Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Te karty odblokowujące sim lock to shit, kumpel kupił dwie i obie praktycznie nie działały.

Slidery mają to do siebie, że choćbyś nie wiem jak delikatnie obchodził się z telefonem to po kilku miechach zrobią się małe luzy, potem większe i zacznie klekotać. W N95 był w miarę dobry, 2 miechy temu kumplowi sprzedałem ten model praktycznie w idealnym stanie. Wczoraj się z nim widziałem, pokazał mi eNke i takie luzy mu się zrobiły, że szok.

Ta, tylko trzeba zauważyć, że "N-ki" o wiele częściej się zawieszają.

Dużo od wersji softu zależy. N95 w pół roku może z 10 razy mi się zawiesiła, teraz mam N82 od 2 miechów i nie miałem żadnego zwiecha :]

ostateczny wybor bedzie chyba miedzie e51 a n73

no chyba żartujesz, N73 to badziew jak cholera. Mam pięcioro znajomych "szczęśliwych" posiadaczy owego modelu. Wszyscy narzekają na dużą ilość zwiechów, powolne działanie telefonu. Odtwarzacz ma raczej przeciętny, sporo szumów, na słuchawkach szkoda gadać, może to wina samych słuchawek. W ogóle standardowe słuchawki w eNkach to totalny szajs.

Odnośnik do komentarza

Mój tata właśnie sobie sprawił Nokię N95 i mamy problem z jej książką telefoniczną. Mianowicie, po kliknięciu w literkę "M" ona nie przeskakuje do pierwszego wpisu zaczynającego się od litery "M" (Maciek), tylko do pierwszego wpisu, którego albo pierwszy człon albo drugi zaczyna się od M (Danielski Michał). Następnie dodanie "A", żeby było "MA", kończy się znalezieniem Górskiego Marka. Czy nie da się tak zrobić, żeby to wyszukiwało po pierwszej literze całego wpisu, zamiast jednego z członów? Szczególnie, że mój tata nie ma usystematyzowanego sposobu wpisywania i czasami jest imię nazwisko, a czasami nazwisko imię.

Odnośnik do komentarza

To jest standard i nie da się tego zmienić w ustawieniach niestety. Może jakaś aplikacja czy inna książka telefoniczna byłyby to w stanie zmienić. Jeśli coś takiego wyszło to tu będą o tym wiedzieć i pomogą http://www.n95.com.pl/

 

@ El Mariachi

Swoje zdanie wyraziłem o N73, najgorszemu wrogowi nie życzyłbym tego telefonu. Zastanów się nad innym modelem.

Odnośnik do komentarza

Raczej na pewno wezme e51. Do poniedzialku musze sie zdecydowac. Przejrzalem rozne forma i faktem jest, ze te karty to lipa. Chyba czeka mnie sciaganie simlocka. Ale na czas testow czy wszystko chodzi zostawiam telefon z simlockiem/gwarancja w Polsce do polowy lutego, wiec moze i sciaganie simlockow bedzie tansze wtedy, bo z tego co widzialem to ceny i tak spadly w porownaniu z data premery telefonow z serii e.

Odnośnik do komentarza
Swoje zdanie wyraziłem o N73, najgorszemu wrogowi nie życzyłbym tego telefonu. Zastanów się nad innym modelem.

E tam nie przesadzaj, dużo zależy od softa, fakt, na podstawowym symbian zamula, ale po wgraniu nowszego działa dużo lepiej. Wiesz dla mnie zwiechy to nie rzecz straszna, mialem Sagema Myx6-2 z Orange softem, to jest dopiero telefon, który zamula i zalicza zwiechy, n73 to demon szybkości w porównaniu z nim. :] Również miałem do wyboru pomiędzy e51 a n73, wybrałem to drugie ze względu na multimedialność, a w wersji ME jest lepszy odtwarzacz i słuchawki. Nokia e51 jest sprzętowo lepszym telefonem, ma lepszy procesor i więcej Ramu, na dodatek ma nowszego Symbiana, ale dla mnie OS to nie wszystko, dlatego też mój wybór padł na n73. A tak z mojej strony to polecam Ci maregs e51, gdyż spełni twoje oczekiwania, jeśli nie potrzebujesz telefonu do multimediów. Napewno też obudowa e51 jest solidniejsza niż w n73. :]

Odnośnik do komentarza
Raczej na pewno wezme e51.

Dobry wybór.

 

E tam nie przesadzaj, dużo zależy od softa, fakt, na podstawowym symbian zamula, ale po wgraniu nowszego działa dużo lepiej. Wiesz dla mnie zwiechy to nie rzecz straszna, mialem Sagema Myx6-2 z Orange softem, to jest dopiero telefon, który zamula i zalicza zwiechy, n73 to demon szybkości w porównaniu z nim. :]

Dla mnie "N-ki", po tuningu czy bez, to jeden wielki nie wypał. Może i są wybajerzone, mają stertę takich, czy owakich bajerów, ale tak na prawdę za mniejsza kasę można kupić telefon porównywalny. Szkoda kasy na "N". No chyba, że za 1zł, to sprzedać na Allegro i kupić coś innego :)

 

Sagem? :rotfl:

Odnośnik do komentarza

No nie mów mi, że nie znasz Sagemów. :] Sagemy swojego czasu były dość popularne, jednak zatrzymał się rozwój tej firmy i moj model myx6-2, wyprodukowany 4,5 lat temu jest jednym z lepszych telefonów tej firmy. Jakby pozbyć się Orange Softa to telefon byłby naprawdę całkiem milutki, gdyż telefon jest obdarzony świetnym głośnikiem, czytelnym wyświetlaczem i b.dobrym odtwarzaczem (jeśli chodzi o jakość muzyki, ale w opcjach jest to całkowite minimum, albo nawet mniej).

