Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Mam. Od jakichś 3 miesięcy. Nie narzekam. Zawiesiła się raz - efekt zbyt licznych zabaw z telefonem na początku użytkowania. Poza tym Symbian daje radę. Bateria trzyma ok. 5 dni (przy normalnym korzystaniu - rozmowy, Wi-Fi, SMS-y, czasem jakaś fotka). Wielki plus telefonu to na pewno rzeczone Wi-Fi i nienajgorsza klawiatura. Część osób ma natomiast uwagi m.in. do bocznych klawiszy (głośność) i palcowania się obudowy. Korzystanie z tych bocznych przycisków i naciskanie ich całym palcem czasami rzeczywiście może sprawiać problem (są wąskie i dość twarde), ale wystarczy wówczas użyć paznokcia i jest OK. Co do owego palcowania - ślady na srebrnej części tylnej obudowy są dość widoczne, ale mi to specjalnie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Posiada ktoś LG KE-970 SHINE? Plusy minusy tego telefonu?

Uzytkowałem

 

plusy- design, wygląd, wykonanie

aparat jak na 2 Mpix dobra optyka - jakość fotek dobra

 

Minusa: - żenująca bateria- naprawdę przy standardowym użytkowaniu 2 max 3 dni

- rolka sterująca nawigacja phona- trzeba sie przyzwyczaic- na poczatku moze byc ciezko- palec przeskakuje, moze irytować jak ktoś jest przyzwyczajony do klawiszy

 

- ogólnie telefon zmieniłem na inny głownie ze względu na baterie- jeżeli dzwonisz trochę to lepiej nosić ze sobą na stale ładowarkę:))

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
To teraz ja spytam o opinie nt. telefonu. Konkretniej chodzi o Samsunga J600. Z góry dziękuję za wszelkie rady, sugestie, etc.

Moja Magda korzysta z tego telefonu od niemal roku i ona specjalnie nie narzeka. Mi zupełnie nie podchodzą natomiast te przyciski na panelu dotykowym (za grube paluchy mam zapewne, bo to taki damski telefonik zdaje się być ;]). Bateria nie należy do najdłużej trzymających, więc warto ładowarkę zawsze mieć pod ręką. To tak okiem obserwatora "z boku".

Odnośnik do komentarza
Mam pytanie, do bardziej zorientowanych.

Tzn chodzi mi raczej o kwestię potwierdzenia info. Gdy podpisywałem umowę z plusem (firma, abonament biznes) dostałem informację, że po roku obowiązywania umowy, może obniżyć abonament.

Prawda to? ;)

 

Tak - zmiany w abonamencie są dokonywane zazwyczaj co roku, wymiana aparatów co dwa :-)

Zadzwoniłem dziś do biura obsługi.

Co ciekawe, babka mi powiedziała, że w mojej obecnej umowie (biznesklasa50), zmiana taryfy na niższa przysługuje mi dopiero po 18tu, a nie po 12tu miesiącach :-k

Odnośnik do komentarza

moja żona ma telefon Nokia 6300. do zestawu były słuchawki- takie normalne wkładane. a nam takie nie pasują. bo byśmy chcieli mniej więcej coś w ten deseń-> takie albo coś takiego -> podobne lub ->TO .

 

chodzi o to, ażeby nie wypadały z uszu nam. bądź przelotkę to tego telefony (jaki rodzaj) do słuchawek. bo niestety ta Nokia ma nie standardowe wejście na słuchawki.

w sklepie polecają np; słuchawki Philpsa do iPoda, które ni huhu nie pasują wejściem do telefonu. są za grube.

a przelotki mają na stanie ale są nie kompatybilne z tym modelem tel.

 

proszę o pomoc i dzięki.

Odnośnik do komentarza

W której z sieci są teraz najkorzystniejsze abonamenty dla osoby, która sporo sms-uje, choć często też dzwoni, ale zazwyczaj nie gada zbyt długo? Szukam czegoś co by mnie nie kosztowało więcej niż 70-80zł miesięcznie. No i jakiś zgrabny telefonik za złotówkę ;) Podoba mi się Sony Ericsson K550i.

Odnośnik do komentarza

dla mnie wi-fi w telefonie to bardzo przydatna rzecz, bez tego wynalazku połowy rzeczy bym nie zaliczył na uczelni... a gdy się nudzimy to odpalam na wykladzie youtube i oglądamy jakieś głupie bajki/filmiki, czasem włączę gg żeby z kimś pogadać, najczęściej używam tego jednak jako pomoc naukową :)

gdy włączone jest wifi to bateria bardzo szybko potrafi się rozładować (tak jak w lapkach)

 

edyta podpowiada, że czasem jeszcze sprawdzę sobie pogodę lub mapę gdy nie chce mi się odpalać komputera, ogólnie rzecz biorąc nie używa się tego zbyt często ale czasem naprawdę się przydaje :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...