Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

mam pewien kłopot. Zablokowałem sobie komórkę, trzykrotnie wpisałem zły pin... a PUKu nie mogę znaleźć.

Jest dla mnie jeszcze ratunek? Telefon na kartę w sieci Orange. Nie jest to jakaś wielka strata, bo to w zasadzie mój "drugi" fon, lecz było trochę na koncie i szkoda by to stracić.

Idź do ORANGE i im to powiedz ;)

Odnośnik do komentarza
Hej,

mam pewien kłopot. Zablokowałem sobie komórkę, trzykrotnie wpisałem zły pin... a PUKu nie mogę znaleźć.

Jest dla mnie jeszcze ratunek? Telefon na kartę w sieci Orange. Nie jest to jakaś wielka strata, bo to w zasadzie mój "drugi" fon, lecz było trochę na koncie i szkoda by to stracić.

Idź do ORANGE i im to powiedz ;)

A nie da sie tego załatwić z domu? :) Średnio mi się widzi dobijanie do Gdańska, szczególnie teraz. Jakiś telefon aby zadzwonić?

 

I masz pewność, że gdy się tam wybiorę zdejmą mi tą blokadę?

Odnośnik do komentarza
Hej,

mam pewien kłopot. Zablokowałem sobie komórkę, trzykrotnie wpisałem zły pin... a PUKu nie mogę znaleźć.

Jest dla mnie jeszcze ratunek? Telefon na kartę w sieci Orange. Nie jest to jakaś wielka strata, bo to w zasadzie mój "drugi" fon, lecz było trochę na koncie i szkoda by to stracić.

Idź do ORANGE i im to powiedz ;)

A nie da sie tego załatwić z domu? :) Średnio mi się widzi dobijanie do Gdańska, szczególnie teraz. Jakiś telefon aby zadzwonić?

 

I masz pewność, że gdy się tam wybiorę zdejmą mi tą blokadę?

Sprawdzą czy karta była zarejestrowana na Ciebie, jeżeli nie, to sprawdzą czy Ty jesteś właścicielem tej karty (bedziesz musiał podać kilka numerów telefonow, na które dzwoniłeś uzywając tej karty) i teraz mają dwie możliwości.

1) (najbardziej prawdopodobna) - wyrobią Ci duplikat karty, za który będziesz musiał zapłacić

2) (prawodpodobna) - podadzą Ci kod PUK/nowy PUK

3) (nie wierzę w jej prawdopodobieństwo) - wyrobią Ci duplikat karty za darmo

 

Zawsze można ściemnić, że ukradli Ci telefon z kartą w środku i, w niektórych miejscach, wyrabiają duplikat za darmo :)

Odnośnik do komentarza
Kilka pytan komórkowych.

 

 

Mogę na swoim SE C702 wgrać OperęMini? Czy to prawda, że przez nią łączenie się z internetem to grosze i wcale nie trzeba nic wykupować (net)?

Czy zainstaluje w tym samym telefonie Symbiana?

Co to znaczy zainstaluje?

Jak telefon obsługuję tę platformę to ma ją wgraną i nic nie musisz robić aby ją mieć. A jesli nie ma to raczej nie ma opcji aby sobie symbiana tak o wgrać.

Odnośnik do komentarza
I na jakiej zasadzie dziala ta Opera?

 

Jest to aplikacja napisana w Javie, wgrywasz ją do telefonu przez kabel czy BT i tyle ;)

Sam używam, czasami naprawdę się przydaje gdy trzeba coś sprawdzić a w pobliżu nie ma dostępu do kompa. Jednak ma też swoje wady, nie wszystkie stronki wyświetla poprawnie, nie na wszystkich da sie nawigować. Lecz do "awaryjnych" zastosowań jest idealna.

Odnośnik do komentarza
I na jakiej zasadzie dziala ta Opera?

 

Jest to aplikacja napisana w Javie, wgrywasz ją do telefonu przez kabel czy BT i tyle ;)

Sam używam, czasami naprawdę się przydaje gdy trzeba coś sprawdzić a w pobliżu nie ma dostępu do kompa. Jednak ma też swoje wady, nie wszystkie stronki wyświetla poprawnie, nie na wszystkich da sie nawigować. Lecz do "awaryjnych" zastosowań jest idealna.

 

A koszty polaczenia?

Odnośnik do komentarza
Szukaj stron które są przystosowane do przeglądarek na komórkę.

 

http://lajt.onet.pl/

http://gazeta.mobi/mobile/0,0.html

 

itp. Mało na nich grafik więc mają 10-15 kb.

 

 

Tylko, że ja nie chciałem w necie wchodzić, żeby sobie posurfować, tylko wejść na tą stronkę co podałem, sprawdzić pociągi (pkp.pl), autobusy (rozklady.com.pl) czy tramwaje - czyli w sytuacjach podbramkowych.:D

 

 

A gg malo pobiera?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...