to nie dla mnie, więc jest rozpatrywane kupno tego czegoś.

do rolki idzie sie przyzwyczaic, jakos wykonania dobra< stylistycznie LG ma ciekawe telefony, ale jest jedno powazne ALE: akumulator...dawanie w takich telefonach baterii 800mAh jest nieporozumieniem...Lg jezeli chodzi o baterie jest niestety na szarym koncu stawki....jezli chesz ładowac tel co 1,5- 2 dni hmm to bierz...bo na pewno ladnie wyglada:))

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...