Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

ja bym się wstrzymał. oferta szczerze mówiąc nie powala, a przecież to nie jest tak, że masz 2-3 dni na podjęcie decyzji i przedłużenie umowy. z ciekawości - dalej oferują połowę ceny na wszystkie telefony? gdzieś w wakacje będą zapewne dzwonić i do mnie, ale jestem dosyć sceptycznie nastawiony do kolejnego przedłużania umowy z nimi.

Odnośnik do komentarza

I pewnie tak zrobię, że się wstrzymam. Połowę ceny? Dają Ci te same ceny, co w normalnej ofercie, tyle że patrząc na abonament wyżej, płacisz mniej. Z jednej strony to dobre, z drugiej strony, do PLAYa nie mają co się porównywać. Szkoda tylko, że do PLAYa są te cholerne, większe stawki za połączenia. Choć... jest kryzys i trzeba patrzeć na oszczędności... SWOJE ;)

Odnośnik do komentarza
Ja bym poczekał na ruch PLAYa. Niedawno wypuścili nową ofertę na kartę więc niedługo będzie pewnie nowa abonamentowa gdyż aktualna wyglądać dość słabo w porównianiu do karty ;)

Zależy jakie porównanie. Tutaj znów można rozpocząć temat rzekę: co lepsze abonament czy prepaid :P Może i masz lepszą ofertę pod względem kosztów połączeń, ale z drugiej strony, nie masz telefonu za grosze ;)

Odnośnik do komentarza
Dziś dostałem propozycję przedłużenia umowy w Erze. Co mi zaoferowali:

- za abonament 45 (stary) będę płacił 25 zł / za 60 - 45zł / itd. (wszystko na tych samych warunkach, czy więcej minut bla bla ble ble)

- z telefonów (ciekawszych) przy abonamencie 45zł (starym 60): SE K770 - 1zł, SE G502 - 1zł, Samsung U600 - 1zł, Motorola V8 - 99zł, N5310 - 99zł

- przy abonamencie 60 (starym 80): jw. ale za 1zł (K770 z zestawem słuchawkowym), E51 - 99zł, SE C702 - 1zł

- umowa na 24 miesiące

 

Pytanie, co byście zrobili:

- wzięli od razu coś

- przeczekali 4 miesiące i przeszli do PLAYa?

 

Będę wdzięczny za jakieś odpowiedzi ;)

 

 

Albo pierwszy bold, albo drugi*

 

 

 

*bez fragmentu o przechodzeniu do PLAYa, bo za 4 miesiące, to albo pan zdechnie, albo pies umrze :-)

Odnośnik do komentarza

Panowie, doradźcie mi w podjęciu trudnej decyzji. Obecnie jestem posiadaczem Nokii N73. Niebawem kończy mi się umowa i zamierzam wymienić telefon. Szczerze mówiąc, poluję na Sony Ericssona C905, ale wiem, że problemem mogłoby być otrzymanie satysfakcjonującej oferty tego modelu. Dlatego chciałem poprosić, byście doradzili mi aparaty z podobnymi parametrami, co SE C905 - niekoniecznie musi być to SE, może być też każdy inny sprawdzony model. Z góry dziękuję za rady ;) .

 

Szczególnie ważny jest dla mnie dobry aparat i duży wyświetlacz.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Zaaaaajebiście :D.

Mogli by mi tylko napisać ile przy okazji innych rzeczy mogę zepsuć.

I inna sprawa, nie jestem pewien, czy w telefonie coś nie "huknęło". Gdy spadł leciała muzyka, podniosłem go to dalej leciała, ale wiadomo - na ekraniku już nic nie było widać. Wyjąłem baterię, kartę pamięci. Potem włożyłem kartę sim, baterię, włączyłem telefon, wstukałem pin - dało się słyszeć charakterestyczną nutkę Nokii, ale potem był problem, aby cokolwiek zrobić. Nie dało rady zadzwonić, a kazde kliknięcie było sygnalizowane dźwiękiem (wcześniej nie miałem tego ustawionego :-k)

Odnośnik do komentarza

Mogło coś ci tam odpaść, bo wiadomo jak to z upadkiem (prawie jak z człowiekiem, spadasz na ziemię, niby potłukłeś sobie dupę tylko, a okazuje się, że i poszło Ci kolano). Jeżeli masz jakiegoś znajomego/znajomą w komisie gsm (w Nokii, jak w Nokii - tyle siana pochłonie, że lepiej dać sobie spokój), to radzę zanieść, aby sprawdził, gdyż jest dużo przypadków, że po upadku telefonu, prócz wyświetlacza, coś niedobrego dzieje się z płyta główną.

Odnośnik do komentarza
Byłem w komisie, powiedziano mi, że jeżeli to tylko wyświetlacz, to naprawa wyniesie mnie 200 złotych, strach sie bać, co będzie kiedy uszkodziło się jeszcze coś w środku...

 

Wyobraź sobie, że dokonają wymiany za kwotę zakupu części :] A żyją z zasiłków państwowych.

 

Na twoim miejscu, jeśli miałbym i tak naprawiać ten telefon, a nie kupować nowy, wziąłbym ten wyświetlacz za 60zł i spróbował samemu/ z pomocą bardziej kumatych znajomych.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...