Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam s7220 i poza tym, ze ma dziwnie ulokowane przyciski do potwierdzania i anulowania, jest na pewno godny polecenia. Bateria trzyma długo, problemów natury technicznej też nie zauważyłem, aparat - jeśli zwracasz na to uwagę - jest całkiem niezły (5 mpix), Internet działa również bez zarzutu. Osobiście jestem z niego zadowolony. Jak chcesz wiedzieć coś więcej, to napisz - jak będę wiedział, to odpowiem :)

Odnośnik do komentarza

Panowie kochani, mam prośbę o radę, dość szybką radę.

 

Otóż kończy mi się umowa z Orange i oczywiście miły pan dzwoni z ofertą przedłużenia. Oferta jest całkiem korzystna, nad tym się nie zastanawiam. Mam natomiast poważny dylemat a propos telefonów oferowanych. Są to mianowicie:

- Nokia 5130

- Sony Ericsson C902

 

Jestem w kropce. Do tej pory używałem trzech telefonów. Najpierw był Alcatel OT320, potem Nokia 6030, obecnie Nokia 3510. Jak widać nie są to wielkie cuda techniki i przeskok na któryś z oferowanych będzie duży. Szukałem informacji w internecie, opinii, recenzji i na temat jednego oraz drugiego większość to są ochy i achy. To nie polepsza mej sytuacji.

 

Czego oczekuję od telefonu? Podstawowe funkcje musi spełniać przede wszystkim, nie musi mieć wodotrysków. Aczkolwiek chyba najwyższa pora wejść na wyższy "poziom telefonu". Chciałbym by telefon miał żywotną baterię - to przede wszystkim. Aparat też może się przydać.

 

I tu proszę was o rady, być może ktoś z was używał lub miał styczność z tymi telefonami i może pomóc mi w podjęciu decyzji.

 

Wszelkie rady, opinie mile widziane.

Odnośnik do komentarza

Jako fan Ericssonów polecam Ci C902, solidny telefon, długo trzymająca bateria i spora żywotność. Mój k770i ma już prawie 2 lata i jest w świetnym stanie. Poza tym szybko docenisz też dobry aparat fotograficzny, który często się przydaje. C902 ma też dłuższy czas czuwania, obsługuje większe karty pamięci, jest co prawda nieco cięższy i większy, ale to już kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie, w 5130 aparat jest cienki, bateria też taka sobie, ale muzyka i funkcjonalność jest na wysokim poziomie :). Mam ten telefon podobnie jak Scorpio od około dwóch miesięcy i jestem z niego zadowolony :]. Jeśli nie chcesz wodotrysków, to ta komórka jest dla Ciebie, bo w obsłudze jest prosta jak kawał pręta.

Odnośnik do komentarza

Chciałem kupić folie poliwęglanową na Nokię E51. Możecie coś doradzić? Na allegro jest taki wybór, że oczopląsu można dostać :D Nigdy nie miałem styczności z tego typu akcesoriami.

 

kupiłem taką folię i jestem zadowolony- do zestawu dołączona płytka cd z instrukcja montażu- polecam sposób firmowy

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje mega szybkiej rady: Nokia 5800 vs Samsung Omnia I900

Zależy mi:

- na jakości muzyki (na słuchawkach jak i głośnikach, to dla mnie najważniejsza cecha)

- aparat (ale pstrykam od czasu do czasu, więc 5mpx czy 3,2mpx, nie ma różnicy dla mnie)

- przeglądarka

- wyświetlacz.

 

O to chodzi, że zakupiłem Nokię 5800, a nieudolny sprzedawca w czasie pakowania telefonu upuścił go i zniszczył wyświetlacz, zaoferował mi wymianę na nową Omnię i dodatkowo 50zł lub zwrot pieniędzy.

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje mega szybkiej rady: Nokia 5800 vs Samsung Omnia I900

Zależy mi:

- na jakości muzyki (na słuchawkach jak i głośnikach, to dla mnie najważniejsza cecha)

- aparat (ale pstrykam od czasu do czasu, więc 5mpx czy 3,2mpx, nie ma różnicy dla mnie)

- przeglądarka

- wyświetlacz.

 

O to chodzi, że zakupiłem Nokię 5800, a nieudolny sprzedawca w czasie pakowania telefonu upuścił go i zniszczył wyświetlacz, zaoferował mi wymianę na nową Omnię i dodatkowo 50zł lub zwrot pieniędzy.

hmm dzisiaj akurat doslownei pare minut sie bawilem z takim Samsungiem. Uzywany, roczny. Nie wiem czy to byl tego efekt, ale ten ekran dotykowy byl jakis taki badziewny - w Nokii 5800 wystarczy lekko przylozyc paznokciem i ekran reaguje, a tutaj mialem takie wrazenie, ze "musze wcisnac" palec w ekran ;) Nie wiem czy ten telefon jakis zamulony byl, ale jak wszedlem w jakies aplikacje to jakos porywajaco to nie chodzilo.

 

To jest mega subiektywna opinia - moze ten telefon byl jakis skaszaniony (tak jak mowilem, uzywany), ale po tym co widzialem to raczej na pewno bym sie nie przesiadl z Nokii 5800. Po prostu ten wyswietlacz (bardzo slabo reagujacy, w porownaniu do nokiowego) mnie zmiazdzyl...

Odnośnik do komentarza

Stary, nie bierz Omnii (chyba że HD), winda w tym telefonie nie spisuje się zbyt dobrze, chyba że będziesz pobierał 500 tysionców aktualizacji softu.

Jeśli chodzi o muzykę to Nokia jest dużo lepsza, w końcu jest z serii muzycznych (tylko tradycyjnie słuchawki są do wymiany na jakieś markowe).

Odnośnik do komentarza

Mam problem, może nie jest to zbyt wielki kaliber, ale jakiś tam jest. Umowa z Orange wygasa mi w sierpniu 2010 roku. Jestem niezadowolony ze współpracy z nimi i chciałbym rozwiązać umowę. Oczywiście mogę ją zerwać, jeśli zapłacę określoną kwotę. Nie o to jednak chodzi. Istnieje jakaś inna opcja?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...