Skocz do zawartości

Telefony komórkowe


Rekomendowane odpowiedzi

Telefon jest dla kobiety, ona chce żeby to dzwoniło, pisało smsy, można było posłuchać muzyki, a na dodatek żeby nie straszyło wyglądem :D

Wyczytałem w necie kilka opinii, że bywają problemy z softem tzn. że telefon potrafi się zawieszać i resetować. To prawda?

Zmartwiliście mnie tą baterią, chcielibyśmy kupić telefon bez dodatkowych kosztów typu kupno nowej lepszej baterii.

Chyba, że polecicie coś innego dla kobiety do 300-350zł

Odnośnik do komentarza

SE W580i - wadą tego telefonu jest to, że podobno często łamie się klawiatura :o Choć ja uważam, że to kwestia użytkowania.

SE W350i - może być tutaj problem są małą klapeczką, ale do damskiej dłoni idealny

Nokia 7373 - dla kobiety różowa to idealna "zabawka" ;)

Nokia 6300 - "żarówa", ale wygodny do używania

Samsung SGH-760 - tyle, że jest ten sam problem co przy Shine - słaba bateria (choć trzymać powinna dłużej, bo nie jest taką "żarówką")

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam takie zastanawiające pytanie, choć wątpię, że ktoś mi w tym pomoże. Przed chwilą dzwoniłem do Węgier, z Plusa do Plusa. W trakcie rozmowy cały czas coś w tle mówił automatyczny węgierski głos. Po zakończeniu połączenia nie pokazało nawet ile minut rozmawiałem, były same kreski --:--. Głos rozmówcy słyszałem, ale wciąż powtarzał się ten węgierski automat. Ktoś wie co to mogło być? Od razu mówię, że nigdy czegoś takiego nie było. Dzwoniłem ponownie i już wszystko było w porządku.

Odnośnik do komentarza

Które telefony z klawiaturą QWERTY polecacie? Miał ktoś w ogóle z nimi doczynienia?

HTC mogę polecić, mój kumpel jest maniakiem tej marki.

Chodzi mi bardziej o telefony typu Blackberry czy chociazby Nokia E61, E 71. Chyba, ze sa HTC z pelnym QWERTY. Moglbys jakies konkrety przeslac odnosnie modeli, ze "sprawdzonego" zrodla?

Odnośnik do komentarza

Wiesz, na necie mozna znalezc duzo informacji, czy to o telefonach czy to o innych produktach. Sa to informacje rozne, ktore raz mowia ze dany produkt jest zajefajny, a raz ze benzadziejny w ..uj. A jak mowisz, ze masz "zapalenca" w tej dziedzinie, to jest cos innego, bo moze ewentualnie posiadac jakies bardziej szczeogolowe informacje (ukryte wady itp) ;) Ale rzeczywiscie, to nei sa telefony, o ktorych mysle :P

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeżeli ktoś z forumowiczów posiada telefon LG KE970 Shine, to bardzo prosiłbym o info. Sprawa jest taka, że padł mi w 95% wyświetlacz i... nic nie widać :D. Problem w tym, że nie miałem zapisanych kontaktów na karcie SIM. Nawigacja działa i wszystko jest oki, tylko opcję zapisania kontaktów trzeba wykonać "na czuja". Z tego co pamiętam, to każde menu ma przypisane numery z klawiatury, tak więc problemu by nie było. Jedyna rzecz, która jest mi niezbędna, to kolejność przycisków. W głównym menu kontakty są bodaj pod 4, tylko co dalej... Będę wdzięczny za info :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Od dzisiaj mam Samsunga S7220 i mam pewien problem jeśli chodzi o aplikacje. Wrzucam z kompa na telefon przez New PC Studio aplikację, wszystko idzie dobrze, ale po instalacji (która - co mnie zdziwiło - trwa sekundę) wywala błąd o braku dostępnej pamięci Java. Co jest nie tak?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

Ładowanie
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...