Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

No za 300 zeta nic dobrego do tych rzeczy (mp3 i filmy) nie dostaniesz imo

Emkh..miałem poprzednio Nokie 6630 (musiałem ja opchnąć bo była kasa potrzebna). Filmy oglądałem (nawet z napisami), mp3 słuchałem :)

Chyba jednak wybiorę N70 :-k

Jak dla mnie N70 była ciut za "wolnym" telefonem, jak na komórkę z Symbianem, aczkolwiek, ludzie sobie ją cenili. Jednak do takiej ceny i do takich Twoich wymagań, to ten telefon jak najbardziej.

Odnośnik do komentarza

Brawa dla Ery, coraz bardziej przypominają mi Plusa.

Byłem przy Placu Unii Lubelskiej, więc przy okazji wpadłem do największego (chyba) ich salonu w Warszawie.

Oczywiście połowy telefonów, które mogłby mnie zainteresować nie było. Gadżetów w postaci aparatów fotograficznych za złotówkę także już nie ma. W ogóle nic nie ma.

Z ciekawości zerknąłem na ofertę Playa. Też niczym mnie do siebie nie przyciągną. Do Plusa za żadne skarby nie wrócę.

Syf, kiła i mogiła.

Odnośnik do komentarza
Brawa dla Ery, coraz bardziej przypominają mi Plusa.

Byłem przy Placu Unii Lubelskiej, więc przy okazji wpadłem do największego (chyba) ich salonu w Warszawie.

Oczywiście połowy telefonów, które mogłby mnie zainteresować nie było. Gadżetów w postaci aparatów fotograficznych za złotówkę także już nie ma. W ogóle nic nie ma.

Z ciekawości zerknąłem na ofertę Playa. Też niczym mnie do siebie nie przyciągną. Do Plusa za żadne skarby nie wrócę.

Syf, kiła i mogiła.

Zawsze możesz wziąć PLAY Fresh na kartę :keke:

Odnośnik do komentarza
Potrzebuję telefonu dla kuzyna na prezent komunijny. Zwyky telefon do dzwonienia, może jakieś gry. Cena to do 250 zl. Jakieś sugestie?

W tych wszystkich MediaMarktach i podobnych sklepach możesz kupić telefony do dzwonienia za 99 zł (chyba, że już spadły/wykończyły się). Podaj więcej szczegółów, chociażby, czy ma być kolorowy wyświetlacz, czy nie.

Odnośnik do komentarza
Krótkie pytanie.

Co zrobić aby wypowiedzieć umowę Plusowi w związku ze zmianą regulaminu?

Zależy co takiego zmienili. Jeżeli coś, co Ci nie odpowiada i nie dali Ci nic do podpisywania, to, teoretycznie, powinieneś mieć 14 dni na zgodę/nie zgodę na nowe warunki.

Odnośnik do komentarza

Kto się orientuje, jak w praktyce wygląda obecnie zasięg w Playu? Bo jakiś czas temu byłem świadkiem, jak kumpel otwierał okno i łapał sieć :kekeke: Ale to było z półtora roku temu. Coś się zmieniło na lepsze?

Bo kończy mi się umowa w Plusie i tak się rozglądam, czy aby się gdzieś nie wynieść.

Odnośnik do komentarza
PLAY ma zasięg taki jak Plus bo korzysta z jego nadajników :>

Ma też szybko rozwijającą się sieć swoich nadajników.

Mam od blisko 2 lat i problemów z zasięgiem nie miałem :>

Aha :) Ale to w sumie dziwne, że właśnie w ww sytuacji ja w Plusie miałem zasięg, a gość tańczył na parapecie ;) W sumie, to najchętniej zostałbym w Plusie, ale zobaczę, za ile uda mi się od nich wytargać 3 aparaty do kończących się umów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Krótkie pytanie, co wybrać: k850i, w910i czy w595? Moim priorytetem jest muzyka, oraz płynność działania, mimo wszystko fote strzelić też trzeba od czasu do czasu. :]

W910i - oczywiście oszałamiających zdjęć to tym telefonem komórkowym się nie zrobi, jednak pod muzykę, jest to jeden z lepszych telefonów na rynku (według mnie oczywiście).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...