Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, że tak wejdę w zdanie, ale szukam jakiejś alternatywy na połączenia do Niemiec i Francji. Boję się, że dzwoniąc z Plusa się zrujnuję... Chciałbym kupić starter z obojętnie jakiej sieci, gdzie będę mógł najtaniej tam zadzwonić. Polećcie coś.

Odnośnik do komentarza
Ja się pierwszy raz spotykam, w Polsce, z umową na 12 miesięcy. Nigdy o takim czymś nie słyszałem.

Może dlatego, że bez telefonu.

 

Przy wyższych abonamentach masz normalnie umowę na 12 miesięcy z telefonem.

 

Rahim - Heyah się ostatnio reklamowali, że mają równe stawki w UE: 44 grosze czy coś takiego

 

edit: mariachi mnie ubiegł.

Odnośnik do komentarza

Sorry, przegapiłem.

 

Czyli mogę sobie kupić starter w kiosku za powiedzmy 10 zł i już sobie dzwonię wszędzie za 0,44 zł tak? Czy muszę coś aktywować? Bo tam niby jest, że z multipakietu należy przestawić się na równą, ale ja nie wiem co i jak. Ja chcę tylko starter na paręnaście dni, potem niech mi blokują, bo nie mam zamiaru przedłużać, chodzi mi tylko o dzwonienie do Niemiec, Francji i Belgii do świąt.

 

Ewentualnie może wiecie ile płaci druga strona za połączenie? Dzwonię do Plusa.

Odnośnik do komentarza

Jako, ze na jeden z firmowych tel. konczy sie umowa, a matka tak sie przywiozala do starej komorki, ze nie chce nowej, warto i tak zmiane aparatu wykorzystac, wiec ja mysle nad wybraniem sobie czegos. Myslalem nad Nokia 6500 slide lub Nokia e65 (ta ma wi-fi podobno, czyli bede mogl za free korzystac z neta w miejscach gdzie maja darmowa siec bezprzewodowa??), ktore moge miec za 59pln. Mam ogolnie list jakis 70 modeli do wyboru i te opcje wydaja sie dosc ciekawe. Ale na telefonach sie zupelnie nie znam. Zalezy by byl dosc trwaly, mial w miare dobry aparat z mozliwoscia krecenia filmikow, z bajerow przydalby sie tez dobry organizator czasu/kalendarz/przypominania bo z tego czesto korzystam + prosta komunikacja z komputerem. Poza tym wazne (o ile ktos sie w ogole orientuje w takich uslugach) by mozna bylo latwo znalezc miejsce gdzie sciagna z niego simlocka (w miare tanio) bo telefon zabieram do Anglii. Ewentualnie zaproponujcie jakis inny model, bo moze tez jest na tej liscie co te 2 nokie.

 

Drugim pomyslem jest wybor z listy telefonu a najwieksze wartosci rynkowej tak bym mogl go sprzedac na allegro i kupic sobie za to cos czego nie ma na liscie, a co jest modelem ciekawszym. ale nie mam niestety listy w wersji online, wiec nie moge jej wrzucic. z gory dzieki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Z tych dwóch radziłbym E65. Mimo, że słabszy aparat ma, to jednak telefon jest bardziej dopracowany. Z innych modeli to Sony Ericsson W910i. Świetny telefon. Dla mnie, w tej chwili, jeden z najlepszych na rynku. Znakomite połączenie czystego dźwięku, aparatu, bajerów i, co najważniejsze, bardzo dobrej baterii.

Odnośnik do komentarza
Nokia e65 (ta ma wi-fi podobno, czyli bede mogl za free korzystac z neta w miejscach gdzie maja darmowa siec bezprzewodowa??),

Jep. Będziesz mógł.

Zalezy by byl dosc trwaly, mial w miare dobry aparat z mozliwoscia krecenia filmikow, z bajerow przydalby sie tez dobry organizator czasu/kalendarz/przypominania bo z tego czesto korzystam + prosta komunikacja z komputerem.

Czyli aparat z biznesowej "E-series" Nokii z powodzeniem powinien sprostać Twoim oczekiwaniom.

Odnośnik do komentarza

Napewno weź telefon ze symbianem, daje to duuże możliwości na dłuższą mete. Nokia e51 jest to jeden z wydajniejszych modeli z symbianem, co prawda nie ma za dobrego aparatu, ale ja bym brał. :]

Samemu wziąłem sobie nokie n73(pewnie nie dojdzie pocztą do świąt, ale trudno) z kilku względów: 1. symbian, 2. świetne głośniki stereo, jedne z najglośniejszych, 3. Świetny aparat, co z tego, że tylko 3mpx, ale robi zdjęcia lepsze niż niejeden 5 mega pikselowiec. 4. bardzo dobry wyświetlacz. :]

Odnośnik do komentarza

Porównywanie "N" z "E" nie do końca jest uzasadnione. Ta pierwsza to telefon z serii "multimedialna zabawka, którą można czasami zadzwonić". Ta druga zaś to nieźle wykonany, funkcjonalny aparat biznesowy. Mniej w nim pikselów i innych wodotrysków - więcej funkcjonalności, jakości wykonania, itp.

Odnośnik do komentarza

a slyszal z was ktos o kartach odblokowujacych simlocka, ktore wklada sie do telefonu razem z karta sim? Bo zastanawiam sie nad nokia z serii e, ale sciagniecie simlocka to podobna droga sprawa :/ a ja bede jej uzywal w T-Mobile UK. Te karty na Allegro wygladaja ciekawie finansowo (20zl, podobno dziala bez problemow i do tego nie traci sie gwarancji bo karta omija, a nie sciaga simlocka - takie cos). To na prawde dziala?

 

NE51 jest lepszym, szybszym i nowszym modelem od E65. Ten model bym odradzał bo slider w tym telefonie nie nalezy do super konstrukcji.

 

Ten slider odsrasza. W nowce chodzil ladnie, ale widzialem taki przeruchany phone w media markt i tam slider juz nie istnial praktycznie ;) ostateczny wybor bedzie chyba miedzie e51 a n73. ten drugi troche lepsze jezeli chodzi o muzyke, ale z drugiej strony mam ipoda, wiec chyba jednak skusze sie na wi-fi w 51.

Odnośnik do komentarza
No racja, ale jakby chcieć to można w nokii "n" zrobić to samo co w serii "e", od czego jest symbian. :P

Ta, tylko trzeba zauważyć, że "N-ki" o wiele częściej się zawieszają.

 

a slyszal z was ktos o kartach odblokowujacych simlocka, ktore wklada sie do telefonu razem z karta sim? Bo zastanawiam sie nad nokia z serii e, ale sciagniecie simlocka to podobna droga sprawa :/ a ja bede jej uzywal w T-Mobile UK. Te karty na Allegro wygladaja ciekawie finansowo (20zl, podobno dziala bez problemow i do tego nie traci sie gwarancji bo karta omija, a nie sciaga simlocka - takie cos). To na prawde dziala?

Shit happenes!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...