 

Dla mnie "N-ki", po tuningu czy bez, to jeden wielki nie wypał. Może i są wybajerzone, mają stertę takich, czy owakich bajerów, ale tak na prawdę za mniejsza kasę można kupić telefon porównywalny. Szkoda kasy na "N". No chyba, że za 1zł, to sprzedać na Allegro i kupić coś innego

W takim razie podaj mi telefon porównywalny do nokii n73, zapewne podasz jakiś SE z serii Walkman, niestety, ale dla mnie SE schodzi na psy. :]

Odnośnik do komentarza

Blackberry 8310 curve - proszę daj mi 1,7k złotych to sobię taki kupię. :P

SE C905 - fajny telefon, ale dla mnie jest to miejszy k850i z nowym menu. :P Cena od 1,3k zł

HTC S620 - niedrogi - 600zł, ale dla mnie to nie jest telefon, za duży na telefon podręczny, słaby aparat. :P

Nokia E66 - 1,1k zł, fajny telefon, gdybym mógł go wziąć to bym bez zastanowienia brał właśnie ten model.

Nokia 6555 - 550zł, wg. mnie dużo gorszy telefon od n73, ten model nie ma żadnej siły przekonawczej w sobie, dobry dla mało wymagających kobiet. :P

Nokia 6500 slide - 700zł, warty rozważenia, jednak brak symbiana eliminuje go. :]

Nokia n73 - 600zł, najlepszy w kategorii cena/jakość. :P

 

Jak widać dla mnie najlepszym wyborem jest n73. :]

Odnośnik do komentarza

Nie podałeś czym się mam kierować odpowiedzią. Nie było mowy nic o cenie ;) Poza tym, to temat rzeka, bo każdy może przedstawiać sobie różnego rodzaju argumenty, że ten jest lepszy od tamtego, bo to i tamto. Dobrze jednak wiemy, że i tak zostaniemy przy swoim zdaniu ;)

 

 

PS. N73 - Shit happens ;)

Odnośnik do komentarza
Dla mnie "N-ki", po tuningu czy bez, to jeden wielki nie wypał. Może i są wybajerzone, mają stertę takich, czy owakich bajerów, ale tak na prawdę za mniejsza kasę można kupić telefon porównywalny. Szkoda kasy na "N". No chyba, że za 1zł, to sprzedać na Allegro i kupić coś innego

W takim razie podaj mi telefon porównywalny do nokii n73, zapewne podasz jakiś SE z serii Walkman, niestety, ale dla mnie SE schodzi na psy. :]

:P

 

Wiesz, dużo ludzi chwali sobie N73. :]

Odnośnik do komentarza

O N73 się konkretnie nie wypowiem, ale skądinąd wiem, że w wielu telefonach serii N** Nokia używa materiałów - mówiąc delikatnie - zdecydowanie gorszej jakości niż w E**, jak również nieprzetestowanych do końca wersji softu, bo target, czyli młodzież w wieku licealnym, łyknie to bez problemu, a to, że telefon za pół roku-rok będzie wyglądał jak powypadkowy, to też nie problem, bo przecież dla lansu trzeba wymieniać fołn co pięć miesięcy :P W 'biznesowych' Nokiach E** takie numery nie przechodzą i generalnie większość modeli z tej serii wytrzymałością i stabilnością bije na głowę odpowiedniki z serii 'multimedialnej'.

Odnośnik do komentarza

No zgadzam się, widzialem dużo telefonów z serii E i one naprawdę sprawiają wrażenie solidnych, obudowy w serii multimedialnej przypominają mi te z nokii 3310. :D Zawsze można sobie kupić nową obudowę za 15zł. :P Jak za kilka miesięcy będe miał trochę kasy to sprawię sobie nokie e66, ale narazie muszę się zadowolić n73. :]

Odnośnik do komentarza
Dla mnie "N-ki", po tuningu czy bez, to jeden wielki nie wypał. Może i są wybajerzone, mają stertę takich, czy owakich bajerów, ale tak na prawdę za mniejsza kasę można kupić telefon porównywalny. Szkoda kasy na "N". No chyba, że za 1zł, to sprzedać na Allegro i kupić coś innego

W takim razie podaj mi telefon porównywalny do nokii n73, zapewne podasz jakiś SE z serii Walkman, niestety, ale dla mnie SE schodzi na psy. :]

:P

 

Wiesz, dużo ludzi chwali sobie N73. :]

6500 slide. Symbiana nie ma? Tylko małe, zawieszające się ciągle gówno ;)

 

A tak serio to powiedz: do czego używasz symbiana? Wykorzystujesz jego większą cześć do "pracy"?

Odnośnik do komentarza

Mając sagema przywykłem już do telefonu jedynie jako odtwarzacza mp3 i maszyny do pisania smsów i dzwonienia, a gdy nie miałem co robić to zawsze kombinowałem coś robić, nigdy nie sięgałem po telefon, gdyż java to żadna frajda. Symbian daje dużo gier, aplikacji co sprawi, że będe miał czym zabić nudę. :]

Odnośnik do komentarza
Mając sagema przywykłem już do telefonu jedynie jako odtwarzacza mp3 i maszyny do pisania smsów i dzwonienia, a gdy nie miałem co robić to zawsze kombinowałem coś robić, nigdy nie sięgałem po telefon, gdyż java to żadna frajda. Symbian daje dużo gier, aplikacji co sprawi, że będe miał czym zabić nudę. :]

To nie lepiej N6630? Taniej :keke:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...